Píseň L. - Veronika Opatřilová, Prostor, 2024

Jakým způsobem jde u nás platit?

Nakupování u nás je opravdu pohodlné. Můžete jednoduše zaplatit kartou ihned po objednání vašeho zboží nebo až při jeho převzetí dobírkou. Prostě jak se vám to hodí :-)

Dobírka

Dobírka je nejrozšířenější možnost platby. Vaše objednávka je zaslána na vaši adresu nebo do odběrního místa, kde při převzetí balíku uhradíte cenu zboží přímo pracovníkovi přepravní společnosti. Tento způsob platby je možný pouze v České republice. Kurýrovi i v místě osobného odběru můžete za zboží zaplatit platební kartou či v hotovosti.

Platba kartou

Platit u nás můžete také kreditními a debetními kartami VISA, VISA Electron *, EuroCard, MasterCard. Použít můžete uvedené karty vydané jakoukoliv bankovní institucí mimo území Slovenské republiky. Výhodou je, že tímto způsobem můžete platit bez ohledu na to, která banka a ve které zemi vám kartu vydala. Placení kartou je naprosto bezpečné - zadávání informací o kartě probíhá na zabezpečené stránce Tatra banky (Tatra banka je slovenská banka, člen skupiny Raiffeisen Bank International, teda jakási "slovenská sestra" Raiffeisen Banky, kterou dobře znáte). K žádným údajům o vaší kartě se nedostaneme ani my, ani nikdo jiný.

* Upozornění: kartami VISA Electron je možné platit přes internet pouze v případě, že na zadní straně obsahují tzv.. CV kód (3 místný kontrolní číselný kód, viz obrázek níže). Ne všechny banky takové karty VISA Electron vydávají.

Platba v hotovosti / kartou

V případě, že se rozhodnete převzít si svoji objednávku v naší prodejně v Brně, kromě toho, že ušetříte na poštovném, můžete objednávku uhradit v hotovosti, kartou, dárkovými poukázkami.

Internet banking

Internet banking (on-line, tedy okamžitá platba přes internet, služba elektronického bankovnictví) je momentálně nejpohodlnější způsob platby. Je velmi rychlý, nemusíte manipulovat s penězi, a navíc ušetříte na poštovném a poplatcích za dobírku. Na využívání internet bankingu vám stačí: (1) mít zřízen účet v některé z bank , se kterými spolupracujeme (viz níže) a (2) mít zřízenou službu internet banking . Mnoho bank nabízí tuto službu zdarma. Po jejím zřízení byste od banky měli dostat přihlašovací jméno, heslo a případně tzv. GRID kartu (záleží to od konkrétní banky). Po potvrzení objednávky u nás budete přesměrování přímo na stránku banky, kde jen jednoduše zadáte vaše přihlašovací údaje do internet bankingu. Všechny ostatní údaje, jako je suma, variabilní a konstantní symbol, jakož i číslo našeho účtu, budou vyplněny automaticky. I vy i my tedy máme jistotu, že z vašeho účtu bude zaplaceno přesně tolik, kolik je třeba. Objednané zboží vám zašleme na zadanou adresu, jakmile budeme mít k dispozici všechny tituly. Platby zabezpečuje platební brána PayU.

Poznámka k elektronickým platbám: V žádném případě se nedostaneme k vašim přihlašovacím údajům k účtu či údajům o Vaší kartě, ty vyplňujete vždy až na zabezpečené stránce příslušné banky

Platba24 od České spořitelny

Platba 24 je k dispozici každému uživateli se soukromým nebo firemním účtem v internetovém bankovnictví České spořitelny bez nutnosti jakékoli aktivace. Po zvolení platební metody Platba 24 budete přesměrováni do prostředí aplikace České spořitelny, které vás po přihlášení a autorizaci platby přesměruje zpět na stránky internetového obchodu. (Více o službě Platba24)

MojePlatba od Komerční banky

Platba internet bankingem Komeční banky. Po vytvoření objednávky jste přesměrování přímo na stránku Komerční banky, kde se přihlásíte a potvrdíte vaši platbu. (Více o službě MojePlatba)

ePlatby od Raiffeisen Bank

Platba internet bankingem Raiffeisen Bank. Po vytvoření objednávky jste přesměrování přímo na stránku Raiffeisen Bank, kde se přihlásíte a potvrdíte vaši platbu. (Více o službě ePlatby)

online převod od MONETA Money Bank

Platba internet bankingem MONETA Money Bank. Po vytvoření objednávky jste přesměrování přímo na stránku MONETA Money Bank, kde se přihlásíte a potvrdíte vaši platbu. (Více o službě MONETA Money Bank)

mPeníze od mBank

Platba internet bankingem mBank. Po vytvoření objednávky jste přesměrování přímo na stránku mBank, kde se přihlásíte a potvrdíte vaši platbu. (Více o službě mBank)

online převod od Fio banky

Platba internet bankingem Fio banky. Po vytvoření objednávky jste přesměrování přímo na stránku Fio banky, kde se přihlásíte a potvrdíte vaši platbu. (Více o službě Fio banka)

online převod ČSOB

Platba internet bankingem ČSOB. Po vytvoření objednávky jste přesměrování přímo na stránku ČSOB, kde se přihlásíte a potvrdíte vaši platbu. (Více o službě ČSOB)

Poštovní spořitelna / Era banka

Platba internet bankingem Era . Po vytvoření objednávky jste přesměrování přímo na stránku Era banky, kde se přihlásíte a potvrdíte vaši platbu. (Více o službě Poštovní spořitelna / Era banka)

Běžný bankovní převod

Pokud si zvolíte běžný bankovní převod, po potvrzení objednávky vám zobrazíme platební údaje, kam poslat peníze za objednávku. Platby zabezpečuje platební brána PayU.

Benefit Plus

Máte-li kartu Benefit Plus, můžete platbu provést skrze svoje benefity. Zadejte číslo karty Benefit Plus pro platbu kartou nebo vaše přihlašovací údaje do účtu Benefit Plus pro platbu objednávkou. Při platbě kartou vložte SMS kód, který obdržíte na telefon. Potvrďte platbu a vyčkejte na její dokončení. Jiné benefitní platby (Sodexo, EdenRed apod.) nepřijímáme.

„Stačí dobré srdce, a budeš krásný, kdybys měl tvář třeba jako uhel černou. Zlé srdce zohyzdí sebekrásnější obličej ještě víc, než kdyby byl od přírody nehezký.“

Na Větrné hůrce - Emily Brontë, 2018
Na Větrné hůrce
Emily Brontë