Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorické

Momentálně se v této nabídce nachází 9326 titulů

1.
Lisa Kleypas  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
Franz-Olivier Giesbert  ·  Argo (2017)
NOVINKA
„Toho večera jsem se rozhodla zavést Knihu zla a zapisovat do ní jména všech škodlivých individuí, která mi přijdou do cesty. Prvním byl Robespierre.“ Mladičká pomocnice v zubařské ordinaci Lucile toho ve svých patnácti letech... (více o knize)
Naše cena: 301 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Hana Whitton  ·  Alpress (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Když mladičká Margaret náhle osiří, zdědí obrovské panství a s ním spoustu starostí, jak je řádně spravovat. To však není jediné, co ji trápí. Strachuje se o osud své přítelkyně Amy, která se zamilovala do pohledného... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
4.
Iona Grey  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Píše se rok 1943 a v nálety zničeném Londýně se setkávají dva mladí lidé: nešťastně vdaná Stella a pilot amerického letectva Dan. Ve dnech, kdy si nikdo není jistý tím, co bude zítra, se do sebe bezhlavě zamilují. Chvíle, kdy spolu mohou být... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.8.2017
5.
Constance Leisure  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Starobylá městečka, vinice, vůně bylin, slunce a vítr. Působivý román o lásce a pečlivě střežených tajemstvích vás vtáhne do spleti osudů obyvatel dvou vesniček v malebné Provence. V ovzduší zdánlivého venkovského klidu se během (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kdesi pod horami u hranic Českého království se nachází Klášter s panstvím, Bohem i generální kapitulou v Selbru opuštěným. Spravují ho líní řeholníci a obývají hříšní poddaní. Čas tu plyne klidně a bez ambicí, když do... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
7.
Isidorias  E-KNIHA
Daniel Klabal  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kupec Džásim putuje od Alexandrie po Konstantinopol, mezi Smyrnou a Tabrízem, z orientálních bazarů do cel pravoslavného kláštera; miluje, bojuje, ztrácí, stárne. A neustále hledá. Pátrá po své manželce a jediném synovi, jež musel... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
8.
Kathryn Harrisonová  ·  Práh (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nesmrtelný příběh o síle lidské odvahy. Hluboce inspirativní a plně zdokumentovaný příběh Jany z Arku, kterou roku 1428 „hlasy“ přiměly k tomu, aby sjednotila francouzský národ a přemluvila zdráhavého krále k boji proti... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
9.
Leo Kessler  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Čína roku 1927 je země zmítaná v chaosu. Zatímco komunisté a nacionalisté spolu válčí o moc, rozvratu využívají zločinci a malí diktátoři, kteří v čele svých soukromých armád terorizují zemi. Situace chce využít i Japonsko... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
10.
František Niedl  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Někdejší johanitský rytíř Wolfram Katzinger z Olšové se s řádem johanitů rozchází. Je ale vůbec možné opustit řád bez ztráty cti? Wolfram navíc zvažuje možnost vstoupit do služeb krále Jana Lucemburského, oslabeného úmrtím... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
11.
J.R. Ward  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Druhý díl obsažné ságy o jižanské dynastii, která se ze všech sil snaží zachovat pozlátko privilegií a blahobytu, ale intriky a neuvážené jednání některých rodinných příslušníků ohrožují její bytostné základy... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
12.
Chris Kyle, Jim DeFelice a Scott McEwen  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
V letech 1999 až 2009 zaznamenal Chris Kyle z jednotky amerického námořnictva SEAL nejvíce odstřelovačských zásahů v dějinách USA. Nepřátelé mu přezdívali Ďábel, spolubojovníci ze SEALu Legenda. Tato autobiografická kniha líčí strh (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 24.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
13.
Joanne Greenbergová  ·  Triton (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Stěží někdo dokázal popsat onen podivný svět duševní nemoci otevřeněji a krásněji, než jak to dokázala Joanne Greenbergová v tomto románu v oslnivém příběhu vyprávějícím o třech letech, která mladá dívka strávila... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
14.
Ivana Myšková  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jsou uvězněni ve svých životech jako jelení šíje ve zpuchřelé pneumatice, chřestí garnýžemi, rozkrajují hálky a budí žlabatky, sestrojují lapače času, a hlavně srdnatě pojídají nahnilá jablíčka pravdy. Ženy zaplavují muže... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
15.
Raymond Carver  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Závěrečným, pátým svazkem Carverových povídek je původní sbírka z roku 1981. Přestože znamenala opravdový průlom v Carverově spisovatelské dráze, autor měl původně dost jinou... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
16.
Whitton Hana  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Na osiřelou šlechtičnu Elišku Rejčku, jíž dal osud do vínku krásu a urozený původ, se usmálo štěstí: za manželku si ji vybral český král Václav II. a ten kouzlu mladičké choti brzy zcela podlehl. (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
17.
Winston Graham  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ross Poldark se po návratu z války v Americe, otcově smrti a sňatku s mladičkou služebnou Demelzou pouští do obnovy hospodářství a otevírá rodový měděný důl. Neustále však naráží na nedostatek peněz a ohrožuje tak nejen holou... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
18.
Hana Marie Körnerová  ·  Moba (2017)
NOVINKA
Román s kriminální zápletkou je časově situovaný do neurčitého období první poloviny dvacátého století do prostředí české maloměstské honorace. Autorka proplétá příběhy dvou žen, jejichž životy se osudově střetly v rodině... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
19.
Yasmine El Rashidi  ·  Random House (2017)
NOVINKA
A young Egyptian woman recounts her personal and political coming of age in this brilliant debut novel. Cairo, 1984. A blisteringly hot summer. A young girl in a sprawling family house. Her days pass quietly: listening to a mother's phone conversations.. (více o knize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Michael Weber  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nelítostná doba na konci třicetileté války na Moravě a v Čechách. Čas divokých náboženských a mocenských sporů mezi katolíky a protestanty. Švédská vojska pod velením slavného generalissima Torstensona dobývají bohatou Olomouc... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
123456789 … 467

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička