Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?
Založit si profilO mně
Jednoducho mIlujem čítanie
Oblíbené literární žánry
Oblíbení autoři
Moje srdcovky
Moje aktivity
Knihu som kúpila pri deti ale nakoniec zaujala aj mňa, krásne ilustrácie, zaujímavé informacie o ktorých som nevedela napísané pútavo formou príbehu, ktorý je komix, vrelo odporucam, často sa k nej vraciame
Knihu som nevedela pustiť z rúk, dej plynie, postavy sú sympatické, aj som sa občas zasmiala, po Martinovi zase skvelá kniha
Prvý diel ma bavil viac, tu mi niečo chýbalo, no aj tak knihu hodnotím veľmi pozitívne. Sympatické postavy, dej ktorý vás núti pretáčať strany, postavy aj z predchádzajúcej knihy potešili. Ako mínus hodnotím niektoré intímne scény a reči pri tom ktoré mi prišli silene a trochu trápne. Aj niektoré úryvky s chovanim hlavných postáv mi prišli zbytočne a prehnane. Ale stále skvelá kniha, odporúčam.
Nebola to obyčajná romantická oddychovka. Sympatické postavy, dej plynul rychlo, hrubá knižka prečítaná za 3 dni, stránky sa pretacali sami. Kladne hodnotim aj temu plus size, zdvihnutie sebavedomia a riešenie traum nieje tabu.
Krásna kniha s posolstvom ze občas treba prekonať strach a získate viac ako riskujete a ešte vás to posilní. Navyše je naozaj nádherné ilustrovaná, viac krát sa k nej vraciame s dcérou a len sa kocháme
Rada čítam knihy o zdraví, ale táto mi prišla trosku zvláštna. Ako kniha opisuje nechodím do klasického fitka, ale pod vedením trenerok ide skôr o cvičení s vlastnou váhou a prekonávaní hraníc. No v tejto knihe mi vadilo označovanie sensei jeho občasne chovanie, prerobenie bytu odstránením postele, gaucu, stoličky, život je o rovnováhe, rada si zacvičím, vela chodím, zdravo sa stravujem, ale obcas si rada oddýchnem na pohodlnom nabytku
Tento komix mi vždy zlepší deň, milujem sériu o Hilde a pánovi vetvičkovi. Ilustrácie sú nádherné, príbeh pútavý, jednoducho super
Krásna knižka o priateľstve, požiadaní o pomoc, akurat dlha pred spaním, navyše ma nadherne ilustrácie, ktore dcera miluje. Vrelo odporúčam
Mňa kniha nejak neohurila, bolo tam par pekných myšlienok, ale prišlo mi všetko také silené a hlavne mi dosť prekážalo správanie sa hlavných postáv, dospeli ľudia nevedeli narovinu komunikovať a neustále si domyslali, co mne neskutocne kazilo pocit pri čítaní.
Deti túto knihu zbožňujú, krasne ilustrácie, pekne rýmy, zábava pri miešani zvieratiek, jedna z našich top

















