Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Sarah J. Maas

Spisovatelka Sarah J. Maas se narodila v New Yorku, momentálně žije se svým manželem v Pensylvánii. Vystudovala Hamilton College se zaměřením na tvůrčí psaní, jako vedlejší obor si zvolila religionistiku. Je autorkou populární young-adult série Skleněný trůn. Její první verzi napsala už v šestnácti letech. Byla přeložena do třiadvaceti jazyků a je označována jako jedna z mezinárodně nejlépe prodávaných sérií. Na její úspěch navázala sérií Dvůr trnů a růží, jenž je volných retellingem Krásky a zvířete.

Více informací

Od autora Sarah J. Maas máme v nabídce 42 titulů

1.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2017)
NOVINKA TOP #36
Looming war threatens all Feyre holds dear in the third volume of the #1 New York Times bestselling A Court of Thorns and Roses series. Feyre has returned to the Spring Court, determined to gather information on Tamlin's ... (viac o titule)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 2. 5. 2017) posíláme do 24 hodin
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
2.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #20
Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid. A stejně tak nemůže zapomenout ani na... (viac o titule)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
3.
Sarah J. Maas  ·  Slovart (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (17)
Nová fantasy séria od autorky megaúspešnej série Trón zo skla! Keď devätnásťročná lovkyňa Feyre zabije v lese vlka, na prah jej domu dorazí nebezpečný netvor, ktorý sa dožaduje odplaty... (viac o titule)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
4.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
(17)
Celaena přežila smrtící soutěž i srdcervoucí ztrátu, ale zaplatila za to strašnou cenu. Teď musí cestovat do neznámé země a čelit zdrcující pravdě – pravdu o svém dědictví, která by mohla její život změnit navždy. Mezitím se na obzoru shromažďují.. (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ
Sbírka povídek/novel odehrávající se ve světě Skleněného trůnu. Celaena Sardothien je nejobávanější zabiják v celém království. I když pracuje společně s ostatními zabijáky sídlícími v Tvrzi vrahů, důvěřuje jen sama sobě a... (viac o titule)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
6.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
Srdce z ledu. Vůle z oceli. Nelítostný boj začíná. V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se... (viac o titule)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
(17)
Úžasný a mrazivý příběh na motivy příběhu Krásky a Zvířete. Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, odvleče ji podivný tvor do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že únosce není zvíře, ale Tamlin – jedna z... (viac o titule)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2015)
(24)
V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se tím nejlepším zabijákem na... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2016)
NA SKLADĚ (2)
The long path to the throne has only just begun for Aelin Galathynius. Loyalties have been broken and bought, friends have been lost and gained, and those who possess magic find themselves at odds with those don't... (viac o titule)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
10.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
(5)
Ztratila všechny, které milovala. Celaena Sardothien se vrací zpátky do říše a jediné, po čem touží, je pomsta. Brzy si ovšem uvědomí, že ve hře je mnohem víc – musí osvobodit prince Doriana, kterého... (viac o titule)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2014)
NA SKLADĚ (17)
Lost and broken, Celaena Sardothien’s only thought is to avenge the savage death of her dearest friend: as the King of Adarlan’s Assassin, she is bound to serve this tyrant, but he will pay for what he did... (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
(20)
Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2013)
NA SKLADĚ (20)
Eighteen-year-old Celaena Sardothien is bold, daring and beautiful – the perfect seductress and the greatest assassin her world has ever known. But though she won the King’s contest and became his champion, Celaena has been granted ... (viac o titule)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
14.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2016)
NA SKLADĚ (3)
Feyre survived Amarantha's clutches to return to the Spring Court - but at a steep cost. Though she now has the powers of the High Fae, her heart remains human, and it can't forget the terrible deeds she performed to save Tamlin's people... (viac o titule)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2015)
(5)
Sarah J. Maas's New York Times bestselling Throne of Glass series reaches new heights in this sweeping fourth volume. Everyone Celaena Sardothien loves has been taken... (viac o titule)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2016)
For the first time, fans of Sarah J. Maas's sweeping New York Times bestselling Throne of Glass saga can experience the vivid imagery of her expansive world. Celaena battling the ridderak in the catacombs, ... (viac o titule)
Naše cena: 344 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
Ponořte se do podivuhodného světa Skleněné trůnu autorky Sarah J. Maasové. Calaena na střechách Zlomuvalu, Chaol v královských zahradách, Manon na hřbetě svého wyverna a mnoho... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2014)
NA SKLADĚ
Celaena Sardothien is Adarlan's most feared assassin. As part of the Assassins' Guild, her allegiance is to her master, Arobynn Hamel, yet Celaena listens to no one and trusts only her fellow killer-for-hire, Sam. (viac o titule)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
19.
Sarah J. Maas  ·  Bloomsbury (2012)
NA SKLADĚ (27)
Meet Celaena Sardothien. Beautiful. Deadly. Destined for greatness. In the dark, filthy salt mines of Endovier, an eighteen-year-old girl is serving a life sentence... (viac o titule)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Sarah J. Maas  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (17)
Celaena sa už vysporiadala s nebezpečnými protivníkmi i so srdcom rozlámaným na márne kúsky. Teraz myslí len na pomstu, no ako kráľova šampiónka musí slúžiť podlému tyranovi, ktorý má všetko na svedomí. Kapitán kráľovskej gardy... (viac o titule)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička