Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

různá výška slevy

Výběr odborných e-knih z Grady se skvělými slevami!

platí do 21.10.

Ve spolupráci s vydavatelstvím Grada vám přinášíme výběr e-knih z odborné literatury se skvělými slevami! Navíc, všechny e-knihy z Grady jsou již ve formátech, které velmi dobře znáte a stahování je o to jednodušší :)

různá výška slevy

Vysoká kvalita Blu-ray filmů za ceny, kterým neodoláte!

platí do 31.10.

Speciálně po dobu podzimu jsme si pro vás připravili nadílku skvělých filmových zážitků se slevami více než 60%. Tak na nic nečekejte a zásobte se filmy ve vysoké kvalitě obrazu a zvuku. Nabídka platí jen do konce měsíce.

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2.11.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

různá výška slevy

Doplňte si filmotéku o nové příběhy s Bontonem!

platí do 31.10.

Milí Martinusáci, spolu s Bontonfilmem vám nabízíme výběr jedinečných filmů na DVD a Blu-ray, z kterých si určitě vyberete. Tak na nic nečekejte a vychutnejte si slevy ve výši až 60%!

„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle