Poštovné zdarma na Zásilkovnu :-)
Vyberte si doručení přes Zásilkovnu a poštovné neplatíte!
Knihy
E-knihy
Zrušit
Titulky 5

Microsoft Office Project

Karel Hyndrák • Computer Press, 2007

Vyprodané

Microsoft Project je relativně průhledný systém, vycházející z obyčejného selského rozumu. Jeho uživatelům tak obvykle nedělá problémy pochopit jeho ovládání, ale spíše co, kdy a proč při plánování, sledování či řízení projektů dělat...

349 Kč

349 Kč

Vyprodané

Přidat do

Vyprodané

Imperativem dneška v ekonomické sféře je tvorba zisku a rovnoměrný cash-flow. Zisk přitom tvoří rozevřené nůžky, kdy na jedné straně usilujeme o udržení stávajících zákazníků a tržeb a na straně druhé o dramatické snižování nákladů.

448 Kč

448 Kč

Vyprodané

Přidat do

Vyprodané

Microsoft Project je nástroj, který i ne příliš zkušenému manažerovi uvolňuje ruce tím, že potřebné operace převádí v rutinu, soustředí je do jednoho prostředí, a to na profesionálním základě.

428 Kč

428 Kč

Vyprodané

Přidat do

Vyprodané

Microsoft Project umožňuje svým uživatelům plánovat, sledovat a řídit projekty na počítači v komfortu a jednoduchosti, na jaké jsou zvyklí z ostatních kancelářských programů sady Microsoft Office.

715 Kč

715 Kč

Vyprodané

Přidat do

Vyprodané

Kniha je vynikající pomůckou pro začátečníky i zkušenější projektové manažery, kteří potřebují proniknout prakticky a hned do všech nabízených možností dosud dostupných verzí Projectu (1.0; 3.0; 4.0; 98; 2000; 2002) a přidružených serverů Microsoft Projec

276 Kč

276 Kč

Vyprodané

Přidat do

„Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. “

John Ruskin