Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2. 9.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

různá výška slevy

Chutné lahůdky o čtvrtinu lacinější!

platí do 15. 8.

Naši milí degustátoři lahodné kávy, kvalitního čaje či neodolatelné horké čokolády, připravili jsme si pro vás jedinečnou 25% akci na všechny pochutiny, které se aktuálně nacházejí na našem vůní prošpikovaném skladu. Potěšte své smysly a dopřejte si chvilku oddychu s oblíbeným šálkem v pohodlí domova. Ale pospěšte si, zásoby se rychle tenčí.

různá výška slevy

Slabikáře štěstí s letní slevou!

platí do 31. 8.

V rámci letní akce jsme si pro vás připravili dodatečnou slevu na všechny tři Slabikáře štěstí! Léto je nejlepší čas na změnu a texty od Pavla Hiraxe Baričáka vám k tomu hravě dopomohou 🙂

různá výška slevy

Letní sleva s nakladatelstvím Galatea

platí do 31. 8.

Vybavte svoji čtečku na dovolenou. Nakladatelství „E-knihy jedou“ v průběhu letních prázdnin nabízí všechny své knihy jen za 99 Kč.

Vybavte svoji čtečku na dovolenou. Nakladatelství „E-knihy jedou“ v průběhu letních prázdnin nabízí všechny své knihy se slevou 25%. Využijte této jedinečné nabídky, která se týká více než 500 titulů! Romantika, humor, historie, detektivky, fantasy… nebo třeba encyklopedie světových písem či návod na trénink lucidního snění. Každý si v naší nabídce najde to své.

různá výška slevy

Výprodej filmového skladu

platí do 30. 9.

Opět jsme si připravili něco pro vás - milovníky filmových zážitků. Tentokrát můžete strávit volný čas ve společnosti skvělých filmových žánrů. Zásobit se vašimi oblíbenými filmy nebylo ještě nikdy tak výhodné! Využijte výprodeje skladových zásob filmů se slevami, které dosahují až 75%, ovšem nemeškejte, protože slevy platí jen do vyprodání zásob :)

Vyberte si ze svého oblíbeného žánru:

Puzzle pro celou rodinu za výhodne ceny! Zpříjemněte si dny a zkrášlete si domov obrázky Vašich oblíbených puzzle od výrobce Castorland. V nabídce najdete i novinky na tento rok, mezi nimi i vzdělávací puzzle pro vaše ratolesti.

„Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví.“

George Orwell