Píseň L. - Veronika Opatřilová, Prostor, 2024

Pošlete si e-knihu do Kindle e-mailem

Pozor: Amazon postupně přestane podporovat formát mobi, ale posílání na čtečku tím nebude nijak ovlivněno. Posílat se bude formát epub. Bohužel momentálně se e-knihám nebude zobrazovat obálka, což závisí na úpravě na straně Amazonu. Po otevření e-knihy se obálka zobrazí.

  • Které formáty si můžete poslat do Kindle e-mailem? EPUB
  • Ktoré formáty není možné poslat do Kindle e-mailem? MOBI, EPUB (Adobe DRM), PDF

E-knihy do čtečky Kindle je možné dostat/vložit různými způsoby. Nejpohodlnějším z nich je možnost poslat si e-knihu na váš Kindle e-mailem. Jak na to? Je to jednoduché, přečtěte si náš návod:

1. Máte zaregistrovaný váš Kindle e-mail?

  • Kindle e-mail máte k dispozici okamžitě po registraci své čtečky (Menu > Settings > My Account > Send-to-Kindle E-mail). Pokud čtečku momentálně nemáte po ruce, adresu Kindle e-mailu zjistíte i vo vašem účtu na Amazonu v části Your Content and Devices.

2. Povolte v nastavení zasílání e-mailů z Martinusu

Upozornění: Pokud používáte Kindle s připojením přes 3G, nezapomeňte si v nastavení vašeho Kindle účtu nastavit i limit 0,00 na poplatky za posílání dokumentů přes 3G, resp. Whispernet. Vyhnete se tak nechtěnému zpoplatnění.

3. Odešlete e-knihu do čtečky

  • Na svém účtu v části Ke stažení klikněte na „Stáhnout“ > „Poslat do čtečky“,zadejte váš Kindle e-mail a potvrďte. Vaše e-kniha by vám měla být do čtečky Kindle doručená v průběhu následujících minut - nezapomeňte mít čtečku připojenou na internet. Příjemné čtení! :-)

Tip: Pokud kliknete na políčko „Posílat na tuto adresu další e-knihy automaticky“, každá další e-kniha, kterou si koupíte, se vám odešle do čtečky ihned po nákupu.

„Několik z nich se zavrtělo na židlích. Možná to byl signál, že ho konečně začínají chápat. Na druhou stranu to ale úplně klidně mohly být hemoroidy. U státních zaměstnanců člověk nikdy pořádně neví, na čem je.“

Složka 64 - Jussi Adler-Olsen, 2013
Složka 64
Jussi Adler-Olsen