Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

Vysokou kvalitu obrazu a zvuku oceníte i během slunečných měsíců. Proto jsme pro vás připravili nabídku Blu-ray filmů, která se neodmítá. Výběr těch nejlepších společníků na zpříjemnění večera se slevami až do 70% zůstává už jen na vás!

Ještě stále nevěříte, že přemýšlení může být i zábavné? Originální hlavolamy od RECENTTOYS vás o tom přesvědčí! Připravili jsme pro vás speciální slevu -20% na všechny produkty od tohoto výrobce. Tak více neváhejte a vyberte si svého nejoblíbenějšího společníka na dovolenou či na příjemné letní chvilky na cestách!

různá výška slevy

Další DVD a BLU-RAY filmy s lákavými slevami!

platí do 30. 6.

Ani v těchto slunečných dnech nezahálíme a připravili jsme si pro vás filmy za neopakovatelné ceny. Můžete se těšit na filmové zážitky jako temná věž, Královna pouště, Padesát odstínů temnoty a mnoho dalších. Ať se vám líbí!

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2. 7.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

Puzzle pro celou rodinu za výhodne ceny! Zpříjemněte si dny a zkrášlete si domov obrázky Vašich oblíbených puzzle od výrobce Castorland. V nabídce najdete i novinky na tento rok, mezi nimi i vzdělávací puzzle pro vaše ratolesti.