Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Martinus.cz TOP 50 - Audioknihy

Vysvětlivky: Stoupá   Klesá   ~ Nezměněné pořadí

Inspirujte se výběrem těch nejpopulárnějších titulů, které za posledních 14 dní zaujaly v Česku nejvíce lidí. Nejde jen o nějaký obyčejný žebříček prodejnosti, tituly jsou seřazené nejen podle počtu prodaných kusů, ale i podle poštu lidí, kteří si je na Martinus.cz koupili.

1.
37 dní TOP50 ~
Korene zla  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) SK
Dominik Dán  ·  Publixing Ltd (2017)
(16)
Vražda na druhom brehu je vyriešená, vrah je zatknutý, oddelenie vrážd si môže na svoje konto pripísať ďalší úspech. Dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať pokojnou cestou, no ako sa o pár dní ukáže, (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
2.
53 dní TOP50
Cikánské pohádky  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Marie Voříšková  ·  AudioStory (2016)
Romské pohádky jsou prastarého původu. Vznikly z mýtů romského kmene, který kdysi opustil snad úpatí nebetyčného Himaláje, snad břeh posvátného Gangu, či dolního Indu... (více o audioknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
3.
124 dní TOP50
Pátá žena  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Henning Mankell  ·  OneHotBook (2017)
Šestý díl série případů komisaře Wallandera. (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
4.
32 dní TOP50
Paula Hawkins  ·  OneHotBook (2017)
NA SKLADĚ
Je Beckford místem sebevražd? Nebo se tu lze jen snadno zbavit potížistek? Malé městečko Beckford obtáčí řeka, jejíž tichá zátočina vytváří tůň, nad kterou strmí vrcholky skal. Její poklid je však jen zdánlivý - smrt tu během... (více o audioknize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
5.
43 dní TOP50
Zmizet  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Petra Soukupová  ·  OneHotBook (2016)
Audiokniha Zmizet jsou tři příběhy vyprávěné z pohledu dětí, které se snaží vyrovnat s osamělostí, nepochopením a neuspořádanými rodinnými poměry. (více o audioknize)
Naše cena: 249 Kč ihned ke stažení
6.
251 dní TOP50
Švábi  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jo Nesbo  ·  OneHotBook (2016)
V jednom bangkockém nevěstinci je nalezen norský velvyslanec v Thajsku. V zádech má nůž a v aktovce pedofilní pornosnímky. Na ministerstvu zahraničí v Oslu vypukne panika, neboť velvyslanec měl úzké vazby na norského premiéra. (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
7.
138 dní TOP50
Lovec králíků  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Lars Kepler  ·  OneHotBook (2017)
(1)
Šestý díl detektivní série s komisařem Joonou Linnou. (více o audioknize)
Naše cena: 329 Kč ihned ke stažení
8.
170 dní TOP50
Zen a hotovo  AUDIOKNIHA (NA CD)
Leo Babauta  ·  Progres Guru (2015)
Soustředí se na praktické změny návyků, které lze uplatnit samy o sobě, ale které jsou vhodné i pro práci v jiných systémech. Pomůže vám vytvořit si nové návyky a změnit již používané, jeden po druhém, strukturovaně... (více o audioknize)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
50 dní TOP50
Ďáblův sluha  AUDIOKNIHA (NA CD)
Vlastimil Vondruška  ·  Tympanum (2017)
Mocný jihočeský velmož Oldřich z Hradce se soukromě obrátí na královského prokurátora a správce severních Čech Oldřicha z Chlumu s prosbou o pomoc. Na jeho panství se totiž začaly dít věci, které jsou nejen proti lidskému rozumu, ale i proti křesťanské... (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
393 dní TOP50
Astrid Lindgren  ·  Radioservis (2013)
Pipi má nevšední jméno, chování i vzezření a navíc bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města. Přijměte spolu s jejími kamarády Anitou a Tomíkem pozvání k mnohým dobrodružstvím... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
