Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Jonas Jonasson

Jonas Jonasson se narodil v roce 1961 ve Växsjö v jižním Švédsku. Po studiu švédštiny a španělštiny na Univerzitě v Göteborgu pracoval jako novinář pro večerník Expressen a deník Smålands-posten. Později byl činný jako mediální konzultant a založil vlastní poradenskou firmu. Byl také producentem švédské televize TV4. Po 20-ti letech ve světě médií svou firmu prodal a přestěhoval se do švýcarského kantonu Ticino, kde se začal věnovat psaní. V současnosti žije spolu se svým synem, kočkou a kuřaty na ostrově Gotland v Baltském moři. Jeho debutem je román Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2009). Práva na knihu byla prodána celkem do 40 jazyků, rok po vydání se stala nejprodávanější švédskou knihou, taktéž i v roce 2011. Do dubna 2013 se po celém světě prodalo více než pět milionů výtisků. Díky románu byl Jonas Jonasson vyhlášen švédským autorem roku 2013 a Stoletý stařík si vysloužil i úspěšnou filmovou adaptaci v hlavní roli s Robertem Gustafssonem. Další Jonassonovou knihou je Analfabetka, která uměla počítat (2013). Kniha slavila podobný úspěch jako Stoletý stařík, byla nejprodávanější knihou roku 2013. Nejnovější Jonassonovou knihou je Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel). Román o tom, že i špatní lidé dělají svět lepším místem, je dalším humoristickým příběhem se spletitými lidskými osudy a Jonassonovým nezaměnitelným severským humorem. Mezi nejoblíbenější spisovatele Jonase Jonassona patří Jaroslav Hašek a Milan Kundera.

Více informací

Od autora Jonas Jonasson máme v nabídce 41 titulů

1.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #8 (13)
Druhý humoristický román Jonase Jonassona, jehož Stoletého staříka, který vylezl z okna a zmizel se v češtině prodalo přes padesát tisíc výtisků! Vypráví příběh černošské dívky Nombeko Mayeki... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
2.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2016)
TOP #33 (4)
„Zabiják Anders“ je čerstvě na svobodě. Potřebuje novou práci a stejně tak přátele. Do rány mu přijde vychytralá farářka Johanna Kjellanderová, která se kvůli svému ateistickému smýšlení ocitne na dlažbě... (více o audioknize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #90 (4)
Třetí humoristický román světového bestselleristy a autora nejoblíbenějšího románu roku 2014 v Česku. (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
4.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
(4)
Jonas Jonasson vypráví ve svém románu o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (55)
V den, kdy se mají v přítomnosti různých hodnostářů slavit jeho sté narozeniny, vyleze Alan Karlsson z okna domova důchodců, a jak praví název knihy, zmizí. Zatímco je po něm vyhlášeno pátrání, dostane se jako slepý k houslím ke... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
6.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2013)
NA SKLADĚ (2)
Román vypráví o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
(13)
Druhý humoristický román Jonase Jonassona, jehož Stoletého staříka, který vylezl z okna a zmizel se v češtině prodalo přes padesát tisíc výtisků! Vypráví příběh černošské dívky Nombeko Mayeki, která se v roce 1961 narodila v Sowetu,... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2015)
(1)
Dárkové balení kultovního knižního hitu posledních let a nejoblíbenějšího románu roku 2014 v České republice... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Jonas Jonasson  ·  Panteon
Bestsellery od Jonase Jonassona v kolekci: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel a Analfabetka, která uměla počítat... (více o knize)
Naše cena: 582 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 6 dnů
10.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2012)
NA SKLADĚ (55)
V den, kdy se mají v přítomnosti různých hodnostářů slavit jeho sté narozeniny, vyleze Alan Karlsson z okna domova důchodců, a jak praví název knihy, zmizí... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Jonas Jonasson a Rachel Willson-Broyles  ·  HarperCollins Publishers (2016)
(1)
A madcap new novel from the #1 internationally bestselling author of The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and The Girl Who Saved the King of Sweden... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
(2)
Zvláštní souborné vydání dvou knižních hitů u příležitosti 100 000 prodaných knih Jonase Jonassona v Česku... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Jonas Jonasson  ·  HarperCollins Publishers (2014)
NA SKLADĚ (2)
On June 14th, 2007, the King and Prime Minister of Sweden went missing from a gala banquet at the Royal Castle. Later it was said that both had fallen ill: the truth is different. The real story starts much earlier, in 1961, ... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2016)
NA SKLADĚ (4)
Třetí humoristický román světového bestselleristy a autora nejoblíbenějšího románu roku 2014 v Česku. (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Jonas Jonasson  ·  Fourth Estate (2015)
(2)
As delightfully wry and witty as his bestselling debut, 'The Hundred-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared', this is a tale of how one woman's attempt to change her future ended up changing everything... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Jonas Jonasson  ·  Abacus (2012)
NA SKLADĚ (13)
Sitting quietly in his room in an old people's home, Allan Karlsson is waiting for a party he doesn't want to begin. His one-hundredth birthday party to be precise. The Mayor will be there. The press will be there. But, as it turns out, Allan will not... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Jonas Jonasson  ·  Ikar (2016)
(47)
Čo sa stane, keď sa stretnú neveriaca farárka, recepčný z bývalého bordelu a slávny národný zabijak? Táto nesvätá trojica v dobrom aj zlom otrasie celým Švédskom. Farárka Johanna Kjellanderová nadobro opustila kazateľnicu. Stalo sa tak narýchlo... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2016)
(55)
Allan Karlsson má narozeniny. Je mu sto let. Vlastně důvod k oslavě. Starosta i místní tisk se připravují na velkolepou oslavu, stoletý stařík má však docela jiné plány; jednoduše zmizí. (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
19.
Jonas Jonasson  ·  Carls Books (2016)
Johan Andersson – seit seinen zahllosen Gefängnisaufenthalten nur noch Mörder-Anders genannt – ist frisch aus dem Knast entlassen und braucht einen neuen Job sowie neue Freunde. Da kommt ihm die Begegnung mit der geschäftstüchtigen ... (více o knize)
Naše cena: 813 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Jonas Jonasson  ·  Hyperion (2012)
(13)
The international publishing sensation over two million copies soldA reluctant centenarian much like Forrest Gump (if Gump were an explosives expert with a fondness for vodka) decides it's not too late to start over... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička