Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Sarah J. Maas

Spisovatelka Sarah J. Maas se narodila v New Yorku, momentálně žije se svým manželem v Pensylvánii. Vystudovala Hamilton College se zaměřením na tvůrčí psaní, jako vedlejší obor si zvolila religionistiku. Je autorkou populární young-adult série Skleněný trůn. Její první verzi napsala už v šestnácti letech. Byla přeložena do třiadvaceti jazyků a je označována jako jedna z mezinárodně nejlépe prodávaných sérií. Na její úspěch navázala sérií Dvůr trnů a růží, jenž je volných retellingem Krásky a zvířete.

Více informací

Od autora Sarah J. Maas máme v nabídce 48 titulů

1.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #11 (13)
Dlouhá cesta k trůnu teprve začala, ale už nyní je jasné, že bude plná zrady, nepřátelství a nevraživosti. Pokud si chce Aelin udržet korunu a ochránit své království, musí se spojit s lidmi, kteří až do teď byli nepřáteli, a musí bojovat proti... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
2.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
AKCE (65)
Celaena přežila smrtící soutěž i srdcervoucí ztrátu, ale zaplatila za to strašnou cenu. Teď musí cestovat do neznámé země a čelit zdrcující pravdě – pravdu o svém dědictví, která by mohla její život změnit navždy. Mezitím se na obzoru shromažďují.. (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2017)
NA SKLADĚ (3)
Looming war threatens all Feyre holds dear in the third volume of the #1 New York Times bestselling A Court of Thorns and Roses series. Feyre has returned to the Spring Court, determined to gather information on Tamlin's ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
AKCE (78)
Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ (55)
Úžasný a mrazivý příběh na motivy příběhu Krásky a Zvířete. Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, odvleče ji podivný tvor do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že únosce není zvíře, ale Tamlin – jedna z... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
6.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2017)
NA SKLADĚ
Chaol Westfall has always defined himself by his unwavering loyalty, his strength, and his position as the Captain of the Guard. But all of that has changed since Aelin shattered the glass castle, since Chaol's men were slaughtered, since ... (více o knize)
Naše cena: 268 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
7.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2017)
(1)
The #1 New York Times bestselling A Court of Thorns and Roses series is brought to life in this stunning new colouring book. This must-have companion invites readers to experience and colour in the vivid imagery of Sarah J. Maas's ... (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2015)
AKCE (28)
V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se tím nejlepším zabijákem na... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 6 dnů
9.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ AKCE (31)
Ztratila všechny, které milovala. Celaena Sardothien se vrací zpátky do říše a jediné, po čem touží, je pomsta. Brzy si ovšem uvědomí, že ve hře je mnohem víc – musí osvobodit prince Doriana, kterého... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
10.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (23)
Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid. A stejně tak nemůže zapomenout ani na... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ AKCE (6)
Sbírka povídek/novel odehrávající se ve světě Skleněného trůnu. Celaena Sardothien je nejobávanější zabiják v celém království. I když pracuje společně s ostatními zabijáky sídlícími v Tvrzi vrahů, důvěřuje jen sama sobě a... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
12.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
Srdce z ledu. Vůle z oceli. Nelítostný boj začíná. V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se... (více o knize)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2016)
NA SKLADĚ (23)
Feyre survived Amarantha's clutches to return to the Spring Court - but at a steep cost. Though she now has the powers of the High Fae, her heart remains human, and it can't forget the terrible deeds she performed to save Tamlin's people... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
(9)
Ponořte se do podivuhodného světa Skleněné trůnu autorky Sarah J. Maasové. Calaena na střechách Zlomuvalu, Chaol v královských zahradách, Manon na hřbetě svého wyverna a mnoho... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2016)
NA SKLADĚ (13)
The long path to the throne has only just begun for Aelin Galathynius. Loyalties have been broken and bought, friends have been lost and gained, and those who possess magic find themselves at odds with those don't... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2015)
(55)
Feyre's survival rests upon her ability to hunt and kill - the forest where she lives is a cold, bleak place in the long winter months. So when she spots a deer in the forest being pursued by a wolf, she cannot resist fighting it for the flesh... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2012)
(88)
Meet Celaena Sardothien. Beautiful. Deadly. Destined for greatness. In the dark, filthy salt mines of Endovier, an eighteen-year-old girl is serving a life sentence... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Sarah J. Maas  ·  Slovart (2015)
NA SKLADĚ (88)
Prvá časť novej epickej fantasy ságy. Séria Trón zo skla bude veľkolepá, šesťdielna epická fantasy. V krajine bez akejkoľvek mágie, kde vládne krutý kráľ, je na... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Sarah J. Maas  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (27)
Exkluzívna novela k sérii Trón zo skla, ktorá odhaľuje zaujímavé epizódy z tajnej minulosti Celaeny Sardothien, hrdinky šesťdielnej série Trón zo skla... (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
20.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2014)
NA SKLADĚ (65)
Lost and broken, Celaena Sardothien’s only thought is to avenge the savage death of her dearest friend: as the King of Adarlan’s Assassin, she is bound to serve this tyrant, but he will pay for what he did... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička