Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Historie

Momentálně se v této nabídce nachází 8351 titulů

1.
Anders Rydell  ·  Kniha Zlín (2017)
NOVINKA
Večer 10. května 1933 vzplály po celém Německu hranice. Shořely na nich knihy Marxe, Manna, Brechta, Hemingwaye a dalších spisovatelů, kteří prý ztělesňovali dekadentní životní styl Výmarské republiky. V skrytu za plápolajícími plameny se však... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
2.
Čeněk Klos  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Po vypuknutí první světové války byl Čeněk Klos odveden do rakousko-uherské armády a poslán na východní frontu. Jako český vlastenec však při první příležitosti v únoru 1915 přeběhl na ruskou stranu. Byl poslán do zajateckého... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
3.
Čtení o hradech, zámcích a městech  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Eduard Petiška  ·  Supraphon (2017)
Audiokniha Čtení o hradech, zámcích a městech - obsahuje čtivé a dobrodružné příběhy z našich dějin, které jsou podány poutavou formou přístupnou malým i velkým posluchačům. (více o audioknize)
Naše cena: 139 Kč ihned ke stažení
4.
Břetislav Ditrych  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vyhlazovací koncentrační tábor Osvětim-Březinka je známý z řady publikací i osobních a písemných svědectví těch, kteří kruté věznění přežili. Na krakovském předměstí Plaszów, jen několik desítek kilometrů od Osvětimi... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
5.
Jiří Doležel  ·  Jiří Doležel (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Desátky dnes pokládají někteří lidé za základ prosperity; pro jiné jsou jen symbolem temného středověku. Desátky jsou přitom i dnes spojeny s mnoha otázkami, například: Co měly společného s vyvražděním obyvatel ze Stedingu?... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč ihned ke stažení
6.
Půlstoletí s Cimrmanem  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Zdeněk Svěrák  ·  Radioservis (2017)
Půlstoletí s Cimrmanem - audioverze unikátní knížky, která vychází při příležitosti padesáti let Divadla Járy Cimrmana, přibližuje neznámou tvář nejslavnějšího českého divadelního souboru. (více o audioknize)
Naše cena: 229 Kč ihned ke stažení
7.
Stevan Jakovljević  ·  Srbské sdružení sv. Sáva (2017)
NOVINKA
III. svazek epopeje z hirdinného boje srbského lidu za Velké války... (více o knize)
Naše cena: 581 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Václav Fiala  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2017)
NOVINKA
Druhé přepracované a rozšířené vydání znovu provází čtenáře rakouskou metropolí. Částečně splácí velký dluh, který stále máme vůči hlavnímu městu našeho jižního souseda, kterým prošly statisíce našich krajanů... (více o knize)
Naše cena: 373 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Martina Ponížilová  ·  Dokořán (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Blízký východ je vysoce nestabilním a konfliktním regionem, tedy oblastí častého výskytu mezistátních i vnitrostátních konfliktů a s tím spojené spirály zbrojení a napjatých vztahů mezi státy. Autorka ve své knize předkládá... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
10.
Svatopluk Čech  ·  Socha (2017)
NOVINKA
entokrát míří Svatopluk Čech ve své fantazii do opačné strany časoprostoru, pan Brouček se nám opět trochu opil a skončil v prázdném sudu Würflova sklepa, pod hospodou Na Vikárce. Na tom by nebylo zase nic tak divného, ale pan Brouček s (více o audioknize)
Naše cena: 95 Kč ihned ke stažení
11.
Libuše Koubská  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jedním z výchozích bodů knihy, mapující období let 1880–1953, je deník válečného zajatce Josefa Bačovského, který jako rakouský domobranec prošel několika těžkými bitvami 1. světové války a poté padl do ruského zajetí. (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
12.
Pravý výlet pana Broučka do Měsíce  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Svatopluk Čech  ·  Socha (2017)
NOVINKA
Pan Brouček je zámožným panem domácím na Starém Městě v Praze a je denním hostem hradčanské hospůdky Na Vikárce… Tuto skutečnost si vybral Svatopluk Čech jako nevyčerpatelný zdroj neuvěřitelných příhod, které se staly panu domác (více o audioknize)
Naše cena: 95 Kč ihned ke stažení
13.
Emil Šimončík  ·  Múzeum SNP (2017)
NOVINKA
Populárno-náučná publikácia Emila Šimončíka čitateľsky zaujímavo vykresľuje počiatky leteckých aktivít na Pohroní v kontexte budovania československého civilného... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Miroslav Polreich  ·  Petrklíč (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #53 (1)
Kniha Miroslava Polreicha je ojedinělým a unikátním svědectvím o mezinárodně politických událostech poslední doby. Rozkrývá pozadí a dává přehled o politické geografii rozhodujících diplomatických postupů... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
15.
Ladislav Tkáčik  ·  Minor (2017)
NOVINKA
Človek je tak, že býva, či natoľko, nakoľko býva. Bývanie je totiž základným ľudským bytostným rysom. Žiaľ, bytnosť bývania nám zostáva skrytá, zastretá a zabudnutá natoľko, nakoľko náš pohľad lipne výlučne na... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Ivan Stadtrucker  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Národná inštitúcia STV si určite zaslúži svoj vlastný životopis. Bývalý riaditeľ slovenskej televízie Prof. Ing. Ivan Stadtrucker, Csc. sa podujal na zostavenie a napísanie dejín.... (více o eknize)
Naše cena: 206 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
17.
Gaius Iulius Caesar  ·  Naše vojsko (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Nové vydání knihy Zápisky o válce Galské je nejznámějším a nejvýznamnějším dílem římského vojevůdce Gaia Iulia Caesara. V sedmi knihách psaných ve třetí osobě popisuje nejen svá tažení a bitvy, ale i přírodu a zvyky Gálů... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
18.
Miroslav Ivanov  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #69
Rekonstrukce příprav a průběhu atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha provedeného českými výsadkáři 27. května 1942 v Praze. Kniha o hrdinném činu, který odstartoval kruté represe nacistického režimu... (více o eknize)
Naše cena: 154 Kč ihned ke stažení
19.
Igor Dobrovolný, Martin Kleskeň a Milan Brandejský  ·  Hemibos Ante Portas (2017)
NOVINKA
Porovnajte si ako sa zmenili niektoré miesta mesta Martin. Na päťdesiatke fotografií bude možné vidieť zmeny... (více o knize)
Naše cena: 452 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 30.6.2017) posíláme do 11 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
20.
Juraj Krištofík  ·  Múzeum SNP (2017)
NOVINKA
Publikácia mladého historika Juraja Krištofíka precízne a pútavo mapuje spoločenskú situáciu a predpoklady odboja a partizánskeho hnutia v kopaničiarskom regióne Bielych Karpát v širšom... (více o knize)
Naše cena: 345 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 418

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička