Unorthodox - Deborah Feldman
Unorthodox
658 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Knihy
E-knihy

Další formáty

658 Kč

Dodání může trvat více než tři týdny

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

The instant New York Times bestselling memoir of a young Jewish woman's escape from a religious sect, in the tradition of Ayaan Hirsi Ali's Infidel and Carolyn Jessop's Escape.
The Satmar sect of Hasidic Judaism is as mysterious as it is intriguing to outsiders. In this arresting memoir, Deborah Feldman reveals what life is like trapped within a religious tradition that values silence and suffering over individual freedoms.

Deborah grew up under a code of relentlessly enforced customs governing everything from what she could wear and to whom she could speak to what she was allowed to read. It was stolen moments spent with the empowered literary characters of Jane Austen and Louisa May Alcott that helped her to imagine an alternative way of life. Trapped as a teenager in a sexually and emotionally dysfunctional marriage to a man she barely knew, the tension between Deborah's desires and her responsibilities as a good Satmar girl grew more explosive until she gave birth at nineteen and realized that, for the sake of herself and her son, she had to escape.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha brožovaná vazba, anglický jazyk, Simon & Schuster, 2016
Na skladě
418 Kč

Na skladě, posíláme ihned

Kniha pevná vazba, český jazyk, XYZ, 2020
Novinka
-15%
331 Kč

Předobjednávka,
vychází 12.11.2020

Kniha brožovaná vazba, německý jazyk, btb, 2020
305 Kč

Dodání může trvat více než tři týdny

Kniha pevná vazba, anglický jazyk, Bravo Ltd, 2012
658 Kč

Dodání může trvat více než tři týdny

Kniha brožovaná vazba, anglický jazyk, Simon & Schuster, 2020
314 Kč

Dodání může trvat více než tři týdny

Kniha pevná vazba s přebalem, slovenský jazyk, Aktuell

Připravujeme

Další
Kupte společně
Unorthodox - Deborah Feldman
Zuzanin dech - Jakuba Katalpa
990 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
272
Jazyk
anglický
Naše katalogové číslo
776921
Vazba
pevná vazba
Rok vydání
2012
Rozměr
156×235 mm
Nakladatelství
Bravo Ltd

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Unorthodox - Deborah Feldman
Zuzanin dech - Jakuba Katalpa
990 Kč

„Knihy jsou němí učitelé.“

Aulus Gellius