Kokořín je celkem obyčejný hrad. Nikdo ale netuší, že v hradní věži bydlí rytíř Matyáš a kostlivec František. V Černém lese se usadil hejkal Luboš a trpaslík Theodor. U rybníka si povídá vodník Kaderka s vílou Fanfulínkou a jenom
-
AudioknihaMP3 ke stažení352 KčIhned ke staženíChcete vyzkoušet čtení ušima? K poslechu audioknihy vám postačí telefon. Pro co nejsnazší poslech doporučujeme naši aplikaci. Více informací najdete zde.
Ema žije v domově pro opuštěné děti a vypadá jako docela obyčejné děvče. Ale obyčejná není. Vidí věci, které ostatní nevidí - třeba malé víly. A čeká ji jeden zvláštní úkol. V den desátých narozenin se stejně jako ostatn
-
AudioknihaMP3 ke stažení279 KčIhned ke staženíChcete vyzkoušet čtení ušima? K poslechu audioknihy vám postačí telefon. Pro co nejsnazší poslech doporučujeme naši aplikaci. Více informací najdete zde.
Pohádky Václava Čtvrtka okouzlují nádherným jazykem, zvláštními a mimořádně trefnými výrazy, fantazijním prostředím, podivuhodnými příhodami hrdinů a zjevnou láskou, se kterou je spisovatel vytvářel
-
AudioknihaMP3 ke stažení69 KčIhned ke staženíChcete vyzkoušet čtení ušima? K poslechu audioknihy vám postačí telefon. Pro co nejsnazší poslech doporučujeme naši aplikaci. Více informací najdete zde.
Audiokniha Strašidelný kongres 3, kterou napsala Magdalena Zachardová. Na hradě Kokoříně straší. Za chvilku se však ukáže, že to není žádné strašidlo, ale že se za tajemnými dveřmi v podzemí vylíhl dráček Modřík - a tím ...
-
AudioknihaMP3 ke stažení363 KčIhned ke staženíChcete vyzkoušet čtení ušima? K poslechu audioknihy vám postačí telefon. Pro co nejsnazší poslech doporučujeme naši aplikaci. Více informací najdete zde.
Audiokniha Prokletí Schwartzovy vily, kterou napsala Anna Beatrix Bártová. Svět živých i mrtvých se střetává. Minulost se hlásí na světlo boží a nenechá vás spát! Mladí manželé Nora a Leonard očekávají rodinu a nemají kde bydlet.
-
AudioknihaMP3 ke stažení270 KčIhned ke staženíChcete vyzkoušet čtení ušima? K poslechu audioknihy vám postačí telefon. Pro co nejsnazší poslech doporučujeme naši aplikaci. Více informací najdete zde.
V Anglii vládne královna Viktorie a na vysokém žulovém výběžku uprostřed lesů, celou noc jízdy od Londýna, stojí už šest set let vesnička Zeď. Vesnička dostala jméno podle impozantní kamenné hradby, jež ji odděluje od přilehlé lo
-
AudioknihaMP3 ke stažení349 KčIhned ke staženíChcete vyzkoušet čtení ušima? K poslechu audioknihy vám postačí telefon. Pro co nejsnazší poslech doporučujeme naši aplikaci. Více informací najdete zde.
Prvá kniha speváka kapely Karpatské chrbáty a jej samostatnej jednotky Vrbovskí víťazi.
-
AudioknihaMP3 ke stažení274 KčIhned ke staženíChcete vyzkoušet čtení ušima? K poslechu audioknihy vám postačí telefon. Pro co nejsnazší poslech doporučujeme naši aplikaci. Více informací najdete zde.