Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Stephen King

Stephen King je nejprodávanější a nejkultovnější žijící spisovatel ve Spojených státech. Za necelých pětadvacet let své literární činnosti napsal více než čtyřicet knih, z nichž se na celém světě prodalo více než dvě miliardy výtisků. Podle jeho knihy bylo natočených pětatřicet filmů. V jeho fanklubu najdete téměř milion obyvatel naší planety. Je autorem nejděsivějších hororů ( Mrtvá zóna, To, Zelená míle, Pytel kostí ), jaké kdy byly napsány.

Více informací

Od autora Stephen King máme v nabídce 265 titulů

1.
Stephen King  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Detektív vo výslužbe Bill Hodges dúfal, že všetky závažné životné bitky už vybojoval. Ale mýlil sa. Tentoraz má toho najhoršieho nepriateľa priamo v sebe! Brady Hartsfield alias pán Mercedes sa po údere do hlavy, ktorým ho zneškodnila Holly Gibneyová... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 8. 8. 2017
2.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(9)
Muž v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do fronty na chodníku, na místě zůstane osm mrtvých a patnáct zraněných. Řidič z místa činu zmizí. Po několika měsících dostane vysloužilý zatrpklý policista ze stejného městečka podivný dopis od kohosi... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
3.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2015)
(16)
V první knize ze skvělé série Temná věž představuje Stephen King čtenářům jednoho ze svých nejtajemnějších hrdinů, Rolanda z Gileadu, posledního pistolníka. Je to znepokojivý charakter, samotář putující po fascinující cestě dobra a zla... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2008)
(4)
Edgar Freemantle je bohatý stavař, který při nehodě na stavbě utrpí zranění mozku a přijde o pravou paži. Během zdlouhavého léčení propadá takovým záchvatů zuřivosti a výpadkům paměti, že ho opustí manželka... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(11)
Dlouhé vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží ke svému závěru. Ti, kdo četli Zpěv Susannah, si při otevírání sedmého a posledního svazku vzpomenou, ... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
6.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(37)
Bylo jich sedm a byli velmi mladí, když se jejich první klopýtnutí změnilo v horor. Jako dospělí se teď rozprchli do světa, aby v něm dosáhli úspěchu a štěstí. Minulost je ale stále živá – živější, než by si přáli. Nikdo z nich se nemůže ubránit síle.. (více o knize)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
7.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(2)
Pachatel hrůzných činů leží v nemocnici a jeho uzdravení je nejisté, přesto má neuvěřitelnou moc páchat to nejhorší myslitelné zlo. Pokud ho vyšetřovatel Bill Hodges s Holly Gibneyovou brzy nezastaví, stanou se jeho oběťmi i oni… (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(5)
Svět měl zuby a mohl vás jimi kdykoli pokousat. Trisha McFarlandová to zjistila, když jí bylo devět let. V deset hodin dopoledne začátkem června seděla vzadu v autě své matky, na sobě měla modrý nadhazovačský dres Red Sox... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2012)
(8)
Dne 22. listopadu 1963 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to? Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století až ke dni, kdy bude JFK zastřele (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
11.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(4)
Druhý díl Temné věže úzce navazuje na díl první, na jehož konci usíná Roland na pobřeží Západního moře. Na začátku druhého dílu se probouzí, je napaden a zraněn. Roland spalovaný horečkou postupuje podél pobřeží a nachází troje dveře... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2011)
(4)
Pustiny vyprávějí, co se přihodilo poutníkům Středosvětem několik měsíců poté, co byly otevřeny poslední dveře na břehu moře. Ušli už pořádný kus cesty do vnitrozemí. Doba odpočinku končí a začíná doba učení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
Případy spontánního zapalování (pyrokineze) vzrušují mysl laiků i odborníků na celém světě. Není proto divu, že záhadný úkaz neunikl ani pozornosti Stephena Kinga. Třebaže je Žhářka pouhým románem (poprvé vyšel v roce 1980), stěžejní příběh dívky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(7)
Čtenáři cyklu Temná věž se zde znovu setkají s Rolandem z Gileadu a jeho ka-tet: Eddiem, Susannah, Jakem a Ochem. Při jejich putování po stezce Paprsku je zastihne prudká bouře, která je donutí nějakou dobu setrvat v úkrytu... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2015)
NA SKLADĚ (4)
John Rothstein je věhlasný spisovatel, avšak léta už nic nepublikoval, a navíc se začal věnovat reklamě. A jeho věrný čtenář Morris Bellamy zuří. Spisovatele nakonec zabije a vyloupí mu sejf s rukopisy nevydaných knih. Kořist si ukryje, ale pak se... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
16.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
NA SKLADĚ
První příběh vypráví o realitním agentovi pronásledovaném zlými přízraky z knihovny, hlavní hrdina druhé děsuplné povídky dostane k patnáctinám vytoužený polaroid, který však fotografuje stále stejný snímek – útočně naladěného psa. Navíc se pes na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2012)
(10)
Ústřední postavou tohoto románu je spisovatel Mike Noonan... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(16)
Hotel Overlook je považován za nejkrásněji položené horské letovisko na světě, ale nový zimní správce Jack Torrance, jeho žena Wendy a jejich pětiletý syn Danny v něm spatřovali víc než jeho krásu... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2009)
(2)
Po vrcholném utkání ve skleněném paláci s Rolandovým dávným známým (Flaggem nebo Martenem... nebo - možná - Maerlynem) a po strašlivém odhalení - že Roland z Gileadu zabil vlastní matku, protože ji považoval za čarodějnici Rheu - se čas opět změnil... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2011)
(7)
Mladá žena Rose je provdána za sadistického policistu-detektiva, který s ní nesmírně brutálně zachází. Jednoho dne se rozhodne od svého muže utéct a začít nový život daleko od něj... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička