Jana Vetterová

2

Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?

Založit si profil
Právě čtu
Oblíbené literární žánry
Oblíbení autoři

Líbí se ti můj profil a chtěl by si mít podobný i ty?

Založit si profil
Právě čtu
Oblíbené literární žánry
Oblíbení autoři
Zobrazit více

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

2
Jana Vetterová

Jana Vetterová získala odznak Máte čtenářský profil

26.02.2022 21:30

Váš čtenářský profil je na světě! Odteď se můžete každému pochlubit, jací úžasní čtenáři jste!

Máte čtenářský profil
2
2

Jana Vetterová napsala recenzi

26.02.2022 20:50

Jake Weston byl fakt sympaťák, i když dost velký bezcitný asociál a někdy do půlky knihy byl opravdu na ránu. Jeho arogantní chování vůči všem kolem bylo opravdu na pěst. Ale chápu proč se tak choval, když jsem poznala jeho rodinu, jeho minulost, jeho současnost.
Gillian byla chvílemi značně naivní a nechala se využívat. Ale představa, že mi někdo přespává v bytě, když nejsem doma a ještě si tam pozve chlapa? Opravdu? Ufff. Ani jej rodina nebyla dokonalá, vlastně nebyla vůbec dobrá. Neumím si představit, že by něčí rodina jednala takto.

„Skoro každý v mém životě mě někdy podrazil nebo využil pro osobní cíl. Skoro každý…“ A nakonec ho „podrazila“ i Gillian. Vlastně mě překvapilo, že to Jake skousl, překonal a odpustil.

Jo a Gillianin blog mi nepřišel moc čtivý, alespoň ne ze začátku. Působil na mě jako by ho psala naivní, náctiletá školačka. Zmatečný, těkavý. Asi proto ho ani nikdo nečetl, ale tak předpokládám, že pro vydání její knihy byl přeci jenom upraven.
Závěrečná scéna před Epilogem byla fajn a líbila se mi. Bylo to nápadité a zábavné a dobré konce v tomto typu knihy jsou nutností.
A Epilog TERMINÁL E, respektive diskuze pod ním, mě vysloveně pobavily.

Číst víc

2
2

Jana Vetterová napsala recenzi

26.02.2022 20:49

Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.

Tak jo, byla to skvělá oddechovka a četlo se to dobře, rychle a kniha mě ničím neštvala. Co jsem od ní očekávala, to jsem dostala. Příběh byl neoriginální v námětu, asistentka a despotický šéf, nicméně autorka to pojala vtipně a líbilo se mi špičkování hlavních hrdinů. Námět je to velmi podobný filmu Láska s výstrahou se Sandrou Bullock a Hughem Grantem, nicméně tahle kniha je lepší.
Tara Laurenová, chytrá, cílevědomá, ale tak trochu zlodějka a podvodnice se nakonec v pozici výkonné asistentky osvědčila, nedala se a práci zvládla, vlastně ji povýšila na vyšší úroveň a stala se doslova nenahraditelnou. Ale že ji to Preston Parke neulehčil.
Mám ráda knihy, kde se střídají pohledy obou hlavních hrdinů a i zde to fungovalo. Preston přiváděl Taru k nepříčetnosti a Tara mu to vracela i s úroky. Jejich slovní výměny mě bavily
Překvapením pro mě i pro Taru bylo zjištění, co všechno pro ni vlastně její šéf každý den dělá.
Neviditelný inkoust ve smlouvě mě tedy přijde dost přitažený za vlasy, to jako fakt?
Nicméně při zpětném ohlédnutí mám pocit, že si někdy v budoucnu tuhle knihu ještě znovu přečtu. Byla to pro mě příjemná oddechovka a líbilo se mi, jak kolem sebe kroužili, ale tedy 2 roky, když jsou dospělí, než jim to došlo?

Číst víc

2
2

Jana Vetterová napsala recenzi

26.02.2022 20:48

Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.

