Knihy
E-knihy

Temné hlubiny

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #42
Nakladatel
Grada, 2017
3. díl série
Erika Fosterová

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen...

Čti víc

339 Kč

Běžná cena Běžně 399 Kč

Ušetříte 15%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte.

Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety.

Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře.

Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil.
Čti víc
Kupte společně
Temné hlubiny - Robert Bryndza
Noční lov - Robert Bryndza
678 Kč
Ušetříte 120 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
416
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
295995
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

5,0 / 5

7 hodnocení

7
0
0
0
0

Láďa
19.12.2017
Jako predchozi 2 dily opet super detektivka. Precteno za cca za 2 dny. Jak zacnete je tezke prestat :-) Doporučuji všem co maji radi dobre napinave cteni, kde az do posledni chvile nevite kdo je dany vrah..............................
Čti víc
Miluše Samková
15.12.2017
Kniha se mi líbila, moc jsem se na ni těšila, hned přečetla a byla jsem spokojená. Snad bude ještě něco dalšího pěkného. Takové knihy se mi dobře čtou, mají širší řádky a větší tisk. Jsem důchodce a tak proto mi takovéto knihy vyhovují. Děkuji Miluše.
Čti víc
Eva Zemková
Eva Zemková
16.11.2017
Po Nočním lovu jsem myslela, že už nemůže být knížka lepší. Spletla jsem se. Temné hlubiny jsou opravdu skvělé. Komu se líbily první dva díly, vřele doporučuji. Tak napínavý a zamotaný děj. A hlavně až do konce nevíte, kdo, jak a proč.
Čti víc
Myš
3.11.2017
Další strhující příběh plný nečekaných obratů, napětí do poslední stránky. Stará dobrá neústupná Erika Fosterová, vtipná Mossová a fešák (nebo já ho tak aspoň vidím J) Peterson. A olalá! Asi nejlepší „bryndzovka“.
Čti víc

Robert Bryndza se narodil v roce 1979 ve městě Lowestoft ve Velké Británii. Je známý jako autor detektivek, ovšem v jeho činnosti lze najít i sérii romantických komedií. Robert začal psát již ve svých 13 letech, od doby, kdy mu rodiče nadělili psací stroj. Profesionálně se začal věnovat psaní v době, kdy neměl práci v oboru, který vystudoval. Studoval herectví na Guilford School of Acting v Londýně. V roce 2007 dokončil divadelní hru s názvem Branko & Branka, ve které i sám hrál. S nemalým úspěchem tuto hru představil na mezinárodním divadelním festivalu v Edinburghu. Jako scenárista dále působil v Los Angeles.

Čti víc

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Čti víc
Kupte společně
Temné hlubiny - Robert Bryndza
Noční lov - Robert Bryndza
678 Kč
Ušetříte 120 Kč