Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?
Založit si profilOblíbené literární žánry
Oblíbení autoři
Moje srdcovky
Moje aktivity
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Ach, Nesbo ma nemôže sklamať. Síce mam trochu de javu s tou smrťou dieťaťa ale rozhodne takéto jeho knihy ma bavia. Už sa teším na pokračovanie.
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Akože zabiť Líšku, to vážne? Keď sa mi to začínalo páčiť, odbabrat ďalšiu postavu. No neviem ci to je čítaním Dana a Neuera ale toľko nezmyslov vo vyšetrovaní... Všetci chodia po samom a každý vyklopí všetko naraz. Mala som zvieratká rada ale neviem, či kúpim ďalšiu knihu.
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Stále dosť dobré, miestami sa dej natahoval resp.nedavalo zmysel prečo je to tam zahrnuté, ale ten nečakaný koniec to asi vyvážil. A slovo brutálny tam bolo použité toľko krát, že sa mi o ňom už aj snívalo.
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Kniha kupovaná na blind, s dobrými recenziami ma dostala. Táto prvá kniha ma bavila viac ako tŕňová Maasovka aj keď prekvapivo dosť smrti pripomínajúce skôr Hry o trony ako ženskú pisatelku.
Nesbo nesklamal, aj keď ten koniec sa nejak tak dal tušiť, čo u neho nieje zvykom. Prvú časť som čítala už pred nejakým tým časom, takže bol trochu problem spomenúť si co sa presne udialo ale aj to bolo chrumkavé
Knižka ľahko čitateľná, zaujímavosti zo zákulisia ale ten záver ma.mierne rozladil. Čakala som asi niečo iné.
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Úplne z iného súdka než na čo je človek u Nesba zvyknutý. Od začiatku som sa pýtala sama.seba či je hlavný hrdina na drogách alebo čo je to za fantasmagória. Trochu ujeté aj keď nie úplne zlé, len som.nečakala niečo podobné. A to už jeho posledná Hole-ovka mala zvláštny motív...
Skvelá jednohubka, kedy bude ďalšia ? :D veľmi rýchlo prečítané, super príbeh. Baví ma tá iná doba. Čakala som či sa zjavia aj Stein a Barbarič ale vôbec mi tam.nechýbali, Jaroš si vystačil aj sám. Viac takýchto kníh ,prosím. :)
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Trošku menej šokantná pre mňa ako Chlapec v pásikavom pyžame ale stále sa divím, kde spisovateľ chodí na tie nápady ako 'nainštalovať ' postavu Hitlerovi do domu :) bola trochu predvidateľná ale inak ok.
Trošku ma rušila ta deckosť v písani ale je to 8+, takže ok, aj keď si nemyslím, že deti v tom veku by pochopili niektoré narážky na udalosti v nej písané. Film som nevidela, preto mi ten koniec uplne odpálil dekel.













