Stalker - Lars Kepler
Stalker
521 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Knihy
E-knihy

Stalker

Lars Kepler

Lars Kepler je pseudonym, za nímž se skrývá manželská dvojice Alexandra Coelho Ahndorilová (nar. 1966) a Alexander Ahndoril (nar. 1967). Doposud společně vydali pět bestsellerových kriminálních románů. Hypnotizér se dočkal rovněž filmového zpracování v režii Lasse Hallströma. Všech knih série se...

7-8 hodin čtení
Nakladatel
HarperCollins, 2016
5. díl série
A Joona Linna Thriller

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal Investigation Department...

Čti víc

521 Kč

Vyprodané, jsou však dostupná jiná vydání.

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal Investigation Department. Someone has secretly filmed a woman through her window from the garden. The next day she is found dead after a frenzied knife-attack.The police receive a second film of another unknown woman. There is no way of identifying her before time runs out.When her husband finds her he is so traumatised that he cleans the whole house and puts her to bed. He may have seen a vital clue, but is in such an extreme state of shock that the police are unable to question him.Psychiatrist Erik Maria Bark is called in to hypnotise him – but what the man tells him under hypnosis leads Erik to start lying to the police.If the lights are on, a stalker can see you from outside. But if the lights are off, you can't see a stalker who is already inside the house.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha pevná vazba, slovenský jazyk, Ikar, 2015
-5%
438 Kč

Posíláme do 10 dní

Kniha brožovaná vazba, český jazyk, Host, 2015
-5%
180 Kč

Posíláme do pěti dní

Kniha pevná vazba s přebalem, český jazyk, Host, 2015
-5%
332 Kč

Posíláme do pěti dní

Kniha pevná vazba s přebalem, anglický jazyk, HarperCollins, 2016

Vyprodané

Kniha brožovaná vazba, anglický jazyk, HarperCollins, 2017
-5%

Vyprodané

Kniha brožovaná vazba, anglický jazyk, HarperCollins, 2016

Vyprodané

E-knihy a audioknihy

E-kniha slovenský jazyk, Ikar, 2015
EPUB
MOBI
269 Kč

Okamžitě ke stažení

Audiokniha (CD) český jazyk, OneHotBook, 2015
MP3 na CD
-5%
332 Kč

Posíláme do šesti dní

E-kniha český jazyk, Host, 2015
PDF
EPUB
MOBI
199 Kč

Okamžitě ke stažení

Další
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
523
Hmotnost
818 g
Rok vydání
2016
Vazba
pevná vazba s přebalem
Jazyk
anglický
Nakladatelství
HarperCollins
Rozměr
156×242 mm
ISBN
9780007467822
Naše katalogové číslo
253479

Naozaj skvelá detektívka, s výbornou zápletkou, nie je tam nič navyše a taktiež tam nič nechýba. Je to síce piaty diel, ja som ju však čítala ako prvú a myslím, že to nebol vôbec problém. Dej bol ucelený, napätie ma motivovalo čítať ju rýchlo a ako už písali aj ostatní čitatelia, tak isto som do konca netušila kto je vrahom, respektíve, v každej časti som podozrievala niekoho iného. Super, zaujímavá, určite odporúčam všetkými desiatimi.

Čti víc
Martinus logo
Lucie Zelinková
zaměstnanec/zaměsnankyně
18. února 2016

Stalker je podle mého názoru skvělá detektivka, a to nejen pro fanoušky tohoto žánru, ale i pro všechny ostatní. Je to zejména díky výborné práci s gradací děje, výborně promyšlené zápletce, příběhu a jeho realizaci. Jedna z knih, kterou prostě čtete, čtete, dokud nedočtete...

