Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

Vybavte svoji čtečku na dovolenou. Nakladatelství „E-knihy jedou“ v průběhu letních prázdnin nabízí všechny své knihy se slevou 25%. Využijte této jedinečné nabídky, která se týká více než 600 titulů! Romantika, humor, historie, detektivky, fantasy… nebo třeba gamebooky či magický realismus. Každý si v naší nabídce najde to své.

různá výška slevy

Pojďme si hrát!

platí do 31.7.

Ve speciální akci vám aktuálně nabízíme výběr těch nejlepších vnímavých hraček od výrobce Hape se slevami až do výše 40%. Tyto hračky svým využitím pozitivně ovlivňují rozvoj jemné motoriky, zlepšení koordinace pohybů, kreativitu, ale hlavně přinášejí každému hodně zábavy. Učení ještě nikdy nebylo tak hravé jako teď!

různá výška slevy

Výprodej hudebních alb se slevou 50%

platí do 28.2.

Nalaďte se spolu s námi na naši hudební vlnu a vyberte si ze široké nabídky skvělých alb se slevou 50%. Každý hudební fanoušek si u nás určitě přijde na své! 🎶

„Knihy jsou nádobami ducha. “

Thomas Mann