Otvíráme první kamenné knihkupectví v Brně. Přidejte se k nám

Objevte naše partnerská knihkupectví!

V Martinusu se už dlouhé roky snažíme spojovat lidi s knihami, protože dobrá kniha ve správném čase má moc změnit spoustu věcí k lepšímu. V České republice je spousta takových knihkupectví, která tuhle výzvu chápou stejně jako my. Pro tuto chvíli jsme se na spolupráci dohodli s Vršovickým knihkupectvím a Budget Books v Praze a knihkupectvím Duha v Českých Budějovicích, aby si knihy snáze nacházely cestu ke čtenářům.

Jaké výhody vám přinesou partnerská knihkupectví?

Knihkupectví funguje samozřejmě stejně jako doposud, kromě toho však nyní nabízí nové možnosti pro pro zákazníky na stránce Martinus.cz. Především máme na mysli Osobní odběr v knihkupectví a Rezervaci knihy.

Osobní odběr v knihkupectví

Vzhledem k tomu, že jsme zatím internetové knihkupectví, hledáme především online způsoby, jak být našim zákazníkům co nejblíž. Díky partnerským knihkupectvím teď máte možnost využít osobní odběr a vyzvednout si nové knihy v knihomolském ráji! Aktuálně si můžete knihy vyzvednout ve Vršovickém knihkupectví a Budget Books v Praze a v knihkupectví Duha v Českých Budějovicích. Možná jste už zaregistrovali některá omezení, pokud si vyberete tento způsob doručení zásilky - zatím je možné využít jen platbu kartou předem a naše partnerská knihkupectví nemají technické možnosti ke změnám objednávky na místě vyzvednutí, nebo k přijímání reklamací. V takovém případě je tu pro vás nadále náš martinusácký zákaznický servis.

Rezervace v knihkupectví

Na stránce Martinus.cz vidíte, ve kterém knihkupectví se nachází vaše vytoužená kniha. Pokud se bojíte, že vás na výpravě za ní předběhne jiný knihomol, můžete si ji nechat odložit na 48 hodin, což vám potvrdíme přes SMS. Rezervujete si tedy knihy na Martinus.cz, počkáte na SMSku a vydáte se do partnerského knihkupectví pro své knihy. Jen nezapomeňte zkontrolovat otevírací dobu, abyste nezůstali s nepořízenou před zavřeným knihkupectvím :-) Aktuálně formou rezervace v knihkupectví spolupracujeme pouze s Vršovickým knihkupectvím v Praze.

Co bude dál?

Tato spolupráce vznikla díky společné lásce ke knihám. Teď je naším úkolem ujistit se, že dokáže fungovat dlouhodobě, spolehlivě a udržitelně a že přinese našim zákazníkům další otevřené dveře do knižních světů. Věříme, že se řady partnerských knihkupectví rozrostou o další knihomolské ráje :-)

„Nejen, že neexistuje žádný Bůh, ale zkuste sehnat o víkendu instalatéra.“

Vyřídit si účty - Woody Allen, 2003
Vyřídit si účty
Woody Allen