Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

Hledáte způsob, jak zabavit své ratolesti a zároveň tak rozvíjet jejich kreativitu? V tom případě jste na tom správném místě! Připravili jsme speciální akci 20% na všechny produkty od Hubelina. Široká nabídka kuličkových dráh čeká právě na vaše malé objevitele.

různá výška slevy

#knihotriko Jarní výprodej

platí do 30. 4.

Jaro je tady a s ním nejen příležitost číst si venku, ale taky vystavit svou lásku ke knihám na odiv! Jak? Přece s knihomolskou módou :-) Osvěžte šatník a pořiďte si knihotriko nebo knihomikinu v našem výprodeji se slevou až 30%. Na skladě máme poslední kousky, tak neváhejte a vyberte si ten svůj ;-)

různá výška slevy

Blu-ray nabídka, která se neodmítá!

platí do 30. 4.

Milí Martinusáci, nabízíme vám desítky zlevněných Blu-ray filmů. Využijte jedinečnou možnost objednat si kvalitní Blu-ray za neopakovatelné ceny. Romantika, akce, napětí a ještě o mnoho více se slevami až 77%. Vybírejte! Akce platí do vyprodání zásob.

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2. 5.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!