Čti víc

Ak by som mala svoju recenziu zhrnúť do pár slov, tak určite nebudem šetriť chválou - dej bol napínavý od začiatku až po poslednú stranu. Autori držia čitateľa v napätí a naozaj som netušila kto bude vrahom takmer až do konca knihy. V týchto horúcich dňoch bol Stalker naozaj príjemným mrazivým osviežením a odporúčam ho všetkým čitateľom, ktorí obľubujú svojský severský štýl písania. Určite Vás najnovšia keplerovka nesklame.

Čti víc

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,5 / 5

194 hodnocení

141
35
7
3
8

Nejužitečnější recenze

5
17.8.2015
super super super kniha čitateľa nenudí, napínavá od prvého slova až po koniec., stále núti čitateľa uvažovať čo sa odohráva v deji,,... kto tak môže brutálne vraždiť ženské pohlavie,..... nečakal som že to bude.. to vôbec....... nechcem prezrádzať, odporúčam prečítať!!! dávam five star už teraz sa teším na ďalšiu knihu čo má vyjsť. perfekt
Čti víc
Gabriela Topolska
2
30.11.2015
Bez toho, aby som spojlovala, musím uznať len jediné, nadšená som nebola ani omylom, kniha našťastie nie natrvalo zanecháva v človeku nepríjemný dojem , že miera fantázie či popisov zvráteného sadizmu (súrodenci sa už riadne rozšupli) je v Švédsku ,možno na celom severe , takmer bežná ,, autori takmer glorifikujú podstatu zla..,tí dobrí sú akýsi rozmazane hlúpi a chabí, takmer ako unavení roboti. v niektorých dieloch vnímame napríklad nadsamca , inak vyprahnutého chorého dedka chudáka na neuroleptikách, po ktorých on ale dokáže byť naraz takmer na 4 miestach súčasne a ešte bez spánku aj vláčiť za sebou stokilových chlapov, a to rovno celé kilometre za sebou, -ostatne toto je pre všetky "románové postavy" v každom diele brnkačka , a to je len jedna vada. V stalkerovi samozrejme ani nenaznačím o čo ide, ale je to zaručene moja druhá a posledná Keplerovka. Profily boli rozpísané celkom bez ladu a skladu, , ale s dôrazom na ooobrovskú dávku sadistickej fantázie. Okrem súcitu nad premárneným časom a bolehlavom som cítila miestami až údiv..čo že to vlastne obhajujeme, ako spisovateľský počin? No ale prosím, ak niekto potrebuje prekryť predvianočnú náladu, prípadne nadšenie nad pobytom svokrovcov cez sviatky , nech namiesto pozerania Griswoldovcov číta toto.
Čti víc
3
18.8.2019
Počúvala som o tejto knihe samé pekné slová, a tak som sa ju rozhodla prečítať. Dejovo ma nezaujímala približne do polovice knihy. Všetko bolo zbytočne dlho opisované, dej sa nerozbiehal. Našťastie som to nevzdala a od polovici knihy som sa vážne začítala :) . Pokiaľ by som ju však mala opäť čítať odznovu, nešla by som do toho. Čti víc
Marianna Ďuričová
6.8.2019
Zatial najlepsia kniha z Joona Linna serie
Uzasne od zaciatku do konca, napinave. Velmi dobra kniha, precitala som ju za 1,5 dna, nevedela som sa od nej odtrhnut. Zatial najlepsie knihy z Joona Linna serie, aj ked som ju citala ako prvu, nabuduce by som zacala asi od prvej castu Hypnotizer....ale nevedela som a prave Stalker ma inspiroval citat celu Joona Linna seriu. Čti víc
5
1.7.2019
Super :-)
Kniha Stalker bola mojou prvou knihou, ktorú som si od týchto autorov kúpila. Zaujala ma hneď od prvej strany a nevedela som sa od nej odtrhnúť, tak som ju prečítala za niekoľko hodín. Čo sa týka deja a postáv a zápletky všetko bolo super. Od začiatku do konca to bolo napínavé a teda neľutujem že som si ju kúpila. Môžem len odporučiť. Čti víc

Čti víc
Čti víc

„Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. “

Voltaire