Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieYoung adultOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 82 titulů

1.
Stephanie Oakes  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Keviniáni připravili sedmnáctiletou Minnow o všechno: o dvanáct let života, o její rodinu, o schopnost důvěřovat. A když se vzepřela, vzali jí i ruce. Teď je jejich Prorok mrtvý a celá keviniánská osada spálená na popel... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
John Boyne  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #8 AKCE
Brunovi se nechce opouštět starý dobrý pokojíček, školu a kamarády v Berlíně a stěhovat se do nového, osamělého a ponurého domu v tajemném místě jménem Aušic. Jenomže Fíra, nadřízený Brunova tatínka, tak rozhodl... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
3.
John Boyne  ·  Brio (2017)
TOP #87 (49)
Brunovi se nechce opouštět starý dobrý pokojíček, školu a kamarády v Berlíně a stěhovat se do nového, osamělého a ponurého domu v tajemném místě jménem Aušic. Jenomže Fíra, nadřízený Brunova tatínka, tak rozhodl a devítileté děti do podobných záležitostí (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Claire Hennessy  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA
Nemyslite si, že som strážny anjel. Nemám krídla, neznie tu nebeská hudba ani nesedím na mäkkom obláčiku. Sme tu len my dve so šéfkou (nie je to božská bytosť, to fakt nie). Ide o úlohu. Moju prvú. A dúfam, že bude jediná. Istej duši treba pomôcť. Volá... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 14%) po vydání (předběžně 28.7.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
5.
Barbora Bečvářová  ·  YOLi CZ (2016)
Lucii je devatenáct, má pár měsíců před maturitou a spoustu plánů do budoucna, když naprosto neplánovaně otěhotní. Po počáteční nejistotě se rozhodne dítě si nechat, i když vyrovnat se s tím, že z ní bude máma, není vůbec... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
John Green a David Levithan  ·  YOLi CZ (2016)
(12)
Chicago je dost velké město a dva středoškoláky z jeho opačných konců může dohromady svést leda náhoda. A aby se navíc ti dva jmenovali úplně stejně, totiž Will Grayson, musí ta náhoda být hodně veliká. Jenže opravdový spád věci naberou teprve tehdy... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
7.
Becky Albertalli  ·  YOLi CZ (2017)
(3)
Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
8.
Stephen Chbosky  ·  Brio (2016)
NA SKLADĚ (85)
Když člověk stojí v koutě, může si všimnout spousty úžasných věcí. Ale pak přijde chvíle, kdy je třeba vykročit na parket a začít opravdu žít. Strhujícímu románu Stephena Chboskeho o dilematu mezi... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
9.
Robert L. Stine  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Rachel Martinovou přátelé varovali, ať na narozeninovou párty Brendana Feara, která se koná v letním sídle jeho rodiny na tajemném ostrově, nechodí. Jenže Rachel je do Brendana zakoukaná a má radost z toho, že ji pozval. (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
10.
Stephanie Oakes  ·  Host (2017)
Keviniáni připravili sedmnáctiletou Minnow o všechno: o dvanáct let života, o její rodinu, o schopnost důvěřovat. A když se vzepřela, vzali jí i ruce. Teď je jejich Prorok mrtvý a celá keviniánská osada spálená na popel. Detektivovi z FBI je zřejmé, že.. (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
J. Lynn a Jennifer L. Armentrout  ·  Baronet (2016)
(1)
Pro někoho může být mlčenlivost zbraní. Pro Mallory „Myšku“ Dodgeovou představuje štít. Naučila se, že nejlepším způsobem, jak přežít, je neříkat nic. Přestože od její noční můry uplynuly už čtyři roky, dělá si starosti, že svůj strach nikdy nepřekoná... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
J. Lynn a Jennifer L. Armentrout  ·  Baronet (2016)
Ella se před pár měsíci rozešla se svým přítelem Gavinem. Na začátku nového školního roku se s kamarádkou Linds rozhodnou, že si poslední rok na střední škole užijí naplno. Ovšem cestou z večírku je Ella přepadena neznámým útočníkem a všechno se změní... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Melissa Keil  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Sam Kinnison je geek a vůbec mu to nepřekáží. Má svoje hororové filmy, svoje potrhlé kámoše a taky World of Warcraft. Pokud se u jeho dveří neobjeví samotná princezna Leia, nepovažuje za nutné existenci ženského pohlaví jakkoliv řešit. Pak ale potká... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Ivana Peroutková  ·  CooBoo (2017)
Konečně bude zachráněna! Ivaně se splnil sen – nejenže se dostala na Filozofickou fakultu a studuje divadelní vědu, ale jede na jazykový kurz do Francie. Do sladké Francie, na Západ, za hranice, které si myslela, že nikdy nepřekročí. Vyráží do... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Ruta Sepetys  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ (5)
V roce 1945 se druhá světová válka chýlila ke svému konci a poblíž Východního Pruska se tisíce uprchlíků vydalo na pouť za svobodou a většina z nich měla co skrývat. Mezi nimi i Joana, Emilia a Florian, jejichž cesty se zkřížily na lodi, která... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Sara Shepard  ·  BB/art (2016)
Pětice dívek má zato, že nemají nic společného... Až jednoho dne zjistí, že všechny svorně nesnášejí bohatého neomaleného kluka jménem Nolan. Každé z nich totiž ublížil. A tak naplánují dokonalou vraždu – hypotetickou vraždu, pochopitelně... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Jasmine Warga  ·  Argo (2016)
(1)
Když máte pocit, jako byste místo srdce měli zoufale bezednou černou díru, která všechno spolkne, jaký smysl má každé ráno znovu vstávat? Aysel už nechce žít – čeká jen na vhodný okamžik, aby se rozžehnala se životem. Nemá ale od (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Courtney Cole  ·  CooBoo (2015)
(9)
Jmenuju se Calla Priceová. Je mi osmnáct a je mě jen půl. Moje druhá polovina – moje dvojče, můj bratr Finn – je blázen. Miluju ho. Víc než život, víc než cokoli. A i když se děsím toho, že mě stáhne s sebou dolů, jsem jediná, kdo ho může... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
John Boyne  ·  Slovart (2014)
NA SKLADĚ (49)
Príbehy nevinnosti existujú aj v tej najdesivejšej realite. Toto je príbeh dvoch chlapcov v časoch, ktoré nemôžu nijako ovplyvniť. Začína sa v Berlíne roku 1942. Jedného... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Jay Asher  ·  Slovart (2017)
(21)
Najoceňovanejšia tínedžerská kniha posledného desaťročia. Moderná klasika tínedžerskej literatúry 21. storočia. Clay Jensen objaví jedného dňa pred... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání (předběžně 31.7.2017) posíláme do 7 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička