Babylon - R.F. Kuang, Host, 2024
400 - Snídaně, brunch, kafe - Lukáš Hejlík, Došel karamel, 2024
Použité filtry
Zrušit filtry
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Walker books, 2015
 
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Penguin Books, 2015
The Sky Is Everywhere 
EN

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. For fans of John Green...

  • Knihabrožovaná vazba
    239 Kč
    Do 12 – 15 dnů
  • Přečtenávýborný stav
    140 Kč
    Skladem

Nebe je všude - Jandy Nelson, CooBoo CZ, 2015
Nebe je všude

Sedmnáctiletá Lennie je knihomolka, má ráda muziku a svůj klarinet. Žije spokojeně ve stínu své báječné sestry a trochu jí hraje druhé housle. Sedmnáct let se dělily o šaty, myšlenky, radosti i strasti. Ale teď je Bailey mrtvá a Lennie...

  • Přečtenámírně opotřebovaná
    105 Kč
    Skladem
  • Knihapevná vazba
    Vyprodané

Nebo na dosah - Jandy Nelson, Slovart, 2017
Nebo na dosah 
SK

Sedemnásťročná Lennie je klarinetistka (vcelku dobrá), prezývajú ju John Lennon (nenávidí to), je posadnutá Búrlivými výšinami (prečítala ich 23-krát) a nedávno jej...

  • Přečtenávýborný stav
    130 Kč
    Skladem
  • Knihapevná vazba
    Vyprodané
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    199 Kč
    Ihned ke stažení
Další formáty


Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

  • Kindle
Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

„Nemůžu se vrátit do včerejška, protože jsem tehdy byl jiný člověk.“

Alenka v říši divů - Lewis Carroll, Manuela Adreani, Giada Francia, 2014
Alenka v říši divů
Lewis Carroll, Manuela Adreani, Giada Francia