Jsme tu pro vás jako vždy :-)
Více než 150 000 knih z naší nabídky doručujeme jako běžně.
Knihy
E-knihy
Zrušit
Titulky 1

The English Teacher

Yiftach R. Atir • Penguin Books, 2016

Dodání může trvat více než tři týdny

For readers of John Le Carre and viewers of "Homeland," a slow-burning psychological spy-thriller by a former brigadier general of intelligence in the Israeli army After attending her father s funeral, former Mossad agent ...

-5%
384 Kč

384 Kč

Sleva 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

Přidat do

„Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte.“

Miroslav Horníček