Poštovné zdarma na Zásilkovnu :-)
Vyberte si doručení přes Zásilkovnu a poštovné neplatíte!
Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

Dominik Dán dobývá Česko!

různá výška slevy

platí do 19.6.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Slovart jsme si pro vás připravili výjimečný dárek od známého slovenského spisovatele Dominika Dána. Do každé zásilky naši knižní skřítci nyní přidají knihu Rudý kapitán, která se stala jednou z nejoblíbenějších detektivek tohoto spisovatele a dočkala se i filmové adaptace. Knihu vám skřítci ve skladu přidají automaticky do každé zásilky, ale radši neváhejte, počet knih zdarma je omezený a akce trvá, dokud trvají naše zásoby. Mimochodem, co takhle se seznámit s Dominikem Dánem víc než jen skrze Rudého kapitána zdarma? Mrkněte i na jeho další knihy!

Hrdinové dětských filmů v pohádkové slevě

různá výška slevy

platí do 1.7.

Ať už má váš drobek v oblibě princeznu Elsu, nebo se prohání po obýváku jako bleskový McQueen, věříme, že si z naší nabídky akčních filmů vyberete to pravé 🙂

Poslední šance na nákup končících e-knih!

různá výška slevy

platí do 4.6.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

„K dobré knize je třeba dobrých čtenářů.“

Victor Hugo