Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski (1948), původním povoláním ekonom, pracoval dlouhá léta v zahraničním obchodě. V současnosti žije jako profesionální spisovatel v Lodži. Proslavil se v žánru sci-fi a fantasy povídkami publikovanými nejprve v sci-fi magazínu Fantastyka, později v samostatných knihách o zaklínači Geraltovi z Rivie - Zaklínač (Wiedźmin, 1990), Meč osudu (Miecz przeznaczenia, 1992), Poslední přání (Ostatní Życzeń , 1995). Po povídkových knihách uveřejnil pětidílné ságu započatou románem Krev elfů a pokračující romány Čas pohrdání, Křest ohněm, Věž vlaštovky a Paní jezera. Vedle tohoto cyklu napsal literární studii o středověké legendě Svět krále Artuše (1995). Podle povídek o Geraltovi byl natočen celovečerní film Zaklínač v německo-francouzsko-polské produkci. Román Věž bláznů (Narrenturm, 2002) vykročil z fantasy a setkal se s mimořádně pozitivním čtenářským ohlasem, tak jako předchozí knihy tohoto autora, navíc se dostal mezi dvacítku titulů kandidujících na prestižní polskou literární cenu Niké.

Více informací

Od autora Andrzej Sapkowski máme v nabídce 68 titulů

1.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #28 (18)
Cintra je v troskách a stala se nilfgaardským protektorátem. Válka hrozí, že zasáhne i všechy okolní země, jež se stanou vazalskými provinciemi pod nadvládou nilfgaardského císaře Emhyra... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
2.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #30 (5)
Druhý román o Geraltovi a Ciri. (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
3.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #29 (79)
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, ... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
4.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #24 (29)
Hlavním hrdinou tvorby Andrzeje Sapkowského je zaklínač Geralt z Rivie. Jako nájemný hubitel upírů, vlkodlaků a všemožných nebezpečných netvorů pochopitelně ovládá bojové a magické techniky nezbytné pro jeho zaměstnání... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
5.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #32 (7)
Kdyby se toho dne po setmění někdo přikradl k chatrči v mokřinách a škvírou v okenici se podíval do světnice, spatřil by i v chabém osvětlení bělovousého starce soustředěně naslouchajícího popelavé dívce sedící na špalku u krbu... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
6.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #31 (8)
Císař Emhyr chystá svatbu - po sňatku s princeznou Cirillou se stane nejen vládcem Citry, ale podle věštby také pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude tak jednoduché, císař zjistí téměř okamžitě - někdo mu podstrčil dvojnici... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
7.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2012)
NA SKLADĚ TOP #33 (12)
Pátý román o Geraltovi a Ciri. (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
8.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2015)
(79)
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2016)
(29)
Geralt z Rivie, známý a svým způsobem i slavný zaklínač, je považován za mistra meče, chladného profesionála, za mutanta bez emocí - a po pravdě řečeno sám tuhle svoji pověst podporuje... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2014)
(9)
Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače – dva meče, ocelový a... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
11.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2016)
(18)
Meč, magie a vyzvědačké intriky. Geralt, Ciri, Yennefer, Triss Ranuncul, Yarpen Zigrin a další známí a oblíbení hrdinové ze Sapkowského povídek poprvé na stránkách románu, v němž se odehrává boj o osud světa.Zaklínač pečuje o plamen, který může zapálit.. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2015)
Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače – dva meče, ocelový a... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2017)
Svět zachvátily plameny běsnící války. Čarodějové intrikují a Ciri, prchající před smrtelným nebezpečím, se ocitá daleko od Geralta i Yennefer. Sama, opuštěná, ztracená - s pocitem, že byla zrazena těmi, kterým bezmezně... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Andrzej Sapkowski  ·  Tympanum (2016)
NA SKLADĚ
Třetí část legendární Sapkowského ságy o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě – Ciri z Cintry. Císař Emhyr chystá svatbu – po sňatku s princeznou Cirillou se stane podle věštby pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude jednoduché, císař zjistí téměř... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Andrzej Sapkowski  ·  Tympanum (2016)
Druhá část legendární Sapkowského ságy o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě - Ciri z Cintry. Svět zachvátily plameny běsnící války. Čarodějové intrikují a Ciri, prchající před smrtelným nebezpečím, se ocitá daleko od Geralta i Yennefer... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Andrzej Sapkowski  ·  Gollancz (2008)
(79)
The Last Wish is one of the two collections of short stories (the other being Sword of Destiny - Miecz przeznaczenia), preceding the main Witcher Saga, written by Polish fantasy writer Andrzej Sapkowski... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Andrzej Sapkowski  ·  Orion (2009)
NA SKLADĚ
For more than a hundred years humans, dwarves, gnomes and elves lived together in relative peace. But times have changed, the uneasy peace is over and now the races once again fight each other - and themselves... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Andrzej Sapkowski  ·  Orion (2016)
NA SKLADĚ
A collection of stories from the world of the Witcher, basis for the game The Witcher 3: Wild Hunt. A must-read for fans of the novels and games alike. Geralt is a witcher, a man whose magic powers, enhanced by long training and a mysterious elixir, (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2009)
(2)
I když se Andrzej Sapkowski proslavil svým geraltovským cyklem, rozhodně se neomezuje pouze na tohoto hrdinu. Tato kniha jej představuje jako autora studie o nejznámější a nejslavnější středověké legendě o králi Artušovi a rytířích Kulatého stolu, ... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Andrzej Sapkowski  ·  SuperNowa (2014)
Ciri wpatruje sie w wypukly relief przedstawiajacy ogromnego weza. Gad, zwinawszy sie w ksztalt osemki, wgryzl sie zebiskami we wlasny ogon. To pradawny waz Uroboros. Symbolizuje nieskonczonosc i sam jest nieskonczonoscia... (více o knize)
Naše cena: 667 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička