Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

J.K. Rowling

Jooanne K. Rowlingová, britská autorka, matka dcery Jessiky, po napsání a vydání knih o čaroději Harrym Potterovi i největší dětská autorka světa. Jejím nejznámějším dílem zůstává sedmidílná sága o Harrym Potterovi, která učarovala milionům čtenářů po celém světě a vyšla k ní celá řada doprovodných titulů, které Rowlingová sama psala, nebo supervizorovala. Po HP sérii vznikl román se sociální tématikou Prázdné místo a následně se jedna z nejúspěšnějších autorek 21. století pustila do další, tentokrát detektivní série s Cormoranem Strikem v hlavní roli. Tu píše pod pseudonymem Robert Galbraith.

Více informací

Od autora J.K. Rowling máme v nabídce 210 titulů

1.
J.K. Rowling and Mlok Scamander  ·  Albatros (2017)
NOVINKA TOP #10
Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za... (viac o titule)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 23%) po vydání (předběžně 15. 5. 2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
2.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NOVINKA TOP #43 (74)
Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 15. 5. 2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
3.
J.K. Rowling and Kennilworthy Whisp  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Pro všechny, kdo mají rádi Harryho a fandí mu v jeho famfrpálových kláních za Nebelvír! Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve... (viac o titule)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 15. 5. 2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
4.
J.K. Rowling, Jack Thorne and John Tiffany  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ TOP #61 (133)
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou.. (viac o titule)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
5.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #11 (6)
Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander – kterého hraje držitel Oscara Eddie Redmayne – vrací z cesty po světě, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Nakrátko se zastaví v... (viac o titule)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
6.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
(3)
POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav... (viac o titule)
Naše cena: 1 614 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2008)
(4)
Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí... (viac o titule)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
J.K. Rowling  ·  Scholastic (2017)
A highly collectable hardback boxed set from the world of Harry Potter - containing handsome new editions of Quidditch Through the Ages, Fantastic Beasts and Where to Find Them (both in hardback for the first time) and ... (viac o titule)
Naše cena: 1 102 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2011)
(1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2010)
(3)
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil... (viac o titule)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2015)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (3)
Nové vydání příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera, tentokrát bohatě vypravené ilustracemi Jima Kaye. Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry Potter myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis(...) (viac o titule)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
12.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby. Když se... (viac o titule)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 29%) posíláme do 3 dnů
13.
J.K. Rowling  ·  Bloomsbury (2015)
Harry Potter is lucky to reach the age of thirteen, since he has survived the murderous attacks of the feared Dark Lord on more than one occasion. But his hopes for a quiet school term concentrating on ... (viac o titule)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2010)
(2)
Čtvrtý školní rok v Bradavicích není o nic méně napínavější a divočejší než ty předchozí. Ještě před jeho začátkem se zapálený fanoušek Harry zúčastní spolu s Weasleyovými mistrovství světa ve famfrpálu, v jehož závěru se mu na obloze objeví znamení zla.. (viac o titule)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2012)
(2)
Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč?... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
J.K. Rowling  ·  Bloomsbury (2014)
NA SKLADĚ (1)
When a letter arrives for unhappy but ordinary Harry Potter, a decade-old secret is revealed to him that apparently he's the last to know. His parents were wizards, killed by a Dark Lord's curse when Harry was just a baby, and which he somehow survived... (viac o titule)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (3)
POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav... (viac o titule)
Naše cena: 1 111 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme do 3 dnů
18.
J.K. Rowling  ·  Bloomsbury (2017)
NA SKLADĚ
A brand new edition of this essential companion to the Harry Potter stories, with a new foreword from J.K. Rowling and an irresistible new jacket by Jonny Duddle. An approved textbook at Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry since publication, ... (viac o titule)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
19.
Robert Galbraith and J.K. Rowling  ·  Plus (2016)
Co spojuje smrt oblíbené modelky, slavného spisovatele a řady bezejmenných žen? Comoran Strike! Detektiv, se kterým se rozhodně nudit nebudete. Tři knihy, tři detektivní případy, ale ještě něco navíc. S Cormoranem a jeho půvabnou a vpravdě... (viac o titule)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
J.K. Rowling  ·  Scholastic (2013)
NA SKLADĚ (2)
This is a fabulous opportunity to finally own all seven Harry Potter titles: Harry Potter and the Philosopher's Stone, Harry Potter and the Chamber of Secrets, Harry Potter and the Prisoner of Azkaban, Harry Potter and the Goblet of Fire, ... (viac o titule)
Naše cena: 1 915 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 11

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička