Píseň L. - Veronika Opatřilová, Prostor, 2024
10 let Martinusu
Poštovné zdarma
při objednávce
nad 300 Kč

Milí Martinusáci,

slavíme desáté narozeniny! Naše knihkupectví Martinus.cz letos oslavuje první jubileum. Je tomu totiž už deset let, co vzniklo jako mladší bráška slovenského knihkupectví Martinus. Máme obrovskou radost, že každý den můžeme spojovat čtenáře a čtenářky s novými příběhy a hledat s vámi #vicecasunacteni. Děkujeme, že jste až po uši v příbězích spolu s námi!

Dáreček od nás ale dostanete vy. Na všechny objednávky v minimální hodnotě 300 Kč platí poštovné zdarma až do konce měsíce, a to na všechny způsoby dopravy ;-) Tak na nic nečekejte a vyberte si nové příběhy hned teď!

Chci nové knihy

Co se stalo v knižním světě za posledních 10 let?

Oslavujeme i s lehkou nostalgií a vzpomínáme, co se stalo v knižním světě za posledních deset let! Jaké knihy se u nás nejvíc prodávaly? Tak schválně, tipnete si tu nejpopulárnější beletrii? ;-) A kdo vyhrál Magnesie Litery, získal Nobelovy ceny za literaturu? A co se u nás nejvíc vyhledávalo a jaké knižní trendy nás posledním desetiletím provázely? Všechno tohle a mnohem víc najdete během našeho narozeninového měsíce na našem blogu, na Facebooku a na Instagramu ;-)

„Člověk nemůže správně myslet, správně milovat ani správně spát, pokud se správně nenajedl!“

Tři guineje / Vlastní pokoj - Virginia Woolfová, 2020
Tři guineje / Vlastní pokoj
Virginia Woolfová