Zachraň příběhy před zapomněním!

Soutěž už sice skončila, ale hádat správné odpovědi na naše úkoly můžeš klidně i teď.

Jak hrát

Každý pracovní den ti naši hrdinové pomohou v hledání správných odpovědí. Může to být název knihy, jméno spisovatele či spisovatelky, ale i knižní postava nebo vymyšlené světy. Pozorně si prohlédni všechny pomůcky, které ti hrdinové poskytnou. Každý den o půlnoci přibude jedna indicie, ke které se přidají další v 8:00, 12:00 a 16:00.

Proto pokud se ti nepodaří hned uhádnout správnou odpověď, nezoufej, ale nastav si budík a využij během dne další pomůcky a indicie :-) Svou odpověď napiš do políčka a hned se dozvíš, zda se ti podařilo uhádnout hádanku. Máš tolik pokusů, kolik jen chceš! A těšit se můžeš i na bonusové úkoly (víc zatím neprozradíme).

Během 7.3. až 1.4. můžeš každý pracovní den hledat správnou odpověď na naše hádanky. Dohromady čeká tvou Hrdinskou pětku 20 úkolů. Indicie se různí - od básniček, přes obrázky až po větičky, které na první pohled nic neznamenají. Sleduj však všechny indicie pozorně, každá z nich je důležitá.

Přihlas se svým e-mailem a vyřeš všechny naše hádanky.

Zdvojnásob svou výhru!

Na konci soutěže vylosujeme 5 šťastlivců, kteří získají knihy podle vlastního výběru v podobě dárkové poukázky. Každá správná odpověď představuje jednu knihu a tedy jednu dárkovou poukázku v hodnotě 250 Kč.

Svou výhru můžeš zdvojnásobit, pokud během trvání soutěže vytvoříš libovolnou objednávku na www.martinus.cz.

Příklad: Pokud se ti podaří uhádnout všech 20 knih a do 1. dubna si koupíš alespoň jednu knihu na www.martinus.cz, tvoje případná výhra bude 40 knih.
Podívat se na podrobná pravidla soutěže