Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Martinus.cz TOP 50 - E-knihy

Vysvětlivky: Stoupá   Klesá   ~ Nezměněné pořadí

Inspirujte se výběrem těch nejpopulárnějších titulů, které za posledních 14 dní zaujaly v Česku nejvíce lidí. Nejde jen o nějaký obyčejný žebříček prodejnosti, tituly jsou seřazené nejen podle počtu prodaných kusů, ale i podle poštu lidí, kteří si je na Martinus.cz koupili.

1.
23 dní TOP50 ~
Erin Watt  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
2.
68 dní TOP50
Erin Watt, Elle Kennedy a Jen Frederick  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
3.
82 dní TOP50
Božský  E-KNIHA
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 23%) ihned ke stažení
4.
20 dní TOP50
Lisa Kleypas  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
5.
167 dní TOP50
Christina Lauren  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
6.
170 dní TOP50
Lars Kepler  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje , aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatelem který nejspíš plánuje další... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
7.
45 dní TOP50
Lisa Kleypas  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Devon Ravenel, nejúchvatnější a nejničemnější zhýralec v Londýně, právě zdědil hraběcí titul. K vysokému společenskému postavení však patří i nepříjemné povinnosti… a nejedno překvapení. Panství je zadlužené a dům... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
8.
84 dní TOP50
Barbara Cartland  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Od té doby, co Venetii zemřeli rodiče, žije osaměle ve velkém a tichém domě s vědomím, že už ji v životě nečeká žádná radost. Když ji proto její sestřenice Mary požádá o pomoc, neváhá ani na chvíli – nemá co ztratit... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
9.
29 dní TOP50 ~
Lady v modrom  E-KNIHA SK
Valerie Bowman  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Kto by chcel za manželku hašterivú starú dievku, ešte k tomu intelektuálku? Slečna Jane Lowndesová však ani o manželstvo nestojí, a aby ani náhodou neskončila v manželskom chomúte, skrýva sa za knihou a okuliarmi v striebornom ráme... (více o eknize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
10.
28 dní TOP50 ~
Ví o tobě  E-KNIHA
Sarah Pinborough  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
David a Adele působí jako ideální pár. On je úspěšný psychiatr, ona překrásná, bohatá dědička, dokonalá manželka zbožňující svého muže. Proč se tedy David tak úporně snaží, aby měl svou ženu neustále pod kontrolou? (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
11.
13 dní TOP50
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Píše se rok 1261. Přemysl II. Otakar podpoří v boji o trůn římského krále proti Alfonsi Kastilskému jeho konkurenta Richarda Cornwalského a za to má slíben majestát, propůjčující mu rakouské a štýrské léno... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
12.
9 dní TOP50
Catherine Doyle  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
<b>E-kniha týdne!</b> Pro Sofii to mělo být jen další léto v Cedar Hill, kde pracuje v rodinném bistru a vídá se s kamarádkou Millie. Jenže potom se do opuštěného sídla nastěhuje italská rodina s pěti přitažlivými bratry. Jednomu z nich Sofie nedokáže... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
13.
57 dní TOP50
Korene zla  E-KNIHA SK
Dominik Dán  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (15)
Vražda na druhom brehu je vyriešená, vrah je zatknutý, oddelenie vrážd si môže na svoje konto pripísať ďalší úspech. Dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
14.
33 dní TOP50
Audrey Carlan  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Počas ďalších troch mesiacov zamieri Mia do Miami, Texasu a do svojho rodného mesta Las Vegas. V júli sa stane herečkou, zvodkyňou v hudobnom videoklipe hiphopového umelca Antona Santiaga. V auguste sa vydá do Texasu, kde sa má tváriť... (více o eknize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
15.
7 dní TOP50
Jan Urban  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Demokraté, věřící v zákony, rozum a slušnost, čekají vždycky až příliš dlouho. Mezitím se z obyčejného populistu vyklube diktátor, strach z války vyvolá válku – a pak už bývá na všechno pozdě. Jsme asi nepoučitelní... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
16.
34 dní TOP50
Svadobná stávka  E-KNIHA SK
Jane Feather  ·  Slovenský spisovateľ (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Ďalší vzrušujúci príbeh z trilógie o bratoch Sullivanovcoch, šľachticoch z Blackwateru, ktorí si za nezvyčajných okolností hľadajú nevesty. Bratom Sullivanovcom svitá na lepšie časy, keďže ich chorý strýko spísal závet... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
17.
7 dní TOP50
Kalypso  E-KNIHA
Ingar Johnsrud  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Policejní vyšetřovatel Fredrik Beier se probouzí z bezvědomí v nemocnici v Oslu a vůbec netuší, co se mu přihodilo. Lékařka mu sděluje, že se předávkoval léky proti bolesti a důkladně je zapil alkoholem. Pokus o sebevraždu. (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
18.
189 dní TOP50
Skóre  E-KNIHA
Elle Kennedy  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
19.
111 dní TOP50
John Boyne  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Brunovi se nechce opouštět starý dobrý pokojíček, školu a kamarády v Berlíně a stěhovat se do nového, osamělého a ponurého domu v tajemném místě jménem Aušic. Jenomže Fíra, nadřízený Brunova tatínka, tak rozhodl... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
20.
57 dní TOP50
Elena Ferrante  ·  Prostor (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (16)
Román Geniální přítelkyně je prvním dílem stejnojmenné tetralogie, která už uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky (poslední díl byl mj. nominován na italskou cenu Strega... (více o eknize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Barva obálky
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička