Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Academia 1966–2016 (Autorský kolektiv). Academia, 2016
Kniha: Academia 1966–2016 (Autorský kolektiv). Academia, 2016

Academia 1966–2016

  • Autorský kolektiv

V roce 1966, tedy před padesáti lety, začalo tehdejší Nakladatelství ČSAV, založené roku 1953, užívat název Academia. Od té doby vydalo úctyhodný počet zhruba čtyř a půl tisíce... Číst víc

Nakladatel
Academia, 2016
344 stran
6-7 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

V roce 1966, tedy před padesáti lety, začalo tehdejší Nakladatelství ČSAV, založené roku 1953, užívat název Academia. Od té doby vydalo úctyhodný počet zhruba čtyř a půl tisíce knih... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Cena: 265 Kč
Na objednávku
Dodání může trvat více než 30 dní
Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Svižný a hravý román o tvrdohlavosti, přátelství a odvaze. Kniha Zapálená starostka, která měla fištróna, Jonas Jonasson. NAKLADATEL Arkona, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

V roce 1966, tedy před padesáti lety, začalo tehdejší Nakladatelství ČSAV, založené roku 1953, užívat název Academia. Od té doby vydalo úctyhodný počet zhruba čtyř a půl tisíce knih, mezi jejichž autory bychom našli patrně všechny významné české vědce, reprezentující všechny vědní obory. Toto jubileum připomíná sborník sestavený z více než dvou desítek příspěvků autorů a spolupracovníků Nakladatelství Academia. Jejich úvahy, krátká vyznání, vzpomínky a glosy doplňuje kompletní bibliografie nakladatelství od roku 1966 do současnosti.
Naše katalogové číslo
227458
Počet stran
344
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
156×232 mm
Hmotnost
579 g
ISBN
9788020025487
Datum vydání
28. 1. 2016
Jazyk
čeština
Nakladatel
Academia
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Academia

Člověk nemůže správně myslet, správně milovat ani správně spát, pokud se správně nenajedl!
Kniha: Tři guineje / Vlastní pokoj (Virginia Woolfová), 2020
Tři guineje / Vlastní pokoj
  • Virginia Woolfová