Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

Spasitel - Andy Weir, 2021Stříbrná cesta - Stina Jackson, 2019Pomalu hořící oheň - Paula Hawkins, 2021

Speciální sleva pouze do vyprodání zásob

různá výška slevy

platí do 31.1.

Nenechte si ujít náš lákavý výběr titulů z nakladatelského domu Euromedia, který jsme si pro vás připravili za báječné ceny! Vsadíme si, že si v téhle akci vybere úplně každý, tak neváhejte, slevy totiž platí pouze do vyprodání zásob.

EQ Emoční inteligence - Justin Bariso, 2019Lovci šifer - Lukáš Záleský, 2022Nejznámější české pověsti - Barbora Stluková, Veronika Balcarová, 2022

Knižní slevy na knihy od Grady

různá výška slevy

platí do 31.12.

Máme pro vás speciální výběr titulů z nakladatelství Grada - od beletrie přes naučné knihy až po příběhy pro děti - s báječnými slevami. Omrkněte naši nabídku a nenechte si ujít příležitost pořídit nové knihy ve speciální akci.

Nebe v kleci - Christine Leunens, 2020Dvojí život - Flynn Berry, 2019Klimatické změny - Tom Jackson, 2020

Vyberte si knihy z Joty za parádní ceny

různá výška slevy

platí do 30.6.

Lákají vás nákupy nových knih? Věřte nám, že se ani trochu nedivíme ;-) Společně s nakladatelstvím Jota jsme pro vás připravili výjimečnou nabídku, ve které najdete jejich tituly za opravdu výjimečné a neopakovatelné ceny. Omrkněte a vyberte si, co jen hrdlo ráčí, ale pozor, akce platí jen do vyprodání zásob!

Fáze Měsíce - Cecilia Lattari, 2021Matematika hrou 6: Piráti na palubu! Mořské dobrodružství se zlomky, procenty a desetinnými čísly - Linda Bertola, Agnese Baruzzi (ilustrátor), 2020Bohemia - Jan Svěrák, 2019

Nenechte si ujít knižní dobrodružství se slevou

různá výška slevy

platí do 31.1.

Hledáte nové čtení? Ponořte se do našeho výběru parádních knižních příběhů s výjimečně nízkými cenami! Čeká tu na vás pestrý výběr žánrů a titulů, které rozhodně stojí za to.

Poznáváme Malajsie a Singapur - Brett Atkinson, 2019Poznáváme Karibské ostrovy, 2015Krakov, 2020

Toužíte nasát trochu toho zahraničního dobrodružství? Chystáte se na cesty a chcete o své cílové destinaci vědět úplně všechno? Baví vás listovat knížkami a fantazírovat nad tím, kam se v budoucnu vypravíte? Pusťte se do vybírání knížek se speciální slevou!

Zmizelá apatykářka - Sarah Penner, 2021Špión a lhář - Příběh na základě skutečných událostí - Olin Jurman, 2020Hlavou státu z Boží milosti - Petr Bahník Aleš, Dvořák, 2020

Výběr knih za hubičku

různá výška slevy

platí do 31.1.

Rádi byste objevili nové knihy za hubičku? Prosím, račte dál a prozkoumejte naše akční okénko. Vsadíme se, že tu najdete skvělé nové příběhy, které potěší vás i vaši peněženku.

Špión a lhář - Příběh na základě skutečných událostí - Olin Jurman, 2020Hlavou státu z Boží milosti - Petr Bahník Aleš, Dvořák, 2020Věže Asperfellu - Jamie Thomas, 2021

Speciální slevy na nové příběhy

různá výška slevy

platí do 31.1.

Hledáte nové čtení a chybí vám inspirace? Pusťte se do výběru v naší speciální akci, kde najdete knihy za parádní ceny!

„Nepropadejte panice!“