Bylo to čtivé, mělo to spád, četlo se to dobře. A bavilo mě to. Andrew Hamilton alias Liam Henderson alias Thoreau, úspěšný, sebevědomý, sexy pohledný a bohatý právník s nešťastnou minulostí, která ho poznamenala a který opravdu, opravdu nesnáší lež. Navíc je dominantní, hrubý, vulgární. A pak je tu Aubrey Everhartová alias Alyssa, studentka, se kterou se přátelí přes internet a se kterou komunikuje jen po telefonu, přes e-maily nebo textovky a se kterou se nikdy osobně nesetkal a neví, jak vypadá. Nemusí si před ní na nic hrát, jen si s ní otevřeně povídá a navzájem si dokáží zlepšit den, jo jasně a občas si dopřejí sex po telefonu. A mimochodem, jejich rozhovory jsou opravdu zábavné. Ona mu ale lže. A pak se Aubrey shodou okolností dostane na stáž právě k němu. A on už ví, že lhala. A je naštvaný.
I Aubrey má své problémy, nepodporující rodinu, sny které se neplní. A její nový šéf se jí líbí a přitahuje ji. A Thorea má ráda, ale potkat se s ním nechce.
Knihu jsem přečetla jedním dechem a nedávno jsem se k ní vrátila a většinu pasáží si přečetla znovu. Autorka umí dobře vyprávět, dialogy jsou v pořádku a sexuální scény mě nijak extra nevadily, protože je jasné, že hlavní hrdina je prostě dominantní bejk ? Jeho mluva byla poněkud vulgární, bez příkras a jeho vztah k Aburey byl vlastně čistě sexuální. Rozhodně většinu knihy. Bez ohledu na to, že se k ní neustále vracel. Alespoň se tak choval. Opakovaně ji využíval a ona se nechala, protože si nemohla pomoct. Jako by neměla žádnou sebeúctu. Kolikrát od něj odešla a kolikrát mu zase dala šanci? Nevím, jestli takhle by to fungovalo i v normálním životě, ale celkově se mi příběh líbil, napsáno to bylo poutavě a zhltla jsem to na jeden zátah.

Číst víc

2
2

Jana Vetterová napsala recenzi

26.02.2022 20:40

Tak nevím, tak vysoké hodnocení ostatních a mne ta kniha nenadchla. Hlavní hrdinka mi přišla značně nevyspělá, odpovídající svému věku….. nebo spíše 16. Angelo mi přišel jako padavka, na to že byl synem mafiánské rodiny, Wolf mi jako americký senátor přišel svým chováním totálně nereálný. Vykreslený jako klaďas, ale jeho činy mi takové nepřišly. Jediné, co mi přišlo celkem dobré je „dospívání“ Francescy, která se postupně mění z úplně hloupé slepičky do celkem slušné intrikářky, co si Wolfa obtočí kolem prstu a postupně z něj udělá závisláka na své osobě. No celkově pro mě max. tři hvězdy a to hodně přimhouřím oko. Času stráveného s touto knihou nelituju, ale kdybych ji nečetla, o nic jsem nepřišla.

Číst víc

2
2

Jana Vetterová napsala recenzi

26.02.2022 20:40

Bane je hříšník, ale nepatří do HotHoles, to ani náhodou. Tohle je ale kniha, která v této sérii podle mě být neměla a klidně by mohla být první knihou v sérii samostatné anebo prostě jen doplňující kniha úplně mimo a stejně by byla dost dobrá. Nicméně, tenhle díl se mi z celé zatím dostupné a přeložené série líbil nejvíc nebo stejně jako Vic. Hned po nich pak Dean. Bane se mi při zmínce o něm v předchozím díle ani za mák nelíbil a nefandila jsem mu. Zmetek, děvka, podfukář prostě šmejd. Ale on takový je jen na povrchu. Jeho láska a chování k mamince a i jednání se samotnou Jesse se jeho pověsti vymyká. Nemusel by být prodejná děvka, co jde pro peníze s každým, ale tak člověk nemůže mít všechno, prostě to je Bane. To co potkalo Jesse bylo opravdu otřesné a když se pak dozvíme, co tomu předcházelo a poznamenalo ji již předtím a vlastně bylo spouštěčem dalších negativních událostí v jejím životě, člověk si řekne sakra dvacetiletá holka a tohle všechno na jeden krátký život je opravdu síla. A teda Jessein nevlastní otec….. ufff.

