Nikola Pátíková

2

Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?

Založit si profil
O mně

Miluji knihy

Oblíbené literární žánry
Oblíbení autoři

Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?

Založit si profil
O mně

Miluji knihy

Oblíbené literární žánry
Oblíbení autoři
Zobrazit více

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje čtenářské kolekce

Moje aktivity

2
Nikola Pátíková

Nikola Pátíková Nepřečtená

27.09.2019 11:34

2
Nikola Pátíková

Nikola Pátíková získala odznak Máte čtenářský profil

26.09.2019 12:47

Váš čtenářský profil je na světě! Odteď se můžete každému pochlubit, jací úžasní čtenáři jste!

2
Nikola Pátíková

Nikola Pátíková získala odznak Plány do budoucnosti

26.09.2019 11:09

Wishlist plný knih je znakem cílevědomého knihomola! Nebo znakem pomalu píšících autorů (zdravíme George R.R. Martina) :-)

2
2

Nikola Pátíková napsala recenzi

26.09.2019 11:03

Byl to příjemný ,,oddech,, oproti brutálním knihám, které jsem četla do teď. Kniha se mi líbila o chlup více než první díl od této autorky. Líbila se mi bitva mezi Kim a Alex. Trošku jsme se dozvěděli více o minulosti Kim. Za mě oprávněný plný počet *

Čti víc

2
2

Nikola Pátíková napsala recenzi

26.09.2019 11:02

Kniha se mi líbila. Pořád tak nějak v sobě musím srovnávat. U mě je prostě TOP Carter. Trošku mě mrzí, že se tady nekonal WAU efekt. Nicméně bych knihu nezatracovala. Autorka píše dobře a začetla jsem se raz dva. Detektiv Kim mi sedla od začátku. Držela jsem jí palce. Knihu hodnotím kladně, líbil se mi příběh. Ráda si přečtu i další příběhy. Carter pro mě i nadále zůstává jako TOP autor.

Čti víc

2
2

Nikola Pátíková napsala recenzi

26.09.2019 11:01

S chutí jsem se pustila do dalšího dílu od této autorky. A rozhodně nelituji. Kniha se velice vyvedla a četla se dobře. Tento díl se mi líbil o stupínek více než první. Dokonce už mi i byla více sympatičtější postava Callanacha. Hlavním hrdinům jsem držela palce až do konce. Doufám, že autorka bude i nadále psát takové kvalitní knihy.

Čti víc

2
2

Nikola Pátíková napsala recenzi

26.09.2019 11:00

Knihu jsem si přečetla na doporučení. Hledala jsem podobný žánr a téma jako píše Chris Carter. Chvíli mi trvalo než jsem se do knížky začetla. Musela jsem si zvyknout na trošku jiný styl psaní než píše Carter. I na hlavního hrdinu, Luca Callanacha, jsem si musela zvyknout. Nicméně se to vcelku podařilo a po pár kapitolách se to dalo přelouskat jedna báseň. I když hned od začátku víte, kdo je vrah i tak mi to nevadilo. (Připomnělo mi to knihu Řezník). Na konci jsem knihu hltala a držela hlavním hrdinům palce. Trošku mě zarazilo oslovení: inspektor a konstábl. Na mě je to moc zastaralé. Ale na kvalitě to nemění. Když bych měla porovnat tak knížky od Chrise Cartera (Hunter a Garcia) vs Helen Fields (Callanach a Turnerová) tak mi Carter přijde lepší (styl psaní a děj knížek, propracovanost). Nicméně Helen napsala velice slušnou knížku, která mě bavila a ráda si přečtu i druhý díl. Co se týče brutality tak Carter je tedy mnohem preciznější, co se týče brutality.

Čti víc

2
2

Nikola Pátíková napsala recenzi

26.09.2019 10:59

KNIHA NENÍ PRO SLABŠÍ POVAHY.....Opět brilantní zápletka. Není co dodat. Místy byl děj tak detailně popsaný až se mi chtělo zvracet. Nicméně autor píše naprosto excelentně a proto ho řadím mezi mé oblíbené. Jdu číst další... za mě 5/5 *****

Čti víc

2
2

Nikola Pátíková napsala recenzi

26.09.2019 10:57

Naprosto excelentní detektivka. Kniha se četla jedním dechem. Hned jsem si koupila další knihy od tohoto autora. Za mě 5* zcela oprávněně a kdyby šlo tak dám víc.

Čti víc

2
2

Nikola Pátíková napsala recenzi

26.09.2019 10:56

Opravdu jsem se snažila si knihu co nejvíc šetřit, ale to prostě nejde.Příběh vás vtáhne do děje tak, že nemůžete přestat. Další kniha od Cartera, která zvedá pomyslnou laťku zase o něco výš. Někdo píše, že příběh byl slabší. Já by to tak rozhodně nenapsala. Ano, vrah nebyl úplný ,,mučitel" nicméně sadistický byl dost. A ten konec byl prostě NEJJJ. Sice jsem si četla o čem bude následující díl, takže mě ten konec úplně nepřekvapil nicméně pár dobrých zvratů by se tam našlo. Teď ještě počkat do září na další díl. Opravdu nevím co budu teď číst, protože série Hunter a Garcia je naprostá PECKA! Opět píšu, že kniha NENÍ PRO SLABŠÍ POVAHY.

Čti víc

„Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává.“

Georg Christoph Lichtenberg