Babylon - R.F. Kuang, Host, 2024

Proč nakupovat u nás

Milujete knihy, ale nevíte zatím, proč byste je měli nakupovat právě u nás? Řekneme vám několik důvodů.

  1. Prodáváme knihy od roku 1990. Prvních deset let jsme je prodávali v kamenném obchodě ve slovenském Martině a od roku 2001 jsme našim zákazníkům nabídli také online obchod - Martinus.sk. A rosteme dál. V roce 2011 jsme otevřeli na Slovensku již čtvrtou kamennou pobočku a v roce 2012 založili také český online obchod Martinus.cz.

  2. Naši zákazníci nás již prověřili. Náš starší bratr Martinus.sk je největší internetové knihkupectví na Slovensku a jeden z nevýznamnějších online obchodů vůbec. Měsíčně navštíví Martinus přes 500 000 zákazníků. Nakupují u nás lidé z celého světa a většina z nich se k nám pravidelně vrací.

  3. Máme jednu z největších nabídek knih v České republice. Vybrat si u nás můžete ze 170 000 papírových knih, audioknih, e-booků a dalšího zboží.

  4. Máme dlouholeté nadstandardní vztahy s dodavateli a propracovaný logistický systém. To nám dovoluje vyřizovat vaše objednávky co nejrychleji a spolehlivě a zároveň vám poskytovat lepší ceny. Tisíce titulů, které máme na skladě, expedujeme během pracovního dne již do 2 hodin od objednání.

  5. Téměř veškeré zboží u nás koupíte levněji. Potěšíme vás slevami minimálně 5% na většinu zboží. Se slevou (až 25%) u nás zakoupíte i horké novinky.

A to není vše. Máme jednu z největších nabídek knih v České republice (přes 170 000 titulů)

  • Při objednávkách nad 999 Kč máte u nás poštovné zdarma.
  • Chceme, abyste měli na výběr. Platit u nás můžete platební kartou nebo dobírkou, zásilku si můžete nechat poslat kurýrem nebo nechat doručit na více než 2500 výdejních míst přes Zásilkovnu.
  • O objednávce bude mít vždy přehled - budeme vás informovat e-mailem i SMS zprávou.
  • Můžete pohodlně nakupovat i z mobilu.

„Nejen, že neexistuje žádný Bůh, ale zkuste sehnat o víkendu instalatéra.“

Vyřídit si účty - Woody Allen, 2003
Vyřídit si účty
Woody Allen