Využijte poštovné zdarma od 300 Kč s PPL právě teď!
Vybrat knihy
Babylon - R.F. Kuang, Host, 2024

Čtečka Kindle

Na vaší Kindle čtečce si můžete přečíst e-knihy ve formátech MOBI a PDF.

Pozor: Amazon Kindle nepodporuje Adobe DRM, a proto na něm není bohužel možné číst e-knihy ve formátu EPUB (Adobe DRM).

Formáty MOBI, PDF

MOBI je formát speciálně určený pro Kindle. Formát PDF je na Kindle čitelný, avšak s nižším komfortem.

Pošlete si e-knihu e-mailem

E-knihy do čtečky Kindle je možné dostat/vložit různými způsoby. Nejpohodlnějším z nich je možnost poslat si e-knihu na váš Kindle e-mailem. Jak na to? Je to jednoduché, přečtěte si náš návod:

1. Máte zaregistrovaný váš Kindle e-mail?

  • Kindle e-mail máte k dispozici okamžitě po registraci své čtečky (Menu > Settings > My Account > Send-to-Kindle E-mail). Pokud čtečku momentálně nemáte po ruce, adresu Kindle e-mailu zjistíte i vo vašem účtu na Amazonu v části Your Content and Devices.

2. Povolte v nastavení zasílání e-mailů z Martinusu

Upozornění: Pokud používáte Kindle s připojením přes 3G, nezapomeňte si v nastavení vašeho Kindle účtu nastavit i limit 0,00 na poplatky za posílání dokumentů přes 3G, resp. Whispernet. Vyhnete se tak nechtěnému zpoplatnění.

3. Odešlete e-knihu do čtečky

  • Na svém účtu v části Ke stažení klikněte na „Stáhnout“ > „Poslat do čtečky“, zadejte váš Kindle e-mail a potvrďte. Vaše e-kniha by vám měla být do čtečky Kindle doručená v průběhu následujících minut - nezapomeňte mít čtečku připojenou na internet. Příjemné čtení! :-)

Tip: Pokud kliknete na políčko „Posílat na tuto adresu další e-knihy automaticky“, každá další e-kniha, kterou si koupíte, se vám odešle do čtečky ihned po nákupu.

„Měl celé mé srdce, a to od chvíle, kdy mi dovolil, abych samu sebe chránila, od chvíle, kdy se postavil vedle mě, a ne přede mě.“

Království těla a ohně - Jennifer L. Armentrout, Hang Le (ilustrátor), 2022
Království těla a ohně
Jennifer L. Armentrout, Hang Le (ilustrátor)