Číst víc

2
2

Jana Vetterová napsala recenzi

26.02.2022 20:37

Defy jsem četla až jako poslední v sérii. Jaime se mi líbil, to jak se nebál kontroverzního vztahu, to jak svoji učitelku uhnal. Jeho sebevědomí s jakým do toho šel. Možná škoda, že neměl svoji vlastní celou knihu, protože tahle knížečka neměla po mě takovou hodnotu jako ostatní díly. Melody mi k srdci moc nepřirostla, ale vzala jsem ji tak nějak na milost kvůli Jaimemu a taky kvůli tomu, že se s ní život nemazlil a přišla o svůj sen stát se profesionální baletkou. Nicméně se kniha četla velmi dobře a v rámci daného žánru patří do vyšší třídy. Jenomže já bych potřebovala na hodnocení knih víc než 5 hvězdiček, protože 100% dávám knihám, které jsou prostě Best Of, 4 hvězdy pak hodně dobrým knihám, které si někdy možná i přečtu znovu. 3 hvězdy dobrým knihám a tohle je opravdu dobrá kniha, takže mé 3 hvězdy jsou pozitivním hodnocením, i když se to na první pohled nemusí tak zdát.

Číst víc

2
2

Jana Vetterová napsala recenzi

26.02.2022 20:37

Na Trenta se jsem se po dvou předchozích dílech hodně těšila (Defy jsem četla až jako poslední). Moc jsme se toho o něm v předchozích dílech nedozvěděli. Nevyčníval. A ani v knize mě úplně nenadchl. Ne, že by se ta kniha nečetla sama, to ano. Děj odsejpal, stránky jsem hltala jednu za druhou, bylo to zábavné, odpočinkové čtení. Ale ve srovnání s Viciousem a Ruckusem tomu prostě něco chybělo. Nebyl prostě ztělesněný parchant. Edie se mi líbila, nebyla to taková rozmazlená princezna, co všechno dostane, jak bylo naznačeno v předchozí knize. A s Trentovou dcerou to uměla, nebyla vypočítavá, byla prostě sama sebou. 15 – letý věkový rozdíl už je opravdu hodně, ale myslím, že autorka se s tím poprala dobře a vzhledem k tomu, že mi Edie přišla značně vyspělá jak svým chováním, tak myšlením mi docela do vztahu s Rexrotem sedla. Epilogy mám ráda a Shen to umí. Nepřežene to, takže to na mě nepůsobí tak strašlivě sladce. Za mě tedy velmi pěkné 4 hvězdy.

Číst víc

2
2

Jana Vetterová napsala recenzi

26.02.2022 20:36

Tak bylo to jiné než Vicious. Méně temné, chyběl tam ten rebelující prvek Vica, abych tak nějak řekla. Ne že by to nebylo fajn, ale byl to prostě slabší díl. Nicméně Dean se mi líbí. Rosie už méně. Nina byla dobrá postava, předpokládám, že stejně jako já si hodně čtenářek myslelo, že jde o bývalou milenku …… nebudu spoilerovat, ale dost mě bavilo následné rozuzlení. Pohledy do minulosti mě vlastně bavily, docela příjemně dokreslovaly a vysvětlovaly a navíc mě těšily i náhledy na další členy HotHoles a propojenost příběhu z předchozím dílem. Líbí se mi, jak dospěli, změnili se a zároveň zůstali stejní parchanti. Jejich dialogy mi přišly opravdu vtipné, zejména na konci knihy jsem se i uchechtla.
Epilog by nemusel být, ostatně proč to neukončit a dopřát tak Deanovi novou knihu……. no dobře, chápu, že by se na autorku zlobilo moc čtenářek? Ale tak nakonec jsem i já sama ráda, že celý příběh měl „hepáč“. Amen.

Číst víc

2
2

Jana Vetterová napsala recenzi

26.02.2022 20:36

Kniha mě mile překvapila. Četla jsem Hříšníky a milovala je, některé díly se mi líbily více některé méně. Ukradený polibek mě zklamal, ale Hra s ohněm mě uspokojila. Grace/Texas, dívka se zjizveným tělem i duší, která se snaží být za každou cenu neviditelná a špatný chlapec West, který je naopak viditelný až moc. West se ukázal jako pravý opak bad boy. Zmítaný svými vlastními démony a minulostí. Moc se mi líbily Graceiny suché kousavé poznámky, kterým dokázal West plnohodnotně sekundovat. Jiskření mezi nimi a rozvíjející se vztah byl velmi dobře zpracovaný. Díky Westovi se Grace naučila milovat samu sebe a i když se někdy choval opravdu jako blbec, celkem mu ty jeho rozporuplné pocity věřím. Knihu řadím k těm lepším v daném žánru a nejspíše si ji někdy v budoucnu znovu přečtu.

Číst víc

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry
Malý princ
Antoine de Saint-Exupéry