264 dní TOP50
Zabijáci (CD mp3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Jussi Adler-Olsen  ·  OneHotBook (2015)
(8)
Druhý díl úspěšné detektivní řady dánského spisovatele Jussiho Adlera-Olsena o oddělení Q, zabývajícím se nevyřešenými či odloženými případy, vychází jako audiokniha Zabijáci v podání Igora Bareše, který se výtečně zhostil i četby předchozího... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
116 dní TOP50
Jung Chang  ·  Radioservis (2016)
Autorka světově proslulého bestselleru Divoké labutě Jung Chang vytvořila se svým manželem, historikem Jonem Hallidayem, vskutku monumentální dílo zasvěcené té nejzápornější postavě dějin 20. století Mao Ce-tungovi... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
142 dní TOP50 ~
Sára - Kniha první  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jerry Hicks a Esther Hicks  ·  Synergie (2016)
Když se zaposloucháte do příběhu v jedinečné dramatizaci Petry Výtvarové Krausové, zjistíte, že zdaleka není určen jen pro děti. Připomíná nám důležitost oceňování, vnímání přítomného okamžiku a srozumitelnou, hravou formou (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
14.
31 dní TOP50
Ve slepé uličce  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Henning Mankell  ·  OneHotBook (2016)
Pátý díl proslulé série mezinárodně nejprodávanějšího švédského autora. Nastaly slunné dny jako stvořené pro prázdniny ve dvou a Wallander se chystá na dovolenou s novou přítelkyní. Jenže letní pohoda nemilosrdně skončí, když s (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
15.
36 dní TOP50 ~
Krev na sněhu  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jo Nesbo  ·  OneHotBook (2017)
Olav Johansen nedokáže jezdit autem nenápadně ani pomalu, má měkké srdce, v afektu ztrácí hlavu, je mizerný v matematice a také trochu dyslektik. K čemu by se tak v Oslu sedmdesátých let mohl hodit? Je to skvělý zabiják. Nemusí přitom (více o audioknize)
Naše cena: 259 Kč ihned ke stažení
16.
33 dní TOP50 ~
Rudý kapitán  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Dominik Dán  ·  Publixing Ltd (2017)
Při rekonstrukci starého hřbitova objevili dělníci v jedné z rakví lebku, do níž byl vražen velký hřebík. Bylo jasné, že nebožtík zemřel násilnou smrtí. Na místo hrůzného nálezu byli přivolání detektivové z oddělení vražd - (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
17.
102 dní TOP50 ~
Blanche Caffiere  ·  Popron music (2010)
Životní a úsměvný optimismus slavné spisovatelky Betty MacDonaldové ve vzpomínkách její dlouholeté přítelkyně Blanche Caffiereové. Laskavost, moudrost, vtip, který pomůže překonat překážky a nástrahy, ... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
93 dní TOP50 ~
Věra Höppnerová  ·  Fraus (2011)
Audionahrávka k učebnici Němčina pro jazykové školy 2. (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč posíláme do 5 dnů
19.
228 dní TOP50 ~
Adam Drda a Mikuláš Kroupa  ·  Post Bellum (2011)
Na CD Příběhy 20. století: Strhující osudy lidí, kteří se nevzdali najdete tyto rozhovory: Člověk, který spadl do vody Jak děti zachránili svého otce – ministra Ladislava Karla Feierabenda. Krycí jméno Margita Příběh židovské odbojářky Štefánie Loránd (více o audioknize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
20.
245 dní TOP50 ~
Hrůzostrašné pohádky  AUDIOKNIHA (NA CD)
Jiří Žáček  ·  Tympanum (2012)
Proč hrůzostrašné pohádky? Pohádky, jak víme, mají rády nejen naše ratolesti, ale i my, dospělí. Vždy v nich totiž vítězí dobro nad zlem, což nebývá ve skutečném životě pravidlem. (více o audioknize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička