The Inheritance Games - Jennifer Lynn Barnes
The Inheritance Games

259 Kč

Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
The Inheritance Games - Jennifer Lynn Barnes
The Inheritance Games - Jennifer Lynn Barnes

The Inheritance Games

An utterly addictive and twisty thriller, full of dark family secrets and deadly stakes. Perfect for fans of One of Us is Lying and Knives Out. She came from nothing. Avery has... Číst víc

4,5 21 hodnocení
1. díl série
The Inheritance Games
Nakladatel
Penguin Books, 2020
384 stran
5-6 hodin čtení

An utterly addictive and twisty thriller, full of dark family secrets and deadly stakes. Perfect for fans of One of Us is Lying and Knives Out. She came from nothing. Avery has a plan: keep her head down, work hard for a better future... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
273 Kč

259 Kč

-5 %
Na skladě, posíláme ihned
Další knižní vydání
Hra o dědictví - Jennifer Lynn Barnes
Brožovaná vazba
Čeština, 2022
Na skladě
-5 %

379 Kč

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Více o knize

An utterly addictive and twisty thriller, full of dark family secrets and deadly stakes. Perfect for fans of One of Us is Lying and Knives Out.

She came from nothing.
Avery has a plan: keep her head down, work hard for a better future.
Then an eccentric billionaire dies, leaving her almost his entire fortune. And no one, least of all Avery, knows why.

They had everything.
Now she must move into the mansion she's inherited.
It's filled with secrets and codes, and the old man's surviving relatives - a family hell-bent on discovering why Avery got 'their' money.

Now there's only one rule: winner takes all.
Soon she is caught in a deadly game that everyone in this strange family is playing.
But just how far will they go to keep their fortune?
Číst víc
Počet stran
384
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
130×196 mm
Hmotnost
300 g
Rok vydání
2020
Věkové doporučení
14+
Naše katalogové číslo
787045
Jazyk
angličtina
1. díl série
The Inheritance Games
Nakladatel
Penguin Books
Pro koho
young adult
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,5 / 5

21 hodnocení

14
5
1
1
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

26
7.8.2022
Kniha The Inheritance Games mohla byť vystavaná ako opis loveckej sezóny na votrelkyňu v rodinnom klane. Miesto toho sa autorka rozhodla kráčať inou cestou. Postavy uzatvárajú nepohodlné spojenectvá, aby získali odpovede. Sledujú sériu nápovedí, nachádzajú slepé uličky a od jednej teórie prechádzajú k ďalšej. Navyše rovnako ako čitateľ netušia, čo viedlo Tobiasa Hawthorna k tomu, aby celý majetok odkázal úplne neznámemu dievčaťu. Je to napínavé, tajomné, výborne napísané a ani na chvíľu to nestráca dych. Navyše to celý čas pôsobí uveriteľným dojmom. Bohužiaľ to však končí uprostred dejového zvratu a bez riadnych odpovedí. Číst víc
14

Žijem si perfektný život, aj keď som ešte len na začiatku svojej cesty. Plním si sny a pracujem v knižnom vydavateľstve. Knihy sú a predpokladám, že už aj navždy budú, moja vášeň. Ľúbim ľúbiť, usmievať sa a cestovať. Popri knihách si vždy rada nájdem čas na prechádzky a dobré jedlo. O svoje knižné pocity sa delím aj na Instagrame na profile @adulkacitulka

Adriána Grečnárová
5.8.2022
Toto bola jedna úžasná kniha! Dynamická, záhadná, podmanivá...

Tak si to predstavte - hlavná postava Avery zdedí bilióny po mužovi, ktorého absolútne nepozná. Celá rodina nahnevaná, nikto nechápe. V liste jej napíše iba - I´m sorry. Jeho štyrom vnukom, zhruba vo veku Avery, napíše štyri rovnaké listy, ktoré na prvý pohľad nedávajú zmysel. Ukáže sa, že starý pán bol teda riadny beťár a mal rád hádanky - a jednu takú, poslednú aka grand finale, im pripravil. A tak sa ju snažia vyriešiť. K tomu chce niekto zabiť Avery a aby toho nebolo málo, stále sa nad nimi vznáša smrť Emily, do ktorej boli dvaja bratia zamilovaní...

No, stránky sa tu pretáčali len taký fukot. Autorka nás v knihe drží napnutých, všetko dávkuje postupne pomaly. A najlepšie je, že keď to skončí, tak sa to vlastne ešte len začína :)
Číst víc
7
4.4.2022
Výborné, pútavé, napínavé čítanie. Aj keď som mala zo začiatku pocit, že sa v knihe nič nedeje, postupne sa dej veľmi pekne rozbehol a kniha ma naozaj bavila. Zaujímavé postavy, dobrá zápletka, výborná atmosféra... Určite siahnem aj po pokračovaní tejto série. Číst víc
4
9.2.2022
Úžasná jazda
Táto kniha bola niečo čo som ešte nikdy nečítala. Boli tam záhady, hlavolamy, štipka romantickej zápletky, a mnoho momentov, ktoré ma nechali s otvorenými ústami čítať vety este raz aby som zistila ci čítam správne informácie. Musím si prečítať zvyšok série. Prvou knihou sa táto séria u mňa zaradila k top 5 knihám aké som kedy čítala. Číst víc

Recenze, kritiky

A fantastic rollercoaster of a book! We Were Liars meets The Da Vinci Code. I loved it!
- Kat Ellis, author of Harrow Lake

A thrilling blend of family secrets, illicit romance and a high-stakes treasure hunt . . . The nonstop twists kept me guessing until the very last page!
- Katharine McGee, New York Times bestselling author of American Royals

„A tak se snažím být laskavý ke všemu, co vidím, a ve všem, co vidím, vidím jeho.“

Malý život - Hanya Yanagihara
Malý život
Hanya Yanagihara