Knihy
E-knihy

Doporučené tituly a kolekce

Více o produktu

Elektronická dárková poukázka Vám bude doručena e-mailem ihned po zaevidování úhrady ve formě platného kódu a obrázku, který je možné si vytisknout. Poukázka je platná do konce následujícího kalendářního roku.

Fyzická dárková poukázka Vám bude doručena v podobě dárkové kartičky vámi
vybraným doručovatelem. Tato forma je vhodná pro ty, kteří poukázku nepotřebují ihned a záleží jim více na tom, aby mohli svého blízkého obdarovat něčím pěkným. Poukázka je platná do konce následujícího kalendářního roku.


Obdarujte své blízké přesně tím, po čem vždy toužili. Darujte jim dárkovou poukázku, za kterou si mohou vybrat cokoliv z celé nabídky Martinus.cz - desítky tisíc knih, DVD filmů, puzzle a jiných skvělých dárků.

Upozornění při využívání poukázek: V jedné objednávce je možné uplatnit pouze jednu dárkovou poukázku. Pokud tedy někomu darujete 3 dárkové poukázky, bude si muset vytvořit 3 samostatné objednávky. Pokud vám tato hodnota poukázky nevyhovuje, vyberte si prosím poukázku v jiné hodnotě.

Obrázek poukázky je pouze ilustrační
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Rok vydání
2016
Nakladatelství
Martinus.cz
Naše katalogové číslo
242306

Recenze

Jak se vám produkt líbil?