Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědy

Momentálně se v této nabídce nachází 14541 titulů

1.
Laurent Binet  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou – o osmdesátá léta dvacátého století – a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
2.
Tony Buzan, Jennifer Goddard a Jorge Castaneda  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Myšlenkový graf, který jeho autor a tvůrce geniálního konceptu myšlenkových map, Tony Buzan, považuje za ten nejdůležitější graf na světě, odkrývá tajemství schopnosti učit se a pamatovat si. Pomocí jednoduchého grafu dokážete neuvěřitelným způsobem zvýši (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
3.
Jaroslav Čech  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Partnerská obličejová podoba zaujala autora už ve škole jako čtrnáctiletého kluka. Hned na počátku viděl její roli jinak než ostatní odborníci, dokonce až tak, že je klíčem odemykajícím podstatu pravé lásky. (více o eknize)
Naše cena: 98 Kč ihned ke stažení
4.
Jan Becker  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Rádi byste se zbavili svých zlozvyků, jako jsou kouření, přejídání nebo závislost na sociálních sítích? Přejete si dosahovat lepších výsledků ve sportu či studiu, zvýšit si sebedůvěru a zlepšit vztahy se svým okolím? (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
5.
Milan Valenta a Pavel Humpolíček  ·  Portál (2017)
NOVINKA
Hra je již zavedeným terapeutickým prostředkem, který pomáhá odžít a zpracovat situace, které člověk prožil, případně mu pomáhá připravit se na věci, které ho čekají... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 29.6.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
6.
Aletha J. Solter  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Cítíte se pláčem a záchvaty vzteku svého dítěte zaskočeni? Nevíte, jak se k němu postavit, nemáte k jeho řešení potřebnou trpělivost nebo vás rozčiluje? Máte problém zorientovat se v... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
7.
John Gray a Arjuna Ardagh  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Praktický průvodce hlubinami mužského nitra, cesta k sebeuvědomění a lepším vztahům. Od autora bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Každý z nás je jedinečný a má své... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
8.
Lucie Zormanová  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Co vám kniha přinese? Porozumíte klíčovým pojmům a seznámíte se se základními problémy z oblasti didaktiky a didaktiky dospělých. Pochopíte specifika vzdělávání a učení dospělého. Budete se orientovat v historických... (více o eknize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Potýkáte se i vy s diagnózou ADHD? Nebo máte někoho takového ve svém okolí? Pokud ano, je tato publikace určena právě vám. Autorky si daly za cíl dovést hyperaktivní dospělé k sebepoznání, naučit je ovlivňovat negativa... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Jana Neuwerthová Šmýdová  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato kniha vám pomůže srovnat dosavadní úspěchy a začít na nich stavět život, o kterém sníte. Ujasníte si, jaké sny se vám splnily a jaké se ještě můžou splnit, a objevíte nebo si potvrdíte svoji vlastní životní cestu. (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Michaela Malá  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Upřímná výpověď o životě s psychotickým onemocněním je volným pokračováním knihy Homo psychoticus, která čtenářům přiblížila minulost autorky, mnohdy psychotickou přítomnost a plány do budoucna. (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
12.
Christopher Lasch  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kulturní historik Christopher Lasch (1932–1994) z Univerzity v Rochesteru zkoumá kořeny a důsledky normalizace patologického narcismu v americké kultuře 20. století na základě... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
13.
Angela Davis  ·  Haymarket Books (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
In these newly collected essays, interviews, and speeches, world-renowned activist and scholar Angela Y. Davis illuminates the connections between struggles against state violence and oppression... (více o knize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
14.
Julia Shaw  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Stává se vám, že najednou zapomenete, co jste chtěli udělat? Nemůžete přijít na jméno známého, kterého jste právě potkali? Tímto způsobem paměť chybuje celkem běžně... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
15.
C.S. Lewis  ·  Návrat domů (2017)
NOVINKA
Kniha C.S. Lewise Zničení člověka není pouze pojednáním o veřejném vzdělávání, ale tématicky zasahuje do oblasti politické, náboženské, etické a filozofické. Jedná se o téměř prorocký a nesmírně podnětný text... (více o knize)
Naše cena: 163 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Etienne Balibar  ·  Karolinum (2017)
NOVINKA
Étienne Balibar (1942), žák Louise Althussera, je jedním z nejvýznamnějších politických myslitelů dneška. Jeho kniha Spinoza a politika (1985) představuje přehledný úvod do filosofie Barucha Spinozy a za své východisko si bere... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
17.
Fawaz Gerges  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Jaké jsou kořeny vzniku Islámského státu, jeho strategie a nečekaného úspěchu? Může se vzestup podobných skupin opakovat? Jeden z nejvýznamnějších světových expertů na problematiku muslimského extremismu, rodák z Libanonu... (více o knize)
Naše cena: 403 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
18.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Rozjímání nad evangelii od známého českého filosofa a křesťanského myslitele. Nová publikace přináší více než šedesát krátkých zamyšlení nad nejrůznějšími duchovními, ale i zcela aktuálními a „světskými“ tématy... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
19.
Jeanne Siaud-Facchin  ·  Ekopress (2017)
NOVINKA
Co když sebou extrémní inteligence nese vyhrocenou citlivost? A co když může oslabovat a přinášet utrpení? Být nadaný je bohatství. Ale také rozdílnost, která může vyvolávat pocit... (více o knize)
Naše cena: 354 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 18 dnů
20.
Elaine N. Aron  ·  HarperCollins Publishers (2017)
NOVINKA
How to cope when the world overwhelms you... (více o knize)
Naše cena: 464 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 728

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička