Jaké lidi do Martinusu hledáme?

Stejně jako rajčatová polévka nechutná všem, není ani Martinus firma pro každého. Společně se totiž snažíme budovat něco, co se často vymyká standardu. Otevřenou a svobodnou firmu, která vytváří hlavně hodnotu, ne jen peníze. Nejsme dokonalí a na naší cestě děláme spousty chyb, ale o to rychleji se snažíme se učit a zlepšovat. Chceme mezi sebou mít takové lidi, kteří to cítí stejně.

  • Takové, kteří mají vášeň pro to, co dělají.
  • Takové, kteří na sobě chtějí neustále makat.
  • Takové, kteří mají selský rozum a umí vzít věci do svých rukou.
  • Takové, kteří mluví o všem otevřeně, ale vidí sklenici vždy zpola plnou.
  • Takové, co ví, co je hrdost, ale ještě lépe ví, co je pokora.
  • Takové, co chtějí svou troškou každý den přispívat k tomu, aby bylo Česko lepším místem pro život.

Martinus.cz je knihkupectví plné knihomolů a knihomolek, kteří všemi silami šíří myšlenku, že knihy jsou prostě bezva. Jsme mladší sourozenec největšího internetového obchodu a druhého největšího knihkupectví na Slovensku Martinus. V České republice fungujeme sedmým rokem a patříme mezi TOP5 internetových knihkupectví. Těšíme se z přízně statisíců zákazníků a zákaznic, nabízíme více než 150 000 titulů a 97 lidí ze 100 by nás poté, co si u nás vyberou něco ke čtení, dále doporučilo svým blízkým.

Velikost ale nikdy nebyla naším hlavním cílem, od začátku chceme být nejlepší, ať už pro naše zákazníky a zákaznice, naše okolí nebo pro lidi, kteří s námi pracují. Chceme přinášet tisíce malých i velkých příběhů, které dělají dny hezčí. Proto taky například pořádáme Knižní šifru a další knihomolské projekty :-) A proto neustále hledáme další skvělé lidi, kteří by se k nám přidali a pomohli nám být ještě lepší. Níže najdeš seznam pozic, na které aktuálně hledáme nové parťáky :-)

„Každé rozhodnutí má svůj příběh, spousta okamžiků našeho života se tísní někde v koutě a čeká na své vyústění a vyústění nakonec přijde.“