Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Lars Kepler

Více informací

Od autora Lars Kepler máme v nabídce 55 titulů

1.
Lovec králíků  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Lars Kepler  ·  OneHotBook (2017)
TOP #1 (1)
Šestý díl detektivní série s komisařem Joonou Linnou. (viac o titule)
Naše cena: 329 Kč ihned ke stažení
2.
Playground  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Lars Kepler  ·  OneHotBook (2017)
TOP #8
Co se stane během těch několika vteřin, kdy se zastaví srdce? Playground (viac o titule)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
3.
Lars Kepler  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #2 (2)
Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje , aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatelem který nejspíš plánuje další... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
4.
Lars Kepler  ·  OneHotBook (2017)
TOP #20
Co se stane během těch několika vteřin, kdy se zastaví srdce? Poručice švédské armády Jasmin Pascalová-Andersonová je při misi NATO v severním Kosovu těžce raněna. Než se v nemocnici probere z narkózy, na minutu a čtyřicet vteřin... (viac o titule)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Písečný muž (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Lars Kepler  ·  OneHotBook (2013)
TOP #31 (1)
Kdo zastaví severského Hannibala Lectera? Tentokrát si pro sebe pozornost posluchačů ukradne nejen dávné trauma komisaře, ale především enigmatický Jurek Walter připomínající Hannibala Lectera – až na to že své oběti nejí k večeři, ale pohřbívá zaživa... (viac o titule)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Svědkyně ohně (2 CD)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Lars Kepler  ·  ADK Prague (2012)
TOP #28
Za pseudonymem Lars Kepler se skrývají manželé, renomovaní a úspěšní švédští spisovatelé Alexandra Coelho Ahndorilová (1966) a Alexander Ahndoril (1967). Své síly spojili s cílem napsat originální kriminální román, sérii knih, které přinesou nové... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Playground  E-KNIHA
Lars Kepler  ·  Host (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #13 (6)
Jasmin Pascalová­-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celých čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, načež je z (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
8.
Lars Kepler  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #12 (2)
Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje , aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatelem který nejspíš plánuje další vraždy v politických... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
9.
Stalker (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Lars Kepler  ·  OneHotBook (2015)
TOP #42 (13)
Joona Linna před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni. Policie obdrží video snímající tajně ženu za oknem, jak si obléká punčocháče. Objekt slídila se druhý den stane obětí krvavé vraždy... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Stalker  E-KNIHA
Lars Kepler  ·  Host (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #16 (13)
Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z události si nic nepamatuje - od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
11.
Lars Kepler  ·  Host (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (13)
Lars Kepler svým čtvrtým románem překonává veškerá očekávání. Jedné chladné zimní noci se na železničním mostě ve Stockholmu objeví mladý muž. Je silně podchlazený a má těžký zápal plic. V nemocnici vyjde najevo... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 52%) ihned ke stažení
12.
Lars Kepler  ·  Host (2015)
(13)
Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z událostí si nic nemapatuje - od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti... (viac o titule)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
13.
Lars Kepler  ·  Host (2012)
(1)
Je vlahá červnová noc. Šedomodrou hladinu brázdí opuštěná loď. Všimne si jí starý rybář, vystoupí na palubu a člun prozkoumá. V kajutě sedí dívka, v dlouhých černých vlasech má vetknutou sponku s bílou holubicí — symbolem míru. Je mrtvá... (viac o titule)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Lars Kepler  ·  Host (2013)
(13)
Jedné chladné zimní noci se ve Stockholmu objeví mladý muž, jenž kráčí podél železničního mostu. Je silně podchlazený a má těžký zápal plic. V nemocnici vyjde najevo šokující fakt: podle úmrtního listu má být mladík již sedm let po smrti... (viac o titule)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
15.
Lars Kepler  ·  Host (2014)
(13)
Jedné chladné zimní noci se ve Stockholmu objeví mladý muž, jenž kráčí podél železničního mostu. Je silně podchlazený a má těžký zápal plic. V nemocnici vyjde najevo šokující fakt: podle úmrtního listu má být mladík již sedm let po smrti... (viac o titule)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
16.
Lars Kepler  ·  Host (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Je vlahá červnová noc. Šedomodrou hladinu brázdí opuštěná loď. Všimne si jí starý rybář, vystoupí na palubu a člun prozkoumá. V kajutě sedí dívka, v dlouhých černých vlasech má vetknutou sponku... (viac o titule)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 60%) ihned ke stažení
17.
Lars Kepler  ·  Host (2013)
(13)
Inspektor Joona Linna již strávil na místě činu více času než kterýkoli jiný detektiv. Stále však má pocit, že mu něco uniklo. Hledí na dívku v posteli. Obličej má zakrytý rukama, jako by si hrála na schovávanou. Celý pokoj je od krve... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Lars Kepler  ·  Host (2010)
(4)
Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jedné prosincové noci ho probudí zvonění telefonu. Volá mu detektivní inspektor Joona Linna z nemocnice ve Stockholmu a prosí ho, aby okamžitě přijel k případu malého chlapce. (viac o titule)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
19.
Lars Kepler  ·  Host (2011)
NA SKLADĚ (3)
Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jedné prosincové noci ho probudí zvonění telefonu. Volá mu detektivní inspektor Joona Linna z nemocnice ve Stockholmu... (viac o titule)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
20.
Lars Kepler  ·  Host (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (13)
Inspektor Joona Linna již strávil na místě činu více času než kterýkoli jiný detektiv. Stále však má pocit, že mu něco uniklo. Hledí na dívku v posteli. Obličej má zakrytý rukama, jako by si hrála na schovávanou. Celý pokoj je... (viac o titule)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 57%) ihned ke stažení
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička