Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Obchodní zákoník (Ivana Štenglová, Miloš Tomsa a Stanislav Plíva). C. H. Beck, 2009
Kniha: Obchodní zákoník (Ivana Štenglová, Miloš Tomsa a Stanislav Plíva). C. H. Beck, 2009

Obchodní zákoník

Komentář (12. vydání)

Dvanácté vydání tohoto úspěšného díla navazuje na vydání předchozí a rozšiřuje výklad především v oblasti práva obchodních společností a obchodního rejstříku. Ke zpřehlednění... Číst víc

Nakladatel
C. H. Beck, 2009
Počet stran
1375

Dvanácté vydání tohoto úspěšného díla navazuje na vydání předchozí a rozšiřuje výklad především v oblasti práva obchodních společností a obchodního rejstříku. Ke zpřehlednění díla přispěje to, že nadále bude samostatně zpracováván komentář ... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtenářský klub Maritnus. Naše kniha měsíce. Kniha Sybil header, Virginia Evans. NAKLADATEL Jota, 2026. Zjistit více

Více o knize

Dvanácté vydání tohoto úspěšného díla navazuje na vydání předchozí a rozšiřuje výklad především v oblasti práva obchodních společností a obchodního rejstříku. Ke zpřehlednění díla přispěje to, že nadále bude samostatně zpracováván komentář k partiím vyčleněným z obchodního zákoníku a začleněným do zvláštních zákonů, kterými jsou zákon : * č. 104/2008 Sb., o nabídkách převzetí * č. 125/2008 Sb., o přeměnách obchodních společností a družstev. Komentář samozřejmě bere v úvahu i významné novelizace týkající se podnikání na kapitálovém trhu, kolektivního investování a dalších souvisejících předpisů. Publikace je určena především právníkům, kteří zejména ocení výklad provázaný s judikaturou, doplněný o poznatky z aplikační praxe, ale jistě jej budou rádi využívat i ti podnikatelé, kteří chtějí respektovat všechny požadavky související s právem ES.
Naše katalogové číslo
62974
Počet stran
1375
Vazba
pevná vazba
Rozměr
142×228 mm
Hmotnost
1479 g
ISBN
9788074000553
Rok vydání
2009
Edice
Beckova edice komentované zákony
Jazyk
čeština
Nakladatel
C. H. Beck
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.
Kniha: Malý princ (Antoine de Saint-Exupéry), 2022
Malý princ
  • Antoine de Saint-Exupéry