Podívejte se na ukázku z e-knihy
EPUB PDF MOBI

Na čem záleží  E-KNIHA

Emily Giffin  ·  Vydavatel: Domino, 2014
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otevřený formát je dostupný bez šifrování, může však obsahovat viditelné i skryté údaje, indentifikující nákup. Jako takový formát stáhnout a číst?

Před nákupem si prosím zkontrolujte i seznam podporovaných zařízení. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na adrese eknihy@martinus.cz

EPUB

Tento otevřený formát je dostupný bez šifrování, může však obsahovat viditelné i skryté údaje, indentifikující nákup. Jako takový formát stáhnout a číst?

Před nákupem si prosím zkontrolujte i seznam podporovaných zařízení. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na adrese eknihy@martinus.cz

MOBI

Tento otevřený formát je dostupný bez šifrování, může však obsahovat viditelné i skryté údaje, indentifikující nákup. Jako takový formát stáhnout a číst?

Před nákupem si prosím zkontrolujte i seznam podporovaných zařízení. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na adrese eknihy@martinus.cz

      (2)
Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Naše cena:
49 Kč
Běžná cena:
289 Kč
Ušetříte:
83% (240 Kč)

Okamžitě ke staženíE-knihu můžete i darovat!

Tuto elektronickou knihu můžete i darovat někomu jinému. Stačí dokončit nákup a v e-knihovně vybrat možnost “Darovat e-knihu". Můžete vytisknout dárkovou poukázku, knihu poslat e-mailem nebo načasovat, aby mu/jí přišla do e-mailové schránky ve vámi zvoleném dni.
Více informací

Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.

Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto e-knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O e-knize

Odpověď někdy známe. Jen si neumíme položit správnou otázku.

Tessa Russová udělala to, před čím ji matka tolikrát varovala: vzdala se vlastní kariéry, aby se mohla plně věnovat manželovi a dětem. Považuje své rozhodnutí za správné, i když to z ní v očích okolního světa udělalo typickou bohatou paničku z předměstí. Ve společnosti podobně situovaných žen sice intelektuálně strádá, ale bere to jako nutnou cenu, kterou je třeba zaplatit za šťastný rodinný život.

Valerie Andersonová je právnička a svobodná matka šestiletého Charlieho, který nikdy nepoznal svého otce. Tolikrát už se spálila, že na milostný život – a vlastně i na přátelství – úplně rezignovala. Je to pro ni vědomá hra na jistotu: když člověk od života nic nečeká, nemůže být zklamán.

Obě ženy bydlí na tomtéž předměstí, ale mají jen velmi málo společného. Vlastně je spojuje jen láska, kterou cítí ke svým dětem. Neochvějné vědomí, že vědí, na čem v životě záleží. A následně i tragická událost, která jejich osudy proplete na tolika rovinách, že by si to nikdy nedokázaly představit.

Domino

Další tituly vydavatelství

Nakladatelství DOMINO vzniklo v roce 1997, což byla pro založení nakladatelství krajně nevhodná doba. Už vyhasl boom z počátku devadesátých let, kdy čtenáři nakupovali z čiré radosti, že si můžou pořídit dobrou knihu i jindy než ve čtvrtek, aniž předtím museli vystát dlouhou frontu.

I když to tenkrát mnozí považovali za nerozumný čin, navzdory všem (jistě dobře míněným) varováním jsme DOMINO založili. Věřili jsme totiž, že dobré knihy si cestu ke čtenáři vždy najdou. Anebo spíše naopak – že čtenáři neztratí zájem o dobré knihy. A právě takové jsme měli v úmyslu vydávat.

Mnohé se od té doby změnilo, základ však zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst. Od žánru new adult přes romány pro ženy až po historické romány.

Více informací
Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o e-knize

Kupte výhodně společně

Celkem pouze za 268 Kč
(ušetříte 395 Kč)
Koupit společně

Podrobnosti

 • Originální název: Heart of the Matter (Koupit v originální verzi)
 • Počet stran: 400
 • Jazyk: český
 • Rok vydání: 2014
 • Naše katalogové číslo: 166387


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotili 2 lidé) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto e-knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené e-knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
madlina
madlina
25. července 2016
     
Reagovat

-1

Já neměla problém se do knihy začíst. Jak sděluje paní Jana, v podstatě to nebylo jen zábavné čtení,ale kniha k zamyšlení, a názv knihy je naprosto příkladný. Kniha nutí přehodnotit stav věcí a uvědomit si, na čem záleží v životě. Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (0)   (1)
Jana Benešová
Jana Benešová
24. dubna 2014
     
Reagovat

Malé díky za každý den 4

Podle anotací jsem si myslela, že půjde o zábavné čtení, takovou tu "typicky ženskou" oddychovku. A že jestli tam bude nějaké drama nebo zádrhel, nebude to nic, co by mě opravdu vzalo za srdce. Mýlila jsem se. Kniha Na čem záleží jde nečekaně do hloubky. Nenechte se odradit půvabnou a lehce bezduchou obálkou, tohle je román, který stojí za pozornost.

Ze začátku jsem měla trochu problém se do knihy jaksepatří začíst. Ani nevím, čím to bylo. Emily Giffin má jednoduchý a nijak komplikovaný styl psaní, který jsem si nakonec vlastně oblíbila, ale ten rozjezd byl takový pomalejší a zkrátka mu trochu chyběla "šťáva". Nakonec jsem se ale do knížky začetla tak, že mi vydržela jen na pár dní.

Jak už jsem říkala, zápletka příběhu mě příjemně překvapila a já měla i po dočtení ještě hodně o čem přemýšlet. Zejména o tom, jak se člověku může v jedné milisekundě celý život obrátit úplně vzhůru nohama, aniž by k tomu třeba něčím nějak přispěl. Mimo jiné román nabízí myšlenku, abychom každý den věnovali malé "díky" za to, že i když se zrovna v našich životech neodehrává všechno přesně tak, jak chceme, nejsme na tom koneckonců nijak zvlášť špatně. Román Na čem záleží je mnohem barvitější a mnohovrstevnatější příběh, než by se na první pohled mohlo zdát. A myslím, že by neměl ujít pozornosti tomu, kdo vyhledává příběhy k zamyšlení z každodenní reality.
Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (4)   (0)
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU