Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

různá výška slevy

E-knihy z nakladatelství Mystery Press s dodatečnou slevou

platí do 4. 2.

Milí Martinusáci, ve spolupráci s nakladatelstvím Mystery Press jsme pro vás připravili akci na e-knihy. Nyní máte možnost koupit je s dodatečnou slevou 30%. Akce platí do 4.2.2018.

různá výška slevy

Poznejte kvalitu Blu-ray filmů už od 149Kč

platí do 20. 2.

Pro vás, milovníky filmových zážitků s vysokou kvalitou obrazu a zvuku jsme si připravili skvělou nabídku. Výběr blu-ray filmů za ceny, kterým neodoláte. Neváhejte a zkraťte si dlouhé zimní večery s pořádnou dávkou napětí, dobrodružství či romantiky. Jen do vyprodání zásob!

různá výška slevy

Začněte rok s nejlepším hudebním výběrem!

platí do 15. 2.

Rádi byste se naladili do nového roku se skutečnými hity? Pokud ano, u nás si určitě přijdete na své, bez ohledu na to, zda jste milovníkem tanečních hitů, nebo výběrovek ze 70. či z 80. let. Stačí udělat jediné - vybrat si z naší nabídky a vaše vybrané CD získáte jen za 179Kč.

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 1. 2.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

různá výška slevy

Nejlepší knihy roku 2017

platí do 30. 3.

Rok 2017 už se pomalu ale jistě chýlí ke své závěrečné části a my se tak zpětně ohlížíme, co skvělého nám na poli knih přinesl :-)