Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

Výběr dětských knih se slevou 30%

sleva 30%

platí do 31.5.

Den dětí je za rohem, proto jsme pro vás přichystali speciální akci, ve které najdete spoustu báječných příběhů pro děti s 30% slevou. Všechny je máme skladem a fofrem odesíláme k vašim knihomolčatům. Sleva platí pouze na vybrané tituly v této akci do 31. května nebo do vyprodání zásob.

Svěží filmové slevy

různá výška slevy

platí do 1.7.

Nenechte si ujít nadílku skvělých filmových zážitků od Magicboxu. Na své si přijdete nejen jako nadšenci napětí a dramatu, ale i jako milovníci animovaných pohádek a dobrodružství. Přesvědčte se sami a využijte naši nabídku DVD a Blu-ray filmů za neopakovatelné ceny.

Pořiďte si knihy z Bety se slevou až 50%

různá výška slevy

platí do 31.5.

Drazí knihomolové, neváhejte a pusťte se do vybírání knížek z nakladatelství Beta se speciální 50% slevou. Ideální příležitost pro doplnění vaší knihovny! Slevy až 50% platí pouze na tituly, které najdete na této stránce do konce května nebo do vyprodání zásob, tak na nic nečekejte!

Slevy až 80% na knihy z Euromedie

různá výška slevy

platí do 31.1.

Vyberte si z titulů z nakladatelství Euromedia, které jsme pro vás zlevnili až o 80%. Čekají tu na vás čtivé romány, napínavé horory, kuchařky a spoustu dalšího skvělého čtení. Akce platí do vyprodání zásob.

Vybírejte knihy v angličtině se slevou až do 72%

různá výška slevy

platí do 31.12.

Pro všechny nadšené čtenáře a čtenářky knih v angličtině i pro všechny milovníky kvalitní literatury a limitovaných uměleckých vydání, které jednoduše musíte mít doma - výběr toho nejlepšího čeká jen na vás 🙂 Neváhejte však dlouho, počet titulů v akční ceně je omezený.

Výprodej filmového skladu

různá výška slevy

platí do 31.12.

Milovníci filmových zážitků, zpozorněte! Oddychněte si ve společnosti skvělých filmových žánrů - zásobit se vašimi oblíbenými filmy ještě nikdy předtím nebylo tak výhodné 🙂 Připravili jsme pro vás výprodej skladových zásob filmů se slevami až 75%. Na nic ale nečekejte, slevy totiž platí jen do vyprodání zásob!

„Výzvy byly těžké jen tehdy, když jste předem čekali, že neuspějete.“

S láskou, Lukov - Mariana Zapata
S láskou, Lukov
Mariana Zapata