Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Stephen King

Stephen King je nejprodávanější a nejkultovnější žijící spisovatel ve Spojených státech. Za necelých pětadvacet let své literární činnosti napsal více než čtyřicet knih, z nichž se na celém světě prodalo více než dvě miliardy výtisků. Podle jeho knihy bylo natočených pětatřicet filmů. V jeho fanklubu najdete téměř milion obyvatel naší planety. Je autorem nejděsivějších hororů ( Mrtvá zóna, To, Zelená míle, Pytel kostí ), jaké kdy byly napsány.

Více informací

Od autora Stephen King máme v nabídce 274 titulů

1.
Stephen King  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Roland Deschain z Gileadu, posledný pištoľník v Stredsvete, samotár putujúci po ceste dobra a zla, ktorý stopuje tajuplného mága známeho iba ako muž v čiernom, sa ocitne vyčerpaný na brehu Západného mora. Po boji s netvormi podobnými obrovským krabom... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 7. 11. 2017
2.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
TOP #20 (48)
Bylo jich sedm a byli velmi mladí, když se jejich první klopýtnutí změnilo v horor. Jako dospělí se teď rozprchli do světa, aby v něm dosáhli úspěchu a štěstí. Minulost je ale stále živá – živější, než by si přáli. Nikdo z nich se nemůže ubránit síle.. (více o knize)
Naše cena: 423 Kč  (tedy ušetříte 23%) po vydání (předběžně 3. 10. 2017) obvykle posíláme do 8 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
3.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(5)
Svět měl zuby a mohl vás jimi kdykoli pokousat. Trisha McFarlandová to zjistila, když jí bylo devět let. V deset hodin dopoledne začátkem června seděla vzadu v autě své matky, na sobě měla modrý nadhazovačský dres Red Sox... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(5)
Stephen King v knize Doktor Spánek navazuje na svůj předchozí román Osvícení, takže se opět setkáme s jeho hrdiny - malým Dannym, který zůstává psychicky poznamenaný, i jeho matkou, již stále trápí bolesti po utrpěných zraněních... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2008)
(23)
Rodina Creedových se usadí ve starém domě v půvabném prostředí venkova státu Maine. Otec - lékař, krásná žena, rozkošné děti. Zdálo by se, že nic nemůže překazit jejich štěstí. Avšak... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
První příběh vypráví o realitním agentovi pronásledovaném zlými přízraky z knihovny, hlavní hrdina druhé děsuplné povídky dostane k patnáctinám vytoužený polaroid, který však fotografuje stále stejný snímek – útočně naladěného psa. Navíc se pes na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
7.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(16)
Hotel Overlook je považován za nejkrásněji položené horské letovisko na světě, ale nový zimní správce Jack Torrance, jeho žena Wendy a jejich pětiletý syn Danny v něm spatřovali víc než jeho krásu... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
8.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2012)
(10)
Ústřední postavou tohoto románu je spisovatel Mike Noonan... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(11)
Kdysi dávno se v prokletém městě Derry (dějišti klasických románů To a Nespavost) spojili čtyři kluci a odhodlali se ke statečnému činu. K činu, jenž je všechny změnil způsobem, který nikdy nebudou schopní pochopit. Teď o pětadvacet let později, jsou.. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
(1)
Studentka žurnalistiky přijíždí na odlehlý ostrov kvůli stáži v místních novinách. Jednoho dne se dozvídá, že ostrůvek skrývá záhadu, o níž jí dosud nikdo neřekl. Nakonec jí kolegové z redakce celý příběh vyprávějí... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
12.
Es DE
Stephen King  ·  Heyne (2016)
(23)
In Derry, Maine, schlummert das Böse in der Kanalisation: Alle 28 Jahre wacht es auf und muss fressen. Jetzt taucht Es wieder empor. Sieben Freunde entschließen sich, dem Grauen entgegenzutreten und ein Ende zu setzen... (více o knize)
Naše cena: 579 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(9)
Muž v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do fronty na chodníku, na místě zůstane osm mrtvých a patnáct zraněných. Řidič z místa činu zmizí. Po několika měsících dostane vysloužilý zatrpklý policista ze stejného městečka podivný dopis od kohosi... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2017)
(23)
To the children, the town was their whole world. To the adults, knowing better, Derry Maine was just their home town: familiar, well-ordered for the most part. A good place to live... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(5)
Druhý díl Temné věže úzce navazuje na díl první, na jehož konci usíná Roland na pobřeží Západního moře. Na začátku druhého dílu se probouzí, je napaden a zraněn. Roland spalovaný horečkou postupuje podél pobřeží a nachází troje dveře... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(6)
Soubor devatenácti krátkých povídek, jedné novely (Mlha) a dvou básní (Paranoia: Zaklínadlo a Pro Owena) vznikal postupně a poprvé byl publikován v osmdesátých letech. Dílo bylo přijato s nadšením a sám autor prohlásil, že děsivé povídky ho velmi baví... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2011)
(10)
Misery Chastain was dead. Paul Sheldon had just killed her - with relief, with joy. Misery had made him rich; she was the heroine of a string of bestsellers. And now he wanted to get on to some real writing... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2015)
(4)
John Rothstein je věhlasný spisovatel, avšak léta už nic nepublikoval, a navíc se začal věnovat reklamě. A jeho věrný čtenář Morris Bellamy zuří. Spisovatele nakonec zabije a vyloupí mu sejf s rukopisy nevydaných knih. Kořist si ukryje, ale pak se... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(11)
Dlouhé vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží ke svému závěru. Ti, kdo četli Zpěv Susannah, si při otevírání sedmého a posledního svazku vzpomenou, ... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(7)
Dolores Claiborneová žije na vesnici na malém ostrově Little Tall a těžce si vydělává na živobytí jako hospodyně u bohaté Very Donovanové, která tam každoročně jezdí na letní sezónu do svého domu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička