Knihy
E-knihy

Hodiny z olova

Host, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
10-11 hodin čtení
Nakladatel
Host, 2019

Do osudu několika rodin odlišných generací z evropských zemí i sociálních vrstev zasáhne tatáž rozhodující věta. Český podnikatel, jeho manželka a dospívající dcera, ruský diplomat, francouzský literát, studentka kaligrafie...

Čti víc

269 Kč

Běžná cena Běžně 469 Kč

Ušetříte 43%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Rozsáhlý román inspirovaný autorčinými pobyty v Číně.
Český podnikatel, jeho manželka a dospívající dcera, ruský diplomat, francouzský literát, americká studentka kaligrafie a řada dalších hrdinů a jejich rodinných traumat. Krize středního věku, vyhoření nebo puberta. Poutníci a cestovatelé, kteří odjeli do Číny, aby si uklidili ve svém životě, ale jejich svět se dál rozpadá. Něco nenávratně ztrácejí, ale nejsou schopni si svou situaci přiznat. Hledají pevný bod v minulém životě, ale nevědí, na co si vzpomenout.

K dramatickému zlomu dochází nejen v jejich soukromých příbězích, něco podstatného se láme a mění v osudech nás všech. Starý svět Evropy končí a nikdo netuší, co začíná. A tak jako každá z postav románu zažije mezní situaci jako existenciální a osobní zkušenost, prožíváme „hodinu z olova“ také všichni společně. Lidé se stahují do sebe a nastupuje éra rezignované apatie, demoralizace, éra šedivé totalitně konzumní každodennosti. Ale stále ještě existuje čin. Jenom je důležité sledovat znamení.
Čti víc
Kupte společně
Hodiny z olova - Radka Denemarková
Rozhodnutie - Michaela Zamari
518 Kč
Ušetříte 332 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
752
Nakladatelství
Host
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
537923
Rok vydání
2019

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,0 / 5

1 hodnocení

0
1
0
0
0

Kristína
3.3.2019
Krásna a ťažká
Nevedela som, čo presne od hodín z olova čakám. Na základe odporúčaní som čakala len to, že to bude výborné a úplne to zhltnem. Nestalo sa tak. Nebola to žiadna strhujúca “ľahčinka” a chvíľu to trvalo. Kniha je napísaná krásnym, umeleckým jazykom a je v nej veľa výborných myšlienok. Nie je to ale ten typ knihy, od ktorej sa nedá odtrhnúť. Pripravte sa na ťažkú (aj obrazne, aj doslova :)) knihu plnú úvahy, ktorú sa ale nakoniec oplatí prečítať.
Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Hodiny z olova - Radka Denemarková
Rozhodnutie - Michaela Zamari
518 Kč
Ušetříte 332 Kč

„Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. “

John Ruskin