Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Náboženství, církev

Momentálně se v této nabídce nachází 5372 titulů

1.
Kateřina Sienská  ·  Krystal OP (2017)
NOVINKA
O jejím bohatém vnitřním životě vypovídá nejlépe tato kniha, Dialog s Boží Prozřetelností, tedy rozhovor, který Kateřina v mystickém vytržení vedla se svým Stvořitelem. V rozmluvě s Bohem se dobírala poučení na cestě ke křesťanské dokonalosti, ale... (více o knize)
Naše cena: 353 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Vít Hušek  ·  OIKOYMENH (2017)
NOVINKA
Monografie sleduje interpretaci dějin spásy v díle Ambrosiastera, anonymního autora konce 4. století. Ambrosiaster člení svůj výklad do několika etap od stvoření světa po... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
3.
Renáta Fučíková  ·  Albatros Media (2017)
Poslouchejte nesmrtelné biblické příběhy, které se staly součástí tří světových náboženství a základem kulturní historie lidstva – tentokrát o králi Davidovi a obru Goliášovi, o moudrém Šalamounovi, Jonášovi, kterého spolkla v (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
4.
Pikantní astrologie  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Daniela Fischerová  ·  AudioStory (2017)
Chcete víc poznat své přátele a pobavit se na účet svých nepřátel? Chcete se o nich dozvědět něco, co vám astrologičtí lichotníci nikdy neřeknou? Chcete se podívat na rubovou stránku všech dvanácti znamení? Pak jste na správné adre (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
5.
Rob Preece  ·  Barrister & Principal (2017)
NOVINKA
Není nutné vzdát se psychoterapie, abyste mohli následovat cestu buddhismu. Tato kniha může přinést klid do duše těm, kdo mají dojem, že si buddhistické učení a západní psychologie v mnohém odporují. Ukazuje, jak se mohou... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
6.
Marco Politi  ·  Barrister & Principal (2017)
NOVINKA
Papež František mění zažitý obraz nelítostné církve vedené panovačnými vládci a snaží se působit jako prostý kněz, jehož hlavní starostí je pomáhat lidem trpícím úzkostmi moderního života a nejistotou v období ekonomické... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
7.
Dvě Terezi A p.Kučera  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Bibli přečíst to je věda, OBR-Bible je přečtená do oběda! Sedmdesát dva obrázků z Nového zákona s verši a odkazy. Obrázky nakreslila jedenáctiletá Tereza podle vzoru různých biblických ilustrátorů. (více o eknize)
Naše cena: 75 Kč ihned ke stažení
8.
Žalmy  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Václav Bogner  ·  Centrum pro studium demokracie a kultury (2017)
Audiokniha obsahuje všech 150 biblických žalmů v katolickém překladu Václava Bognera. Účinkuje Luboš Ondráček, hudbu složil a nahrál Martin Kostaš. Režie Petr Pleva. Nahrávka vznikla ve spolupráci s Radiem Proglas. (více o audioknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
9.
Austin Ivereigh  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Na základě mnoha rozhovorů v Argentině, Římě i jinde a dlouholetých studií současné katolické církve vypráví Papež reformátor příběh Jorgeho Maria Bergoglia, muže, který... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
10.
C.S. Lewis  ·  Návrat domů (2017)
NOVINKA
Kniha C.S. Lewise Zničení člověka není pouze pojednáním o veřejném vzdělávání, ale tématicky zasahuje do oblasti politické, náboženské, etické a filozofické. Jedná se o téměř prorocký a nesmírně podnětný text... (více o knize)
Naše cena: 163 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Rozjímání nad evangelii od známého českého filosofa a křesťanského myslitele. Nová publikace přináší více než šedesát krátkých zamyšlení nad nejrůznějšími duchovními, ale i zcela aktuálními a „světskými“ tématy... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
12.
Larry Crabb  ·  Návrat domů (2017)
NOVINKA
Moderní křesťanství nabízí falešnou naději – úlevu od tíhy života a slibuje dokonalé štěstí již TEĎ. Není třeba vést vnitřní zápas nebo zvládnout nepokoj. Je třeba jen věřit, podrobit se, vytrvat, poslouchat. Důsledkem takového učení je předstírat, ... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Jozef Luscoň  ·  Don Bosco (2017)
NOVINKA
Kniha z pera obľúbeného autora ma mladým pomôcť vojsť hlbšie do viery. Odpovedá na základné otázky: čo je viera, načo je viera, ako vzniká a ako zaniká, ako sa rozvíja a aké sú jej krízy. Povie aj to, v čo máme veriť a čomu vôbec. Pomôže tam, kde sa... (více o knize)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
14.
Bruno Ferrero  ·  Don Bosco (2017)
NOVINKA
Táto knižka obsahuje krátke príbehy končiace malou myšlienkou. Príbehy sú ako tabletky duchovnej múdrosti. Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu nemôžeš zostať tým, kým si bol. (více o knize)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 9 dnů
15.
Robert Sarah a Nicolas Diat  ·  Lúč (2017)
NOVINKA
Kardinál Robert Sarah je jedna z najvýznamnejších osobnosti súčasného katolíckeho sveta. Po jeho veľmi úspešnej knihe Boh alebo nič vychádza jeho ďalšia kniha, v ktorej obhajuje ticho. Je opäť rozhovorom francúzskeho spisovateľa... (více o knize)
Naše cena: 345 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
16.
Dalajlamova kočka  AUDIOKNIHA (NA CD)
David Michie  ·  Synergie (2015)
TOP #27
Audio verze bestselleru Davida Michieho. Čte Ivana Jirešová. Délka 6 h 33 min. (více o audioknize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Michel Remery  ·  Don Bosco (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (1)
Unikátna kniha pre mladých, ktorá odpovedá na 200 pálčivých otázok o Bohu, o Cirkvi a o viere formou krátkych a jasných odpovedí. Kniha vyšla už v niekoľkých jazykoch a je interaktívne prepojená s mobilnou aplikáciou, ktorá jej obsah ešte... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Josef Pieper  ·  Minor (2017)
NOVINKA
Kniha „Voľný čas a kult“ Josefa Piepera bola preložená do pätnástich jazykov a vyšla v náklade viac než milión exemplárov. Prvé vydanie bolo publikované už v roku 1948 (Kösel), no dnes je... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
19.
Zuzana Burgerová-Cacciabue  ·  Porta Libri (2017)
NOVINKA
Kto by mohol tušiť, že za jej priateľským úsmevom a zdržanlivosťou sa skrýva temné tajomstvo? Kto by povedal, že v jeho zásadovosti sa nachádza jeho najväčia slabosť? Z akého dôvodu sa tá, ktorá... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
20.
Příběhy pro potěchu duše  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Bruno Ferrero  ·  Portál (2016)
TOP #43
Soubor krátkých příběhů ze života, malých podobenství, bajek a zamyšlení vede čtenáře k uvažování, přináší jim naději, povzbuzení, radost i poučení a klade jim otázky týkající se lidského jednání, způsobu života a vzájem (více o audioknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
123456789 … 269

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička