Babylon - R.F. Kuang, Host, 2024
Prostě vztahy - Honza Vojtko, Paseka, 2024
Použité filtry
Zrušit filtry
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Walker books, 2015
 
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Penguin Books, 2015
The Sky Is Everywhere 
EN

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. For fans of John Green...

  • Knihabrožovaná vazba
    239 Kč
    Do 12 – 15 dnů
  • Přečtenávýborný stav
    140 Kč
    Skladem

Nebo na dosah - Jandy Nelson, Slovart, 2017
Nebo na dosah 
SK

Sedemnásťročná Lennie je klarinetistka (vcelku dobrá), prezývajú ju John Lennon (nenávidí to), je posadnutá Búrlivými výšinami (prečítala ich 23-krát) a nedávno jej...

  • Přečtenávýborný stav
    130 Kč
    Skladem
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    199 Kč
    Ihned ke stažení


Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

  • Kindle
Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

„Žádná cesta není slepá, když máš otevřené oči.“

Dobře mi tak - Radka Třeštíková, Daniel Špaček (ilustrácie), 2017
Dobře mi tak
Radka Třeštíková, Daniel Špaček (ilustrácie)