Knihy
E-knihy

Dokonalá kořist

Plus, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodin čtení
Nakladatel
Plus, 2018

Druhý kriminální případ bestsellerové série s detektivem Callanachem a inspektorkou Turnerovou Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi.

Čti víc

229 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Druhý kriminální případ bestsellerové série s detektivem Callanachem a inspektorkou Turnerovou
Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist... a čím je nevinnější, tím lépe.
Čti víc
Kupte společně
Dokonalá kořist - Helen Fields
Krásny omyl - Vi Keeland
458 Kč
Ušetříte 116 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
416
Nakladatelství
Plus
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
458203
Rok vydání
2018

4,5*
Po vydarenej jednotke som od ďalšieho prípadu Luca a Avy mala vysoké očakávania, našťastie právom.
Od Dokonalej koristi sa máte problém odtrhnúť a ako čítate strany, pribúdajú telá, graffity, zapojení ľudia. Všetkého je ale tak akurát, nič nepatričné navyše, žiadna nuda – a tu si uvedomíte, že aj napriek väčšiemu počtu strán a rozsiahlejšiemu prípadu, si autorka zachováva tempo a svoje plusy z prvej knihy. Aj keď, práve tie superlatívy je takmer nemožné vymenovať bez toho, aby som nevyzradila zaujímavé vypointovania či konkrétnejšie vrstvenie pozadia zápletky. Nedá mi nespomenúť aspoň prítomnosť (ďalšej) vrcholne iritujúcej postavy, ktorá viac ako dostatočne opozituje sympaťákovi Callanachovi a strpčuje mu prípad (a život).
Ako odlišnosť sa javí dojem, že tentokrát spoznáme páchateľa/ov "štandardne", čiže až na konci. Potom však dorazíte k druhej časti knihy a....

Aby som však iba nechválila, trochu mi prekážala slabota vo vykreslení páchateľa/ov a jeho/ich motivácie a mrzelo ma aj autorkine neudržanie sa od detektívnej (a tuctovo očakávanej) telenovely. A tak som jej verila :)

Autorka opäť píše tak, že som veľmi ochotná čítaniu podriadiť všetko ostatné. Nie, jej vyšetrovateľské procesy nedosahujú Connellyho kvalít (ale to vlastne asi ničie), brutalita vrahov stále nemá na McFadyenovu zvrátenosť a v knihe isto trafíte aj nejaké to nelogické konanie či too-easy moment. No medzi súčasnými autormi detektívok je (pre mňa) Helen Fields viac ako príjemným prekvapením – a chcem viac!

Čti víc

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Tereza Zychová
17.11.2018
Po dokonalých stopách jsem se těšila na pokračování.. Popis ke knize je příliš konkrétní, tudíž čtenář už předem ví co se bude v knize postupně dít a není tak dostatečně ohromen vrahovým "stylem ", zároveň je trochu únavné pozadí ve kterém se vyšetřování odehrává, pokud není čtenář fanouškem počítačů. Pár chybiček v ději je přehlédnutelných vzhledem k fantastickému prvnímu dílu.
Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Dokonalá kořist - Helen Fields
Krásny omyl - Vi Keeland
458 Kč
Ušetříte 116 Kč

„Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. “

anglické přísloví