Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Motivační literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 4395 titulů

1.
Carol S. Dweck  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Světoznámá psycholožka Carol Dwecková působící na Stanfordově univerzitě přišla po desetiletích bádání se skutečně převratnou myšlenkou – upozornila na moc, kterou má nastavení naší mysli. Dwecková je přesvědčená, že za úspěchem nestojí zdaleka pouze.. (více o knize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Brian Tracy  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Víte, kde leží váš bod X? Pokud ne, a pokud dokonce netušíte, že takový bod existuje, pak držíte v rukou správnou knihu. Bod X je totiž tím nejdůležitějším principem, základním východiskem, ze kterého by se mělo odvíjet veškeré vaše... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 7.9.2017
3.
Amy Whitaker  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Vybojujte si prostor pro kreativitu ve světě rozvrhů, rozpočtů a šéfů. Kniha je důležitým a inspirativním průvodcem tvůrčím myšlením na pracovišti i mimo něj, čerpá z umění, psychologie, vědy, sportu, práva, obchodu... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Sanjiv Chopra  ·  Práh (2017)
NOVINKA
S každým vzrušujícím objevem v medicíně, novou dietou nebo cvičebním programem přichází stále stejný příslib: udělejte toto, kupte toto nebo snězte toto a budete lépe vypadat, déle žít a zlepší se váš zdravotní stav... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Rebecca Campbell  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Mnoho žen stráví své životy pokusy uspět v mužském světě. Ale časy se mění - stále více a více žen si uvědomuje, že tento stav již není déle udržitelný. Jsme svědky globálního posunu, který v průběhu věků předpovídala... (více o knize)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Patrik Nacher  ·  Plot (2017)
NOVINKA
Zdravý selský rozum musí zvítězit nad hloupostí, pokrytectvím a demagogií! Přestaňte doplácet na šmejdy a vychytralé rádobyporadce, kteří místo na vás myslí na vlastní kapsu. Zásady finanční gramotnosti vysvětlené pomocí známýc (více o knize)
Naše cena: 136 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Nicholas D. Kristof a Sheryl WuDunn  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha představuje lidi, kteří ze světa tvoří lepší místo k životu, a ukazuje nám možnosti, jak totéž můžeme udělat i my sami – penězi, vlastním časem, schopnostmi či talentem nebo využitím našich firemních prostředků... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
8.
Musela jsem zemřít  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Anita Moorjani  ·  OneHotBook (2017)
NOVINKA
Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení (více o audioknize)
Naše cena: 269 Kč ihned ke stažení
9.
Ivana Miklovič  ·  GtoG (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Why should you own this book? Do you lead training sessions? Do you sometimes get the feeling that even though you handled the training well, some things could have been different? Do you recognize that there must be a way for you to do your job in... (více o eknize)
Naše cena: 379 Kč ihned ke stažení
10.
William H. McRaven  ·  Tatran (2017)
NOVINKA
Ustielanie postele vo vás okrem toho upevní pocit, že v živote záleží na maličkostiach. Ak si nedokážete správne poradiť s maličkosťami, nikdy neurobíte správne ani veľké úlohy... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 18.9.2017
11.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2016)
NA SKLADĚ TOP #36 (31)
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Meik Wiking  ·  Jota (2017)
TOP #11 (1)
Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou.. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Michael Neill  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ TOP #58
Autor bestsellerů Michaell Neill v této malé knize představuje zajímavý pohled na život, který převrací úplně naruby tradiční psychologii. Sdílí se čtenáři jednoduché principy, které vysvětlují, odkud pocházejí naše pocity a jak (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Obľúbené motivačné knihy od Hiraxa Šlabikár štastia, Šlabikár štastia 2 a Šlabikár štastia 3 v luxusnom kartónovom balení. Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa ešte stále hľadajú, prípadne, ktorí majú pocit, že by sa im zišla... (více o knize)
Naše cena: 1 450 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
15.
I Can Academy (2017)
NOVINKA
Zošit: Som Idealista s typickým "idealistovým" dizajnom je skvelou pripomienkou, aby ste videli svet nie taký, aký je, ale taký, aký by mohol byť. Nádherne vybrané citáty vás v tom budú inšpirovať. Napíšte si doň svoje myšlienky, poznámky, nakreslite.. (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 24 hodin
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 20.9.2017
16.
Tomáš Kosačík  ·  Tomáš Kosačík (2017)
NA SKLADĚ TOP #35
Autor bestsellerů, Tomáš Kosačík, v ní popisuje jak pomůžeme během několika kroků naprosto převrátit náš život. Jak nemá smysl některé věci vůbec řešit, nemáme si brát názory jiných k tělu, být občas sobci, jak získat naději, nový cíl a splnit si sny... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Bea Johnson  ·  PeopleComm (2016)
TOP #39 (4)
Bee Johnson se podařilo svou knihou vyvolat v západním světě pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není v tom, co vlastníme. Dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně svobodní jsme - čím víc nakupujeme, tím více je... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
18.
I Can Academy (2017)
NOVINKA
Mnohí z nás, a platí to najmä pre ženy, túžia po harmónii v živote, po rovnováhe medzi osobným, pracovným životom a časom pre seba. Kľúčom k dosiahnutiu harmónie v živote však nie je snaha uspokojiť všetkých tým, že sa budete snažiť robiť ešte viac... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 4.9.2017) posíláme do 24 hodin
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 14 dní
19.
Anne Lamott  ·  Citadella (2017)
NOVINKA
Pred tridsiatimi rokmi dostal môj starší brat, vtedy asi desaťročný, za úlohu napísať referát o miestnych druhoch vtákov. Túto úlohu odkladal niekoľko mesiacov, až kým si jedného dňa uvedomil, že ju musí odovzdať už na ďalší deň. Sedel za stolom... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
David Šimurka a a kolektiv autorů/autorek  ·  David Šimurka (2014)
NA SKLADĚ TOP #65
Nové vydání úspěšné knihy Mluvte jako mluvčí přináší Vám, čtenářům, desítky nových druhů originálních cvičení zaměřených na zlepšení mluveného projevu... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 11%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 220

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička