Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski (1948), původním povoláním ekonom, pracoval dlouhá léta v zahraničním obchodě. V současnosti žije jako profesionální spisovatel v Lodži. Proslavil se v žánru sci-fi a fantasy povídkami publikovanými nejprve v sci-fi magazínu Fantastyka, později v samostatných knihách o zaklínači Geraltovi z Rivie - Zaklínač (Wiedźmin, 1990), Meč osudu (Miecz przeznaczenia, 1992), Poslední přání (Ostatní Życzeń , 1995). Po povídkových knihách uveřejnil pětidílné ságu započatou románem Krev elfů a pokračující romány Čas pohrdání, Křest ohněm, Věž vlaštovky a Paní jezera. Vedle tohoto cyklu napsal literární studii o středověké legendě Svět krále Artuše (1995). Podle povídek o Geraltovi byl natočen celovečerní film Zaklínač v německo-francouzsko-polské produkci. Román Věž bláznů (Narrenturm, 2002) vykročil z fantasy a setkal se s mimořádně pozitivním čtenářským ohlasem, tak jako předchozí knihy tohoto autora, navíc se dostal mezi dvacítku titulů kandidujících na prestižní polskou literární cenu Niké.

Více informací

Od autora Andrzej Sapkowski máme v nabídce 66 titulů

1.
Andrzej Sapkowski  ·  Tympanum (2017)
TOP #6 (7)
Poznáváme příběh o tom, jak se z Ciri stal nelítostný zabiják, dívka smrtící ve svém hněvu a neochvějná ve svých rozhodnutích. Sledujeme putování Geraltovo a kroky Yennefer při hledání úkrytu mága Vilgefortze. A na každém kroku je smrt... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #18 (18)
Cintra je v troskách a stala se nilfgaardským protektorátem. Válka hrozí, že zasáhne i všechy okolní země, jež se stanou vazalskými provinciemi pod nadvládou nilfgaardského císaře Emhyra... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
3.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #23 (5)
Druhý román o Geraltovi a Ciri. (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
4.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #17 (79)
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, ... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
5.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #25 (29)
Hlavním hrdinou tvorby Andrzeje Sapkowského je zaklínač Geralt z Rivie. Jako nájemný hubitel upírů, vlkodlaků a všemožných nebezpečných netvorů pochopitelně ovládá bojové a magické techniky nezbytné pro jeho zaměstnání... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
6.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #20 (7)
Kdyby se toho dne po setmění někdo přikradl k chatrči v mokřinách a škvírou v okenici se podíval do světnice, spatřil by i v chabém osvětlení bělovousého starce soustředěně naslouchajícího popelavé dívce sedící na špalku u krbu... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
7.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2012)
NA SKLADĚ TOP #24 (12)
Pátý román o Geraltovi a Ciri. (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
8.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #22 (8)
Císař Emhyr chystá svatbu - po sňatku s princeznou Cirillou se stane nejen vládcem Citry, ale podle věštby také pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude tak jednoduché, císař zjistí téměř okamžitě - někdo mu podstrčil dvojnici... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
9.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2014)
NA SKLADĚ (9)
Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače – dva meče, ocelový a... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
10.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2016)
(18)
Meč, magie a vyzvědačké intriky. Geralt, Ciri, Yennefer, Triss Ranuncul, Yarpen Zigrin a další známí a oblíbení hrdinové ze Sapkowského povídek poprvé na stránkách románu, v němž se odehrává boj o osud světa.Zaklínač pečuje o plamen, který může zapálit.. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2016)
(29)
Geralt z Rivie, známý a svým způsobem i slavný zaklínač, je považován za mistra meče, chladného profesionála, za mutanta bez emocí - a po pravdě řečeno sám tuhle svoji pověst podporuje... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Andrzej Sapkowski  ·  Tympanum (2016)
Třetí část legendární Sapkowského ságy o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě – Ciri z Cintry. Císař Emhyr chystá svatbu – po sňatku s princeznou Cirillou se stane podle věštby pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude jednoduché, císař zjistí téměř... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2017)
Svět zachvátily plameny běsnící války. Čarodějové intrikují a Ciri, prchající před smrtelným nebezpečím, se ocitá daleko od Geralta i Yennefer. Sama, opuštěná, ztracená - s pocitem, že byla zrazena těmi, kterým bezmezně... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Andrzej Sapkowski  ·  Gollancz (2008)
NA SKLADĚ (79)
The Last Wish is one of the two collections of short stories (the other being Sword of Destiny - Miecz przeznaczenia), preceding the main Witcher Saga, written by Polish fantasy writer Andrzej Sapkowski... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Andrzej Sapkowski  ·  Tympanum (2016)
Druhá část legendární Sapkowského ságy o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě - Ciri z Cintry. Svět zachvátily plameny běsnící války. Čarodějové intrikují a Ciri, prchající před smrtelným nebezpečím, se ocitá daleko od Geralta i Yennefer... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Andrzej Sapkowski  ·  Orion (2009)
NA SKLADĚ
For more than a hundred years humans, dwarves, gnomes and elves lived together in relative peace. But times have changed, the uneasy peace is over and now the races once again fight each other - and themselves... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
Andrzej Sapkowski  ·  Orion (2016)
NA SKLADĚ
A collection of stories from the world of the Witcher, basis for the game The Witcher 3: Wild Hunt. A must-read for fans of the novels and games alike. Geralt is a witcher, a man whose magic powers, enhanced by long training and a mysterious elixir, (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2009)
(2)
I když se Andrzej Sapkowski proslavil svým geraltovským cyklem, rozhodně se neomezuje pouze na tohoto hrdinu. Tato kniha jej představuje jako autora studie o nejznámější a nejslavnější středověké legendě o králi Artušovi a rytířích Kulatého stolu, ... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Andrzej Sapkowski  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ (1)
Geralt si lieči zranenia z Thaneddu u dryád v magickom lese Brokilone, keď sa od lukostrelkyne Milvy dozvie, že Ciri je vo veľkom nebezpečenstve. Spolu s Blyskáčom, čiernym rytierom Cahirom a tajomným upírom Regisom sa vydajú princeznej na... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2015)
(79)
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička