Ahoj krásko - Ann Napolitano, Metafora, 2024

Pošlete si e-knihu do Pocketbooku e-mailem

E-knihy do čtečky Pocketbook je možné dostat/vložit různými způsoby. Nejpohodlnějším z nich je možnost poslat si e-knihu na váš Pocketbook e-mailem. Jak na to? Je to jednoduché, přečtěte si náš návod:

1. Máte zaregistrovaný váš PocketBook e-mail?

  • Ubezpečte se, že je váš PocketBook připojený na internet. Následně zvolte: „Nastavení“ > „Účty a synchronizace“ > „Send-to-PocketBook“ > „Přihlásit se“. V tomto kroku zadejte vaši kontaktní e-mailovou adresu a vytvořte si heslo. Kontaktní e-mailová adresa slouží pouze na přihlášení do služby, potvrzení povolených adres, z kterých chcete přijímat e-knihy do čtečky, anebo reset hesla, ne na přijímání samotných e-knih (tu získáte níže).

2. Dokončete registraci pomocí e-mailu, který vám dorazí do schránky

  • Na kontaktní e-mailovou adresu, přes kterou jste se zaregistrovali v prvním kroku, vám přijde e-mail s odkazem na dokončení registrace. Klikněte na něj. Po přesměrování na stránku PocketBooku si můžete vybrat e-mailovou adresu, která bude sloužit jako vaše „Send-to-PocketBook“ e-mailová adresa s koncovkou @pbsync.com, například jmeno.prijmeni@pbsync.com.

3. Odešlete e-knihu do čtečky

  • Na svém účtu v části Ke stažení klikněte na „Stáhnout“ > „Poslat do čtečky“, zadejte váš Pocketbook e-mail a potvrďte. Vaše e-kniha by měla být do čtečky Pocketbook doručená v průběhu následujících minut - nezapomeňte mít čtečku připojenou k internetu. Příjemné čtení! :-)

Tip č. 1: Pro rychlejší přijetí e-knihy do čtečky můžete zkusit manuální synchronizaci. Klikněte ve čtečce na „Nastavení“ > „Účty a synchronizace“> „Send-to-PocketBook“ > „Přijímat soubory nyní“.

Tip č. 2: Pokud kliknete na políčko „Posílat na tuto adresu další e-knihy automaticky“, každá další e-kniha, kterou si koupíte, se vám pošle do čtečky ihned po nákupu.

„Člověk prochází přítomností se zavázanýma očima. Smí pouze tušit a hádat, co vlastně žije. Teprve později mu odvážou šátek s očí a on, pohlédnuv na minulost, zjistí, co žil a jaký to mělo smysl.“

Směšné lásky - Milan Kundera, 2015
Směšné lásky
Milan Kundera