Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

Milí Martinusáci, dopřejte si šálek toho nejkvalitnějšího (ručně sbíraného) anglického čaje AHMAD. Vyberte si z pestré nabídky klasických čajů, nebo také ze skutečně nevšedních specialit. Určitě vás potěší i nádherné dárkové balení, exkluzivní plechové dózy a kouzelné krabičy. Vyzkoušejte chuťově nejlepší čaje, nyní za výhodnou cenu. Určitě si je oblíbíte!

různá výška slevy

Výprodej filmového skladu

platí do 31.12.

Opět jsme si připravili něco pro vás - milovníky filmových zážitků. Tentokrát můžete strávit volný čas ve společnosti skvělých filmových žánrů. Zásobit se vašimi oblíbenými filmy nebylo ještě nikdy tak výhodné! Využijte výprodeje skladových zásob filmů se slevami, které dosahují až 75%, ovšem nemeškejte, protože slevy platí jen do vyprodání zásob :)

Vyberte si ze svého oblíbeného žánru:

„Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví.“

George Orwell