Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Denka Peniaková

Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?

Založit si profil
Oblíbené literární žánry
Oblíbení autoři

Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?

Založit si profil
Oblíbené literární žánry
Oblíbení autoři

Moje srdcovky

Moje aktivity

Denisa Peniaková napsala recenzi

15.06.2026 12:03

Skvelý príbeh ale na začiatku mi trošku vadilo, že hlavná hrdinka je v nie moc zmysluplnom vzťahu podobne ako v prvej knihe. Na konci mi už trošku prekážalo, že to bolo jedno romantické vyjadrenie za druhým.

Denisa Peniaková napsala recenzi

04.06.2026 08:27

Ďalší skvelý kúsok od Martina. Vie veľmi pútavo a zaujímavo rozprávať o miestach.

Denisa Peniaková napsala recenzi

04.06.2026 08:26

Tak ako ostatné knižky z tejto série tak ani táto nesklamala. Odporúčam

Denisa Peniaková napsala recenzi

14.05.2026 10:34

Zaujímavé a pútavé rozprávanie o krajinách v Afrike, už sa teším na ďalšiu časť

Denisa Peniaková napsala recenzi

13.05.2026 14:37

Kniha ktorá neurazí ani nepoteší. Bohužiaľ ma ale nedokázala prinútiť aby som ju celú dočítala

Denisa Peniaková napsala recenzi

13.05.2026 14:35

Veľmi príjemné čítanie, skvelý opis daných miest aj zážitkov

Denisa Peniaková napsala recenzi

03.05.2026 08:05

Kniha ma žiaľ oslovila viac obálkou ako jej obsahom

Denisa Peniaková napsala recenzi

29.04.2026 03:54

Jediné čo mi vadilo bolo, že každá Eliho časť bola napísaná v tretej osobe. Inak by som jej dala pravdepodobne 5 hviezdičiek

Denisa Peniaková napsala recenzi

21.04.2026 21:04

Na pár vecí, ktoré mi celkovo vadili na tomto príbehu je to skvelá kniha od ktorej som sa nevedela odtrhnúť.

Denisa Peniaková napsala recenzi

15.04.2026 19:39

Bohužiaľ ma táto kniha až tak nezaujala jej obsahom. Kúpila som si ju kvôli tomu, že ma upútal jej názov

Nepropadejte panice!