Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

Prázdninové čtení se slevou

různá výška slevy

platí do 31.8.

Chcete se v létě vydat do parádních a napínavých příběhů? Doplnit si svou knihovnu? Najít perfektního parťáka na letní dovolenou? Pusťte se do vybírání z našich knižních zásob - všechny knihy máme skladem a fofrem je posíláme směrem k vám a teď je navíc máme se speciálními slevami. Doporučujeme na nic nečekat a neváhat - slevy platí pouze do konce srpna nebo do vyprodání zásob.

Moře bestsellerů od Hostu za 199 Kč

různá výška slevy

platí do 31.8.

Ponořte se výborných paperbacků z Hostu! Měkká vazba je ideálním společníkem na léto - zabere méně místa a je lehčí, tudíž je pravděpodobné, že se knížek vejde do kufru daleko víc. Přichystali jsme si pro vás s nakladatelstvím Host výjimečnou letní akci, ve které najdete ty největší bestsellery za 199 Kč. Tak se pusťte do vybírání - slevy platí pouze do konce srpna nebo do vyprodání zásob!

Filmové zážitky za akční ceny

různá výška slevy

platí do 11.7.

Prožijte parádní filmové zážitky i ze svého obýváku! V naší nabídce nyní najdete filmy za skvělé akční ceny - doporučujeme ale neotálet, akce platí pouze do 10. července nebo do vyprodání zásob.

Svěží filmové slevy

různá výška slevy

platí do 1.7.

Nenechte si ujít nadílku skvělých filmových zážitků od Magicboxu. Na své si přijdete nejen jako nadšenci napětí a dramatu, ale i jako milovníci animovaných pohádek a dobrodružství. Přesvědčte se sami a využijte naši nabídku DVD a Blu-ray filmů za neopakovatelné ceny.

Slevy až 80% na knihy z Euromedie

různá výška slevy

platí do 31.1.

Vyberte si z titulů z nakladatelství Euromedia, které jsme pro vás zlevnili až o 80%. Čekají tu na vás čtivé romány, napínavé horory, kuchařky a spoustu dalšího skvělého čtení. Akce platí do vyprodání zásob.

„Naše manželství není dokonalé. Žádné manželství není dokonalé. Byly časy, kdy to má žena vzdala. A ještě víckrát se stalo, že jsem to vzdal já. Celé tajemství je v tom, že jsme to nikdy nevzdali současně.“

To nejlepší v nás - Colleen Hoover
To nejlepší v nás
Colleen Hoover