Vánoce
Dárková poukázka - 250 Kč -
Dárková poukázka - 250 Kč
250 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Dárková poukázka - 250 Kč

  Jedním z nejkrásnějších způsobů, jak vyjádřit lásku, přátelství či vděčnost, je dárek :-) A my vám s ním rádi pomůžeme! Kromě toho, že vám kdykoli rádi poradíme s výběrem konkrétního dárku, máme i univerzálnější řešení: Dárkové poukázky...

  Čti víc

  Jedním z nejkrásnějších způsobů, jak vyjádřit lásku, přátelství či vděčnost, je dárek :-) A my vám s ním rádi pomůžeme! Kromě toho, že vám kdykoli rádi poradíme s výběrem konkrétního dárku, máme i univerzálnější řešení: Dárkové poukázky...

  Čti víc

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o produktu

  Hledáte dárek pro mladou čtenářku, dobrého kamaráda nebo třeba šéfovou? Poukázku si můžete objednat ve třech různých provedeních, všechny ve fyzické nebo elektronické podobě. Motiv vyberte v menu napravo.

  Poukázka je platná do konce následujícího kalendářního roku, takže času na výběr bude mít obdarovaný či obdarovaná určitě dostatek.

  Dárková poukázka pro mladé čtenáře a čtenářky (0-99 let)
  Ideální motiv pro všechny (duchem) mladé, veselý a hravý! V naší nabídce najdete nádherné dětské knížky, humorné příběhy, hry a další dárky jako stvořené pro všechny, kdo se na svět dívají dětskýma očima, a to bez ohledu na věk :-)

  Dárková poukázka (nejen) pro kamarády a kamarádky
  Především pro vaše blízké, milované, kámoše a kámošky je určená poukázka s vyzývavým textem. Vydržíš číst celou noc? Tak se budete ptát, když darujete tuto poukázku. Pro všechny milovníky a milovnice příběhů a ty, kdo rádi hodiny a hodiny nasávají nové znalosti a radost z knih, poukázka jako dělaná.

  Dárková poukázka pro každého
  Říká se, že kniha je nejhodnotnějším dárkem – však v ní dáváte příběhy, emoce, znalosti, zkrátka samé zásadní věci. Je také dárkem nejoblíbenějším. Nu a tohle elegantní hnědé provedení vám umožní darovat knihu dle vlastního výběru opravdu komukoli, pro radost, jako projev úcty nebo prostě jen tak, aby byl svět hezčí.

  Elektronickou dárkovou poukázku vám doručíme e-mailem hned po zaevidování platby. V příloze vám doručíme obrázek s platným kódem. Můžete jej vytisknout a vepsat věnování nebo jednoduše přeposlat e-mailem.

  Fyzická dárková poukázka k vám bude doručena vybraným doručovatelem ve formě plastové kartičky ve speciálním dárkovém papírovém obalu. Tato forma je vhodná pro ty, kdo poukázku nepotřebují ihned.

  Upozornění pro využívání poukázek: V jedné objednávce je možné uplatnit jen jednu dárkovou poukázku. Dárkové poukázky je možné uplatnit pouze při nákupu on-line na www.martinus.cz.
  Čti víc
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Rozměr
  55×85 mm
  Hmotnost
  6 g
  Rok vydání
  2016
  Naše katalogové číslo
  242298

  Recenze

  Jak se vám produkt líbil?

  „Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

  Konfucius