Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?
Založit si profilOblíbené literární žánry
Oblíbení autoři
Moje srdcovky
Moje aktivity
Detektívky nepatria medzi moju najobľúbenejšiu kategóriu, ale kvôli prestriedaniu a pestrosti žánrov siahnem z času na čas aj po týchto knihách. Chybu som asi spravila, že mojou úplne prvou krimi bola kniha Gaštanko a tým som nasadila latku príliš vysoko. :D Potkan je tuším šiesta v poradí, ale aby som bola férová, nebudem porovnávať a knihu hodnotím pozitívne, dej bol napínavý, páčilo sa mi prelínanie do minulosti, aj postavy boli fajn. Mne osobne nesadlo asi len to, že sa dej odohrával na Slovensku a že som dosť skoro prišla na to, kto bol vrahom ,trochu dlhšie by som to ešte ututlala :D
Krátka, ale hodnotná.. trochu mi bolo smutno, že tak málo textu, ale zjavne to bol zámer. Hľadala som niečo slovenské.. kvalitné.. našla som . Určite odporúčam
Prešli sme si s deťmi celou touto nádherou myšlienok a ilustrácií. Pri každej strane sme sa zastavili dlhšie a premýšľali. Niektoré vety som mala potrebu prečítať aj viackrát. Úplne úžasná, milá kniha aj pre dospelých :)
Knihu som prečítala za dva dni, konečne odborná literatúra, ktorá nenudí a neomieľa dookola to isté. Páčia sa mi obrázky s glukozovymi krivkami pre lepšiu predstavu. Možno by som prijala na konci ešte trošku viac tipov
Knihu som som si kúpila, pretože mám rada Denisove podcasty. Kniha je vtipná, motivačná, určite osloví ľudí, ktorý pracujú na svojom myslení a vnútornej pohode. :)
Výstižnejší názov pre túto knihu by ste nevymysleli... :) Pútavé príbehy, niekedy smutné, inokedy jemne humorné, krásne myslienky a veľa zaujímavosti zo života tohto úžasného človeka. Viac ani neviem dodať. Zapisujem medzi mojich top 5 za tento rok :)
Asi ako každá kniha o vojne a holokauste, aj táto bola drsná a smutná. Paci sa mi, ako autor na začiatku opísal Rudolfovo detstvo, aj ono malo vlastne obrovský vplyv na jeho budúcnosť, rozhodnutia a činy.
ďalšia výborná kniha od autorky. jediné čo by som vytkla je, že to bolo na môj vkus už dosť poprepletané. :)
knihu som čítala dávnejšie, ale vždy, keď si na ňu spomeniem, cítim taký zvláštny smútok. Krásny príbeh. Pre mňa jedna z najlepších aké som čítala
trošku ma sklamalo to málo textu, ale ilustrácie hovoria za všetko. niekedy je proste menej viac :)


















