Uhádneš, komu patří Tajemné knihovny?   Soutěžit

Why Has Nobody Told Me This Before?

Drawing on years of experience as a clinical psychologist, online sensation Dr Julie Smith shares all the skills you need to get through life's ups and downs... Číst víc

5,0 3 hodnocení
Nakladatel
Penguin Books, 2022
Počet stran
368

Drawing on years of experience as a clinical psychologist, online sensation Dr Julie Smith shares all the skills you need to get through life's ups and downs... Číst víc

  • EPUB (Adobe DRM)
  • Angličtina

353 Kč

Ihned ke stažení
Jak číst e-knihy?
Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Více o eknize

Drawing on years of experience as a clinical psychologist, online sensation Dr Julie Smith shares all the skills you need to get through life's ups and downs.

Filled with secrets from a therapist's toolkit, this is a must-have handbook for optimising your mental health.

Dr Julie's simple but expert advice and powerful coping techniques will help you stay resilient no matter what life throws your way.

Written in short, bite-sized entries, you can turn straight to the section you need depending on the challenge you're facing - and immediately find the appropriate tools to help with . . .

- Managing anxiety
- Dealing with criticism
- Battling low mood
- Building self-confidence
- Finding motivation
- Learning to forgive yourself

This book tackles the everyday issues that affect us all and offers easy, practical solutions that might just change your life.
Číst víc
Počet stran
368
Rok vydání
2022
Naše katalogové číslo
1368737
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Penguin Books
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5

3 hodnocení

3
0
0
0
0

Jak se líbila e-kniha vám?

Recenze od Martinusáků

Prečítala som už množstvo sebarozvojovej literatúry - od serióznej psychológie, cez motovačnú až po ezoteriku. Táto kniha je jednoznačne najlepšia. Zhrna stručne a jasne všetko dôležité, je napísaná láskavym tónom a obohatí nie len čitatela začínajúceho sa zaujímat o sebarozvoj, ale aj človeka, čo sa tejto oblasti roky venuje. Na jednom mieste totiž nájdete myšlienky a teórie z mnohych inych knih a zaroven praktické nástroje, ktoré môžete využit pre seba, svojich známych, dokonca aj deti.

Číst víc

„Naše manželství není dokonalé. Žádné manželství není dokonalé. Byly časy, kdy to má žena vzdala. A ještě víckrát se stalo, že jsem to vzdal já. Celé tajemství je v tom, že jsme to nikdy nevzdali současně.“

To nejlepší v nás - Colleen Hoover, 2019
To nejlepší v nás
Colleen Hoover