Jak komunikovat se zákazníkem - Miroslav Foret
Jak komunikovat se zákazníkem
189 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
189 Kč

Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

 Komunikace se zákazníkem se v oblasti podnikání stává stále důležitější činností. Jestliže chci prodat větší množství zboží, měl bych nakupujícího co nejjednodušeji, ale přitom účinně přesvědčit, že pro něj budou nabízený výrobek či služba výhodné, že mu přinesou užitek. Proto si manažer nebo obchodník musí velmi pečlivě připravit, co vlastně chtějí sdělit a jakou cestu (kanál) k tomu využijí. Chceme-li zákazníky získat a udržet si je, musíme s nimi komunikovat.
 
V knize Jak komunikovat se zákazníkem se autor – Miroslav Foret zabývá přesně touto problematikou. Publikace je rozdělena do pěti částí, které odráží logiku celého procesu komunikace se zákazníkem. Nejprve objasní, co znamená pojem komunikace, dále se dozvíte o významu komunikace podniku se zákazníkem a jak by měl podnik komunikovat s nejrůznějšími skupinami veřejnosti. Třetí část podtrhuje význam co nejdůkladnější znalosti zákazníka, čtvrtá se zabývá tím, jak co nejlépe vytvářet nabídku. Konečně poslední část pojednává o jednotlivých nástrojích komunikace, to je, jak vlastně se zákazníkem komunikovat.
 
Čím je příručka jedinečná? Odráží české prostředí a přináší řadu konkrétních příkladů z českých firem. Autor využil své vlastní poznatky především z praxe v Mezinárodním institutu marketingu, komunikace a podnikání (IIMCE), ze zkušeností a výsledků výzkumů i poradenské a konzultační činnosti (www.iimce.cz).
 
Publikace je určena především manažerům a obchodníkům, kteří se s danou problematikou setkávají v terénu denně. Praktické příklady by jim měly dát podnět k zamyšlení, čtenář by měl být schopen sám hledat a najít odpověď a tím se zdokonalit v oblasti problematiky komunikace se zákazníkem.
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Čti víc

„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle