Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?
Založit si profilOblíbené literární žánry
Oblíbení autoři
Moje srdcovky
Moje aktivity
Väčšinou keď sa nechám zlákať booktokom tak to dopadne zle ale táto kniha bola super. Hlavná hrdinka mala absolútne šedý charakter - nebola zlá len ju jej rodina a život aký mala úplne zomlelo a takto jej charakter dopadol. Bolo mi veľmi sympatické že bola vykreslená prijateľné realisticky - silná duševne ale slabá telom vzhľadom na to ako žila. A opisy kultúrnych zvykov ktoré boli zakomponované a vysvetľovali prečo je Ce Tchien taká aká je boli dych vyrážajúce. Neviem sa dočkať druhého dielu.
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Myslela som si že idem do rom-com gay erotiky podľa tej obálky ale nie. Kniha je skôr food blog transgenderky o jej výlete s jej ex a ich súťaž o tom kto prenikne viac ľudí na dovolenke....
škoda že sa nedá udeliť knihe 6 hviezdičiek lebo táto si ju určite zaslúži. v hlavnej postave som sa absolútne videla - neistota, stagnácia, obezita, humor ako štít pred svetom. kôli tejto knihe som susede darovala všetky moje sladkosti a išla kúpiť ryžové chlebíčky a kopec zeleniny. kniha je zároveň plná humoru a lásky a nádeje. jednoznačne sa stala mojou #1
kniha sa veľmi ľahko čítala, kapitoly boli vcelku krátke takže to rýchlo plynulo. čo som si neuvedomila keď som knihu kupovala bol fakt že to je dielo skôr zamerané pre mladších čitateľov tak okolo 16tky ale inak je to pekná kniha. nič svetoborné ale taká oddychovka.
wow...táto kniha bola úžasná. dostala sa ku mne náhodou a asi to tak malo byť. To ako vierohodne autorka opisuje jak boje tak prírodu bolo dychberúce. A to ako si k sebe hlavné postavy postupne a vcelku vierohodne a prirodzene našli cestu sa mi veľmi páčilo. Absolútne knihu doporučujem. Budete cítiť strach, hnev, smútok, lásku aj nádej. Je to prvá kniha ktorú som od autorky čítala ale určite nie posledná.
vcelku dobrá kniha no asi som už prečítala priveľa krimi lebo v 2/3 nach knihy som si tipla vraha a trafila som sa
veľmi divná kniha, moc ma nezaujala ani štýlom písania a ani dejom, presakovala som strany čo je pri krimi dosť divné ...
hoci mám rada silné a krásne hrdinky s ktorými by som sa chcela stotožniť asi ako každá žena ktorá číta tento žáner ale toto bolo moc pritiahnuté za vlasy. všetci hneď obdivovali hrdinku ako keby bola nejaké božstvo čo prdí dúhu. v asi 1/3 knihy som to vzdala....
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Úprimne som si myslela že si kupujem sci-fi romantiku , takú oddychovku...... To sa veru nekonalo. To ako autorka vierohodne a drsne popisovala život, vojnu, smrť mi ozaj vyrazilo dych. Do poslednej chvíle som verila že sa dočkáme Happy endu ale posledné strany ma vnutorne roztrhali. Kniha určite stojí za povšimnutie ale pripravte si k nej kapesniky.
wow.... knihu som náhodne našla v knihobúdke pri prechádzke so psom a keďže bola vo výbornom stave povedala som si že by bola škoda ju tam nechať. nič som od nej teda nečakala a asi aj vďaka tomu ma tak ohúrila. Štýl písania, plynutie deja, prelínanie súčastnosti a minulosti , počínanie postáv aj zápletka - všetko bolo úžasné a premyslené. vyvrcholenie deja pospájalo všetky nitky ktoré nám autorka poskytla. určite doporučujem.


















