popis
Ostatní

Knihy Děti a mládež Beletrie Young adult Ostatní

V podkategorii Ostatní se nachází 67 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Ten, kdo stojí v koutě
Stephen Chbosky  ·  Brio (2016)
TOP #66  (82)
Když člověk stojí v koutě, může si všimnout spousty úžasných věcí. Ale pak přijde chvíle, kdy je třeba vykročit na parket a začít opravdu žít. Strhujícímu románu Stephena Chboskeho o dilematu mezi... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
2.
Chlapec v pruhovaném pyžamu
John Boyne  ·  Brio (2017)
TOP #67  (48)
Brunovi se nechce opouštět starý dobrý pokojíček, školu a kamarády v Berlíně a stěhovat se do nového, osamělého a ponurého domu v tajemném místě jménem Aušic. Jenomže Fíra, nadřízený Brunova tatínka, tak rozhodl a devítileté děti do podobných záležitostí (více o titulu)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Posvátné lži Minnow Blyové
Stephanie Oakes  ·  Host (2017)
TOP #82  
Keviniáni připravili sedmnáctiletou Minnow o všechno: o dvanáct let života, o její rodinu, o schopnost důvěřovat. A když se vzepřela, vzali jí i ruce. Teď je jejich Prorok mrtvý a celá keviniánská osada spálená na popel. Detektivovi z FBI je zřejmé, že.. (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
4.
Probuzení Simona Spiera
Becky Albertalli  ·  YOLi CZ (2017)
SKLADEM  
Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
5.
Geek Girl 2
Holly Smale  ·  Argo (2017)
Hodně zvláštní modelkou. Harriet už ví, že modeling ji nezmění, nestane se díky němu oblíbenou, nepřestane být geek, šprtka a mimoňka. Už ví, že být jediný lední medvěd uprostřed deštného pralesa, není tak strašné. Ví taky, že průměrný člověk sní za rok.. (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
6.
Francouzská jízda
Ivana Peroutková  ·  CooBoo (2017)
Konečně bude zachráněna! Ivaně se splnil sen – nejenže se dostala na Filozofickou fakultu a studuje divadelní vědu, ale jede na jazykový kurz do Francie. Do sladké Francie, na Západ, za hranice, které si myslela, že nikdy nepřekročí. Vyráží do... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Will Grayson, Will Grayson
David Levithan, John Green  ·  YOLi CZ (2016)
(3)
Chicago je dost velké město a dva středoškoláky z jeho opačných konců může dohromady svést leda náhoda. A aby se navíc ti dva jmenovali úplně stejně, totiž Will Grayson, musí ta náhoda být hodně veliká. Jenže opravdový spád věci naberou teprve tehdy... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Nocte
Nocte  
Courtney Cole  ·  CooBoo (2015)
(9)
Jmenuju se Calla Priceová. Je mi osmnáct a je mě jen půl. Moje druhá polovina – moje dvojče, můj bratr Finn – je blázen. Miluju ho. Víc než život, víc než cokoli. A i když se děsím toho, že mě stáhne s sebou dolů, jsem jediná, kdo ho může... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
Navždy a věčně
Jennifer L. Armentrout, J. Lynn  ·  Baronet (2016)
Pro někoho může být mlčenlivost zbraní. Pro Mallory „Myšku“ Dodgeovou představuje štít. Naučila se, že nejlepším způsobem, jak přežít, je neříkat nic. Přestože od její noční můry uplynuly už čtyři roky, dělá si starosti, že svůj strach nikdy nepřekoná... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Nalezení ztracené Marty
Caroline Wallace  ·  Jota (2016)
Marta je ztracená. Je ztracená od chvíle, kdy ji jako miminko našli v kufru ve vlaku. Od té doby čeká v kanceláři ztrát a nálezů na liverpoolském nádraží. Je to už šestnáct let a Marta, které dali jméno Ztracená, stále doufá, že se o ni někdo přihlásí... (více o titulu)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
Seznam mrtvých
Jennifer L. Armentrout, J. Lynn  ·  Baronet (2016)
Ella se před pár měsíci rozešla se svým přítelem Gavinem. Na začátku nového školního roku se s kamarádkou Linds rozhodnou, že si poslední rok na střední škole užijí naplno. Ovšem cestou z večírku je Ella přepadena neznámým útočníkem a všechno se změní... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
12.
V tomto domě straší
John Boyne  ·  Plus (2016)
(3)
Román V tomto domě straší od irského spisovatele Johna Boynea, který proslul celosvětově knížkou pro děti Chlapec v pruhovaném pyžamu, je strhující poctou duchařským příběhům z devatenáctého století. Boyne mistrně využívá prostředky... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
My ostatní tu prostě žijem
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2016)
A co když nepatříš mezi vyvolený? Mezi ty, co maj za úkol zlikvidovat zombíky nebo bojovat s duchomorama (nebo co má to modrý světlo a všechny ty mrtvoly zase sakra znamenat... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Roztomilé malé lhářky 16: Nemilosrdné
Sara Shepard  ·  BB/art (2016)
V pensylvánském Rosewoodu začalo léto, ale koho by letos zajímalo slunění u bazénu či grilování na zahradě! Událostí číslo jedna, která zastínila všechno ostatní, je totiž soudní proces se čtveřicí dívek obažalovaných z úkladné a zvlášť bezcitné vraždy... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Perfekcionistky
Sara Shepard  ·  BB/art (2016)
Pětice dívek má zato, že nemají nic společného... Až jednoho dne zjistí, že všechny svorně nesnášejí bohatého neomaleného kluka jménem Nolan. Každé z nich totiž ublížil. A tak naplánují dokonalou vraždu – hypotetickou vraždu, pochopitelně... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Geek Girl
Holly Smale  ·  Argo (2016)
(2)
Harriet ví, že kočka má v uchu 32 svalů, že člověk se průměrně patnáctkrát za den směje, že jednou ze složek dynamitu jsou burské oříšky. Žije si zkrátka ve svém světě vědomostí a znalostí o všem možném a skutečný život jí jaksi nic neříká. (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
17.
The Darkest Corners (v českém jazyce)
Kara Thomas  ·  CooBoo (2017)
PŘIPRAVUJEME
Ve Fayette v Pensylvánii číhají v každém koutě duchové. Tessa odsud odešla, když jí bylo devět let, a od té doby se usilovně snaží nemyslet na to, co se tady to osudové poslední léto stalo. Potlačuje myšlenky na věci tak temné, že když... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.8.2017
18.
Běsnící světlo
Estelle Laure  ·  Leda (2016)
Lucille dovedou potrápit hluboké duševní zmatky, až neví kudy kam. Její rodiče selhali a ona se ze dne na den ocitla bez pomoci sama s malou sestrou. Musí čelit zraňujícím aspektům lidské existence, zvlášť když si dala slovo, že malou Wren udrží ve své... (více o titulu)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Zahrada spáčů
Lisa Heathfield  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Vše, co Pearl za svůj krátký život poznala, se dá vyjádřit jediným slovem – Seed. Tak se nazývá uzavřená komunita, ve které se narodila. Řídí ji Papa S., duchovního vůdce, kterého všichni milují a uctívají.Když je Pearl patnáct let, přistěhuje se ... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Nechovej se jako pitomec
Meghan Doherty  ·  YOLi CZ (2016)
Vtipně pojatá etiketa pro dospívající a mladé dospělé, s retro obrázky a věcnými radami, jak se chovat v nejrůznějších společenských situacích, do nichž se člověk dostává v soukromém životě, ve škole i v práci. (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička