Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Hotel Sacher (Rodica Doehnert). Knižní klub, 2018
Kniha: Hotel Sacher (Rodica Doehnert). Knižní klub, 2018

Hotel Sacher

Vídeň 1892. Anna Sacherová chce po nenadálé manželově smrti pokračovat ve vedení hotelu. Mladá vdova si rezolutně a navzdory všem překážkám vydobývá pozici principálky. A... Číst víc

4,0 2 hodnocení
Nakladatel
Knižní klub, 2018
328 stran
6 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Vídeň 1892. Anna Sacherová chce po nenadálé manželově smrti pokračovat ve vedení hotelu. Mladá vdova si rezolutně a navzdory všem překážkám vydobývá pozici principálky. A zatímco Anna Sacherová s neodmyslitelným doutníkem... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Simona Monyova, Kde končí láska a začína manipulace. Kniha Deník citového vyděrače, Simona Monyova. Nakladatelství  Belami, 2026. Chci si přečíst

Více o knize

Vídeň 1892
Anna Sacherová chce po nenadálé manželově smrti pokračovat ve vedení hotelu. Mladá vdova si rezolutně a navzdory všem překážkám vydobývá pozici principálky.
A zatímco Anna Sacherová s neodmyslitelným doutníkem, v doprovodu smečky bulteriérů a společně se svým personálem povyšuje hotel na legendu, setkávají se v jeho foyer dva nesourodé manželské páry: princ a princezna von Traunstein a berlínští nakladatelé Marta a Maxmilian Aderholdovi. Mezi suitami a chambres séparées Hotelu Sacher ve Vídni se rodí milostné drama lásky, nevěry a žárlivosti.
Naše katalogové číslo
299889
Počet stran
328
Vazba
pevná vazba
Rozměr
140×210 mm
Hmotnost
330 g
ISBN
9788024260068
Rok vydání
2018
Styl
romantický, psychologický, napínavý, historický
Jazyk
čeština
Překlad
Nakladatel
Knižní klub
Pro koho
pro ženy
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,0 / 5
1
0
1
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Ověřený zákazník
10.6.2020
Příběh odehrávající se ve Vídni od roku 1892. Anna Sacherová chce po smrti manžela pokračovat ve vedení hotelu a jde si rázně za svým. Zároveň se v hotelu potkávají dva nesourodé manželské páry. Spřádá se tak milostné drama lásky, nevěry a žárlivosti.
Kniha vznikla na základě dvoudílného filmu.

Kdo čeká, že se v této knize bude točit vše kolem hotelu Sacher, tak se plete. O hotelu tu jistá část je, ale jedná se spíše o osudy jeho návštěvníků. Je fakt, že se v knize stále něco děje, sledujeme hned několik osudů a také skutečné historické události.

Ale bohužel styl psaní mě neoslovil. Připadalo mi to, jako kdyby se slovo od slova opisoval scénář. Navíc co se zápletek týká, tak jsou velmi brzy prozrazeny a chybí tak větší napětí.

Každopádně i přes tyto nedostatky je to příjemné čtení, které mě dokonce nalákalo podívat se i na film. Ten byl fajn a jen mě utvrdil, že kniha je pouze přepsaný scénář.
reagovat

Nakladatelství Knižní klub

Obchodní název
Euromedia Group, a.s.
Adresa
Nádražní 762/32
150 00 Praha 5
Česká republika
Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.
Kniha: Malý princ (Antoine de Saint-Exupéry), 2022
Malý princ
  • Antoine de Saint-Exupéry